IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ВЪРВИ ЛИ БИТКОЙНА

    ПРИ ТЕЗИ СТРАХОТНИ НОВИНКИ АЗ САМО КУПУВАМ ЗА 100 000
    Last edited by the architect; 18.01.2024, 21:55.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
      А казваха 100к веднага след ETF и 500к преди халвинга


      Нечуван и невиждан институционален интерес към шиткойна.



      Кой ти го каза?

      Коментар


      • А казваха 100к веднага след ETF и 500к преди халвинга


        Нечуван и невиждан институционален интерес към шиткойна.




        Коментар


        • Честито колеги, лично аз...след много чудене да продавам новината...няма да го правя дори с един процент, а бях решил да е с 20 ако скочи нагоре много. Сега ако литне до 60-80 преди халвинга може да се замисля за мъничко, ама шанса да се оплета е много голям, понеже ще продам САМО с идеята да взема на ниско, пък колко ниско да е това? 10%, 20%, 30%? Е , струва ли си заради 30% да се мъчиш да хванеш върха на някакъв спайк и после дъното(за което мисля мога да имам около 1% шанс да ми се получи, ако някой си мисли друго, нека пробва )и да изтървеш голямото движение нагоре? Я си стой мирен, като те е страх от мечки, не ходи в гората, в морето не влизай ако не може да плуваш и както в онзи виц мечката вика на вълка преди да го пусне от самолета "вълчо, като не можеш да летиш, защо плюеш зайо?".
          Ефектът от ИТФ пряко го виждам от няколко дни...препотвърждение на булмаркета.
          Започна преливане в алтове, на мен също ми се струва рано, но такъв импулс в Етер спрямо Биткойн не съм виждал от сливането през 2022 края на лятото и преди това 2021 в края на була. Сега разсъждавам, че ако бях само в БТЦ както първоначално мислех да бъда още от 16к нагоре, вероятно решението ми да прелея сега нещо от кон в Етер щеше да е много трудно, ама наистина много. Да не говорим за алтове. Бях писал и преди, че предпочитам от рано да съм 20% в Етер, отколкото да го гадая кога ще е оптималния момент защото ако сега това обръщане на тренда е устойчиво, то той е отминал, а странно или не за някои алтове си отмина отдавна, отдавна.
          Стоя аз снощи и чаках ИТФ и викам вече твърдо решавам, че няма да продавам новина защото няма да има голям скок. Замислих се обаче дали да не вземам флашката и 10% от коня да литне в ICP основно, Авеланш и съвсем малко по нещо друго. Тогава си викам...няма да е.
          С риск да стане досаден ще обясня защо. Първо, аз съм си 3% в алтове отдавна и те направиха доволен скок, сега да ги купувам на х3-х4 някои като ICP...не ми харесва усещането. Второ, което е по-важно, ок, потвърдих си категорично була за втори път(първото категорично беше с пробива на 33к, преди това колкото и да го мислех, не бях сигурен(макар с парите си да го потвърдих на 20к още) и затова донабих каквото беше останало на 35к)но...това не значи, че като очаквам скок някакъв, корекцията не е възможна, даже напротив. То сега нямам и очаквания де, надявам се да се люшкаме на тия нива до октомври ако може, което няма да стане. Но ако дойде корекция и коня падне да кажем не 30, 20% да е, къде ще идат алтовете като стойности? Вярно ще рискувам 10% кон, но знам какво съм купил и коня е расов, плюс това скъп. Та мога да ви пожелая приятно преливане в алтове ако някой смята да прелива повечко, радвам се, че няма да го мисля аз кога и какво да правя.
          Евентуално, евентуално ако има голям скок 60-80 и после дроп, може когато линията стане равна да прелея малко още, но засега просто пасувам.
          Желая успех на всички, дори на трейдърите защото знам, че тук има, но да не забравят, че с трейдване масово се губят пари. Пак казвам искрено им желая успех. Иначе се присъединявам към думите на колегата better да не си продавате коня евтино. За всеки това понятие е различно според позициите му.

          Коментар


          • Алтовете бая дръпнаха повечето.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Момци, дали ще одобрят ЕТФ (сега) или не - посоката на движение е ясна.

              П.С според мен ще го одобрят.
              Е пак познах.

              Колеги честито, от днес коня ви стана още по-ценен. Не го продавайте евтино.

              Коментар


              • Айде имаме одобрение на всичките 11 ETF-a, естествено в последният момент. Никакво продаване, тепърва ще влизат пари у коня.

                ALL 11 SPOT BITCOIN ETFS APPROVED: BIGGEST EVENT IN CRYPTO’S HISTORY

                - Spot #Bitcoin ETFs have, at long last, received approval in the United States, confirmed on the @SECGov ’s official website.

                - More specifically, all 11 ETF issuers have had their funds approved, and @JSeyff predicted it almost to the exact day.

                - All 11 ETF issuers and the fees they have decided on are detailed below…

                Bitwise (0.20%)

                Ark (0.21%)

                Fidelity (0.25%)

                Wisdomtree (0.30%)

                Invesco (0.39%)

                Valkyrie (0.49%)

                Blackrock (0.25%)

                VanEck (0.25%)

                Franklin (0.29%)

                Hashdex (0.9%)

                Grayscale (1.50%)

                - This is perhaps the biggest day in #Cryptocurrency’s young life and it serves to bring legitimacy and capital to both $BTC, and the entire #crypto sector, in a way that has not yet been witnessed.



                - @SECGov and @GaryGensler, we thank you for drawing this out - your approval now is all the sweeter for it.
                Last edited by Д.Петков; 10.01.2024, 23:28.

                Коментар


                • Нали затова написах движението на Гари, знам за туита. То всеки знае. Нали сутринта в 5 часа пуснах тая картинка с Гари как обра 1 млрд. от портове и лонгове. Ама това баннат профил...айде бе. Точно пък сега.Не им вярвам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                    Аз още се колебая с едни 20% дали да няма сел дъ нюс, ама...нещо това движение на Гари ме обърква. Цената скочи и после падна, тоест искат да си мислим, че ще пада ли, не знам вече. Ходъл, то толкова психолози с милиарди са в това море, че каквото и да си мисля правилна стратегия освен държане...трудно за обикновен човек.
                    А и ако падне, кой да ти каже до къде ще пада. В крайна сметка заради евентуални 20% да изтървеш пътя нагоре...
                    Движението на горе и на доле се дължеше на бамнат профил на Гари в социалните мрежи , като е излезнало съобщение че ИТФ ще бъде одобрен. По късно беше опровергано.

                    Коментар


                    • Аз още се колебая с едни 20% дали да няма сел дъ нюс, ама...нещо това движение на Гари ме обърква. Цената скочи и после падна, тоест искат да си мислим, че ще пада ли, не знам вече. Ходъл, то толкова психолози с милиарди са в това море, че каквото и да си мисля правилна стратегия освен държане...трудно за обикновен човек.
                      А и ако падне, кой да ти каже до къде ще пада. В крайна сметка заради евентуални 20% да изтървеш пътя нагоре...

                      Коментар


                      • Момци, дали ще одобрят ЕТФ (сега) или не - посоката на движение е ясна.

                        П.С според мен ще го одобрят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                          Всичко пъмп и дъно, само Етера задържа някакво ниво. Дали не обръща тренда вече спрямо Биткойн пред да почне разливането и в алтове...
                          Днеска би трябвало да го одобрят ETF-a, в последният момент както често се било случвало, такива са коментарите дето четох. И тогава покачването тепърва ще започва, институциите само да заемат позиции в одобрените ETF-и като диверсифицират по 1% от портфолията си и цената отива на $80К. Няма да продавам дори да не одобрят сега ETF-a и да остане за Март.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                            Всичко пъмп и дъно, само Етера задържа някакво ниво. Дали не обръща тренда вече спрямо Биткойн пред да почне разливането и в алтове...
                            Технически имулса при биткойн започнал септември изглежда приключил с фалшив пробив. При Етера същата работа още малко на горе до завършването на сруктурата.
                            Което ме навежда на мисълта че следва спих при целият крипто пазар и неодобрение на ETF. Лично аз очаквах ,,sell the news,, при одобрение. Според мен независимо и дали има одобрение или отлагане, следва корекция януари до средата на февруари, просто в единият случай спускането ще е от малко по- високо ниво.

                            Коментар


                            • Всичко пъмп и дъно, само Етера задържа някакво ниво. Дали не обръща тренда вече спрямо Биткойн пред да почне разливането и в алтове...
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X