IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
    Аз ще купувам под 20к през 2024
    Смело. Да не останеш с кеша в ръцете на перона.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pln Разгледай мнение

      ETH дали някога ще стане пак 0,08 BTC
      0,066% според мен до края на тази година ще го видим.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
        Нормално да отиде на 18-15, като преди тези 69 е бил 3000.
        Да знаеш, сега като удари 200-300, ще крашне до 40. Съвсем примерни цифри. Играта е такава. Когато спре да крашва толкова ще е късно да се купува.

        Време е за шиткойнът Етер ако някой не е купил.
        ETH дали някога ще стане пак 0,08 BTC

        Коментар


        • Всичко измерено в Биткойн, неспирно се срива.....

          https://www.pricedinbitcoin21.com/landing
          Last edited by better; 18.02.2024, 21:06.

          Коментар


          • Аз ще купувам под 20к през 2024

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
              Нормално да отиде на 18-15, като преди тези 69 е бил 3000.
              Да знаеш, сега като удари 200-300, ще крашне до 40. Съвсем примерни цифри. Играта е такава. Когато спре да крашва толкова ще е късно да се купува.

              Време е за шиткойнът Етер ако някой не е купил.
              Нали че чакаме суперцикъла и да няма голям спад след големия скок. Може и да вземе да стане. Аз определено купувам колкото мога и не продавам в изчакване да пада обратно след това.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                Забравят някои хора че от 68 отиде на 18 и пишат чаршафи. Нека бъде обективни - няма нищо сигурно никъде освен смъртта.
                моя хоризонт е по-скромен - 140к ако стигне продавам, ако не на каквито нива е ранна зима или късна есен зависи как се чувствам.
                Ако някой го впечатли особено спад от 69 до 18 или е нов, или не е вникнал особено. Иначе психологически определено е сериозен тест, не е за всеки.

                Прав си, никой не може да знае какво ще стане, ама много се правят че могат.

                Коментар


                • Нормално да отиде на 18-15, като преди тези 69 е бил 3000.
                  Да знаеш, сега като удари 200-300, ще крашне до 40. Съвсем примерни цифри. Играта е такава. Когато спре да крашва толкова ще е късно да се купува.

                  Време е за шиткойнът Етер ако някой не е купил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                    Съгласен.

                    Както ти каза, сложното нещо е да откриеш и наистина да повярваш в биткойн. Веднъж като си го направил, не се мъчи.

                    Аз преди трейдвах нагоре надолу и прекарвах часове на ден залепен пред екрана. Време, стрес... накрая нето май загубих (беше голяма каша).

                    От преди година станах наистина убеден в биткойн и от 17К си вкарвам постоянно. Моят дългосрочен хоризонт е 500К, в сравнение с това всичко ми е евтино. Лесен живот.
                    Забравят някои хора че от 68 отиде на 18 и пишат чаршафи. Нека бъде обективни - няма нищо сигурно никъде освен смъртта.
                    моя хоризонт е по-скромен - 140к ако стигне продавам, ако не на каквито нива е ранна зима или късна есен зависи как се чувствам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                      Не забравяйте и че на 16к някои чакаха да купят на 10-8-6, корекция не дойде от 16-15, няма и да дойде...като скочи на 20к пак чакаха някои, корекция не дойде, няма и да дойде. После на 25 пак чакаха, то падна малко до към 23 ли беше, ама те чакаха 15 пак, някои и нови дъна, дали са купили? На 30 пак чакаха, падна на 25, дали купиха? На 33 чакаха, падна до 26 ли беше, купиха ли? Пак отиде на 33, пак падна до 26-27 май по спомен, не знам дали са купили, сигурно са чакали 23. После отиде на 36, падна до 34, после отиде на 38, рейнджи там малко, после отиде на 42, отиде на 49 с ИТФ и айде сел дъ нюз. Падна на 38 почти, 21% корекция беше, купи ли някой? Сега на 52...не знам, всеки сам си преценя. Едни хора чакат за да купят, други купуват и чакат. Просто е, ама не е лесно. Не бъркайте лесно с просто.
                      Много мераклии тука да плуват с акулите, много нещо. Да не забравяме, че най-много на този свят са мераклиите без значение за какво става дума. Аз не искам да плувам с акулите защото не съм акула. Но ми харесва да ги наблюдавам, стоя си в желязна клетка и каквото остане за мен, евентуално ще си взема когато реша. Желязната клетка е ясно, купуваш и държиш, може да продадеш малко по някое време, с малка част пък може да се опиташ да продадеш около връх с цел да вземеш после около дъната. Другото е ала-бала. Вместо да се правиш на трейдър си купуваш малко шиткойни и чакаш, все нещо ще излезе.
                      Та ще се самоцитирам от един друг форум защото с идването на същинския бул, много хора почват да си мислят глупости:

                      Слушай сега Лаура, слушай. Пиша го това тук и сега, вместо след известно време когато дойде корекцията за да се знае предварително. Представете си, че сте един венецуелец или аржентинец или аркадаш долу от комшиите. През последните две-три или там няма значение колко години пестите от заплати, но понеже ви е светнала лампата как великите вождове на държавите ви ограбват с некадърността си(така или иначе САЩ ви ограбва като световен лидер, но некадърния вожд засилва това многократно)вие си обръщате парите в долари понеже това е царя на хартийките в които малко или много вярвате, но пък и да не вярвате сте принудени насила да ползвате. Та сменяте там вашите песо или лири в долари. Доларът дългосрочно расте спрямо тези валути защото е царя, защото САЩ имат армията и т.н. да не раздуваме как е наложен със сила. Но нищо не расте постоянно във всеки един момент. Идва някакъв спад я за деня, я за седмицата, я Ердоган излезнал и като машалла вожд се тупа в гърдите как има спасителен план и прави лека промяна на курса с идиотите си, че ви дава по-голяма лихва ако си обърнете доларите в лири. Вие ще обърнете ли тези ваши долари в лири само за да хванете краткосрочния импулс или ще стоите в долари когато вече сте открили водещото нещо? Защото само една грешка и ти повече няма как да имаш толкова долари колкото си имал и може да останеш да си чакаш вярвайки на вожда, че ей сега ще се оправят нещата или дори да дойде нов момент в който е възможно да купиш пак толкова долари, колкото си имал.
                      Същото е и с Биткойн. Вече си го открил, няма нужда да се мъчиш да хващаш корекцийката по време на вече потвърден булмаркет защото ще има много такива корекции и ти ще се изкушиш веднъж ако успееш да се пробваш пак и пак и резултата ще е ясен. Така, че Лаура:
                      https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw
                      Форевър Лаура!

                      П.п: Почти със същата тежест да отбележа, че миналия ден Данчо шорта призна, че е сгрешил и е изтървал тренда нагоре. Направи го с половин уста, но от него звучи като изповед пред поп, рядко егоцентричен тип относно познанията си, но и той капитулира. Сега каза, че едва ли не нарочно го е пропуснал, ама да не искаме прекалено много от него, все пак не бил набутал хората да купят в грешен момент и е ок. Ето ако ви се слуша на някой от 44:20 говори няколко минути за крипто и Етер най-вече:
                      https://www.youtube.com/live/u--bcSO3RS ... 4r-o1lIl2m
                      Съгласен.

                      Както ти каза, сложното нещо е да откриеш и наистина да повярваш в биткойн. Веднъж като си го направил, не се мъчи.

                      Аз преди трейдвах нагоре надолу и прекарвах часове на ден залепен пред екрана. Време, стрес... накрая нето май загубих (беше голяма каша).

                      От преди година станах наистина убеден в биткойн и от 17К си вкарвам постоянно. Моят дългосрочен хоризонт е 500К, в сравнение с това всичко ми е евтино. Лесен живот.

                      Коментар



                      • Не забравяйте и че на 16к някои чакаха да купят на 10-8-6, корекция не дойде от 16-15, няма и да дойде...като скочи на 20к пак чакаха някои, корекция не дойде, няма и да дойде. После на 25 пак чакаха, то падна малко до към 23 ли беше, ама те чакаха 15 пак, някои и нови дъна, дали са купили? На 30 пак чакаха, падна на 25, дали купиха? На 33 чакаха, падна до 26 ли беше, купиха ли? Пак отиде на 33, пак падна до 26-27 май по спомен, не знам дали са купили, сигурно са чакали 23. После отиде на 36, падна до 34, после отиде на 38, рейнджи там малко, после отиде на 42, отиде на 49 с ИТФ и айде сел дъ нюз. Падна на 38 почти, 21% корекция беше, купи ли някой? Сега на 52...не знам, всеки сам си преценя. Едни хора чакат за да купят, други купуват и чакат. Просто е, ама не е лесно. Не бъркайте лесно с просто.
                        Много мераклии тука да плуват с акулите, много нещо. Да не забравяме, че най-много на този свят са мераклиите без значение за какво става дума. Аз не искам да плувам с акулите защото не съм акула. Но ми харесва да ги наблюдавам, стоя си в желязна клетка и каквото остане за мен, евентуално ще си взема когато реша. Желязната клетка е ясно, купуваш и държиш, може да продадеш малко по някое време, с малка част пък може да се опиташ да продадеш около връх с цел да вземеш после около дъната. Другото е ала-бала. Вместо да се правиш на трейдър си купуваш малко шиткойни и чакаш, все нещо ще излезе.
                        Та ще се самоцитирам от един друг форум защото с идването на същинския бул, много хора почват да си мислят глупости:

                        Слушай сега Лаура, слушай. Пиша го това тук и сега, вместо след известно време когато дойде корекцията за да се знае предварително. Представете си, че сте един венецуелец или аржентинец или аркадаш долу от комшиите. През последните две-три или там няма значение колко години пестите от заплати, но понеже ви е светнала лампата как великите вождове на държавите ви ограбват с некадърността си(така или иначе САЩ ви ограбва като световен лидер, но некадърния вожд засилва това многократно)вие си обръщате парите в долари понеже това е царя на хартийките в които малко или много вярвате, но пък и да не вярвате сте принудени насила да ползвате. Та сменяте там вашите песо или лири в долари. Доларът дългосрочно расте спрямо тези валути защото е царя, защото САЩ имат армията и т.н. да не раздуваме как е наложен със сила. Но нищо не расте постоянно във всеки един момент. Идва някакъв спад я за деня, я за седмицата, я Ердоган излезнал и като машалла вожд се тупа в гърдите как има спасителен план и прави лека промяна на курса с идиотите си, че ви дава по-голяма лихва ако си обърнете доларите в лири. Вие ще обърнете ли тези ваши долари в лири само за да хванете краткосрочния импулс или ще стоите в долари когато вече сте открили водещото нещо? Защото само една грешка и ти повече няма как да имаш толкова долари колкото си имал и може да останеш да си чакаш вярвайки на вожда, че ей сега ще се оправят нещата или дори да дойде нов момент в който е възможно да купиш пак толкова долари, колкото си имал.
                        Същото е и с Биткойн. Вече си го открил, няма нужда да се мъчиш да хващаш корекцийката по време на вече потвърден булмаркет защото ще има много такива корекции и ти ще се изкушиш веднъж ако успееш да се пробваш пак и пак и резултата ще е ясен. Така, че Лаура:
                        https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw
                        Форевър Лаура!

                        П.п: Почти със същата тежест да отбележа, че миналия ден Данчо шорта призна, че е сгрешил и е изтървал тренда нагоре. Направи го с половин уста, но от него звучи като изповед пред поп, рядко егоцентричен тип относно познанията си, но и той капитулира. Сега каза, че едва ли не нарочно го е пропуснал, ама да не искаме прекалено много от него, все пак не бил набутал хората да купят в грешен момент и е ок. Ето ако ви се слуша на някой от 44:20 говори няколко минути за крипто и Етер най-вече:
                        https://www.youtube.com/live/u--bcSO3RS ... 4r-o1lIl2m
                        Last edited by Top Gun Maverick; 16.02.2024, 09:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          искам да купувате биткойнери

                          сега е момента да вземете голямата печалба и да яхнете светлото бъдеще
                          Ама ние купувахме, до към 30 аз лично сега си почивам. Сега е твой ред. Купих и много малко на 45 като обявиха етф-те е така за кеф да отбележа събитието макар и да беше вече високо.

                          Коментар


                          • искам да купувате биткойнери

                            сега е момента да вземете голямата печалба и да яхнете светлото бъдеще
                            Last edited by the architect; 16.02.2024, 00:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение
                              Имаме реджект на 52, да видим вторият път, дали ще е успешен, ако пробие отиваме на 57 и тогава ще продам. Може и архитекта да е прав и още сега да люсне надолу, като направи дабъл топ формация на 52. Други прогнози някой има ли? Че момента е доста интересен
                              Прогнозата е да не продаваш никога и само да купуваш. Като човек който преди продаваше.

                              Коментар


                              • Имаме реджект на 52, да видим вторият път, дали ще е успешен, ако пробие отиваме на 57 и тогава ще продам. Може и архитекта да е прав и още сега да люсне надолу, като направи дабъл топ формация на 52. Други прогнози някой има ли? Че момента е доста интересен

                                Коментар

                                Working...
                                X