IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

    От БГ борса ли?
    Има няколко ,но или блокират преводите даже СЕПА или имат 2-3% такси по банковите преводи.Просто сме в третия свят още.
    Виж тук https://www.altcoins.bg/
    Не БГ Борса а по принцип. Смисъл как е най-удачно да се купува: цена, отчетност на институции и т.н.

    От БГ борса не бих искал да купя ако трябва да съм честен.

    Благодаря за отговора.

    Коментар


    • ФЕД им наля бензин и текущо бития кон рулира и ако мине над 69, стария АТН ,ще атакува 78.
      Падане под 61-60 ще е мечи сигнал

      Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
      Следващия който ще ми напълни гушата след FET e DOGE ,очаквам приятни изненади и от малкия му събрат SHIB
      Тея двечките,даже тричките , се нареждат в булиш формация,но коня трябва да даде зелена светлина.
      Тръгнат ли ,30-40% ще издоим
      Last edited by danetha; 22.03.2024, 08:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение
        Хора, как най-евтино и добре е да се купуват биткойни на наша почва?
        От БГ борса ли?
        Има няколко ,но банките или им блокират преводите даже СЕПА или имат 2-3% такси по банковите преводи.Просто сме в третия свят още.
        Виж тук https://www.altcoins.bg/
        Last edited by danetha; 22.03.2024, 08:25.

        Коментар


        • Хора, как най-евтино и добре е да се купуват биткойни на наша почва?

          Коментар


          • 51 изглежда е таргета на това движение ! Което ще е 30% спад.Под 60 ще потвърди.

            ЕТН под 3200 не е булиш също.

            Аз бидвам FET на 1.70 и 1.10 (2.40 текущо)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
              На 52 ще има да я чакаш тая цена ако изобщо чакаш нещо де.



              Кой ти каза, че са намалели? Видял ли си данните днес? Изчакай до утре. Грейскейл продават още като луди, но и това ще спре. Корекциите са нормално да са по-ниски защото капитализацията се вдигна. Сейлър има покупка вчера на 67к+. От късите се взема така или иначе, от дългите също, а всеки, който си мисли, че може да си надхитря пазара изяжда дървото. Щом Сейлър с 200к койна купува на 67к часове преди да се изръси надолу, значи не е знаел, че ще падне. Щом човек с 200к койна не знае кога ще има корекция, няма смисъл да се мъчите да гадаете някакви неща.
              Купуваш и чакаш. Ако си беден(както казва Сейлър)в някакъв момент продаваш нещо ако те устройва цената и толкова. Важно е да се осмисли това.
              Нз, мина ми нещо като заглавие, че грейскейл изръсили коне за 400-500 млн, а етф ите нещо понамалили темпа, но не съм задълбавал (може и фейк да е), а и не е важно.
              Важно е колко ще е до края на годината, догодина и след 3-4-5 год.
              Ако сте млади (до 35 год) пък изобщо не е важно колко ще е до 5 год.

              Коментар


              • 51-52 няма да е никаква изненада.
                44 също....

                ....................

                Макар да е много рано още,за мен отчетливо рисува някакъв голям връх тук !
                Най-много да видим още едно захождане към 78 през април ,но не е задължително.

                Пробутаха им джънка на ЕТФ балъците над 70,сега следва отрезвяването
                Винаги е било и винаги ще бъде.

                p.s. Трябва да мине трайно над стария АТН,за да е пак булиш ! Вижаме обаче рязко отхвърляне от стария АТН веднага след като го е пронизал ,което не е булиш....
                Last edited by danetha; 19.03.2024, 21:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                  На 52 ще има да я чакаш тая цена ако изобщо чакаш нещо де.



                  Кой ти каза, че са намалели? Видял ли си данните днес? Изчакай до утре. Грейскейл продават още като луди, но и това ще спре. Корекциите са нормално да са по-ниски защото капитализацията се вдигна. Сейлър има покупка вчера на 67к+. От късите се взема така или иначе, от дългите също, а всеки, който си мисли, че може да си надхитря пазара изяжда дървото. Щом Сейлър с 200к койна купува на 67к часове преди да се изръси надолу, значи не е знаел, че ще падне. Щом човек с 200к койна не знае кога ще има корекция, няма смисъл да се мъчите да гадаете някакви неща.
                  Купуваш и чакаш. Ако си беден(както казва Сейлър)в някакъв момент продаваш нещо ако те устройва цената и толкова. Важно е да се осмисли това.
                  Браво. Харесва ми как мислиш.

                  Коментар


                  • На 52 ще има да я чакаш тая цена ако изобщо чакаш нещо де.

                    Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Този път се движи малко прибързано и странно. От 40к насам прави леки корекции по 10-11к. Според мен ще се спре на 62 и ще изчака да се отворят повечко къси, и тогава бам, и нагоре. След като понамаля "горивото" от етф ите, ще трябва да се вземе от някъде - откъде? От късите.
                    Кой ти каза, че са намалели? Видял ли си данните днес? Изчакай до утре. Грейскейл продават още като луди, но и това ще спре. Корекциите са нормално да са по-ниски защото капитализацията се вдигна. Сейлър има покупка вчера на 67к+. От късите се взема така или иначе, от дългите също, а всеки, който си мисли, че може да си надхитря пазара изяжда дървото. Щом Сейлър с 200к койна купува на 67к часове преди да се изръси надолу, значи не е знаел, че ще падне. Щом човек с 200к койна не знае кога ще има корекция, няма смисъл да се мъчите да гадаете някакви неща.
                    Купуваш и чакаш. Ако си беден(както казва Сейлър)в някакъв момент продаваш нещо ако те устройва цената и толкова. Важно е да се осмисли това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                      Тези спадове не са дори шум на фона на многогодишен изглед на инвестирането в БТК.

                      Само са полезни за вкарване на пари. Днес и вчера вкарах 40К, дано продължава да пада!
                      На 52 може да купя още малко, макар и да ми е скъпо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Този път се движи малко прибързано и странно. От 40к насам прави леки корекции по 10-11к. Според мен ще се спре на 62 и ще изчака да се отворят повечко къси, и тогава бам, и нагоре. След като понамаля "горивото" от етф ите, ще трябва да се вземе от някъде - откъде? От късите.
                        Абе да ти кажа страх ме е да го чакам надолу. Имам чувството, че всеки един път като падне няколко хиляди надолу, ще е последния път в историята, в който ще бъде на тези стойности. Та си наливам смело.

                        Толкова съм bullish, че направо плаша себе се.

                        $1М or $0, that's it. No second best.

                        Коментар


                        • Този път се движи малко прибързано и странно. От 40к насам прави леки корекции по 10-11к. Според мен ще се спре на 62 и ще изчака да се отворят повечко къси, и тогава бам, и нагоре. След като понамаля "горивото" от етф ите, ще трябва да се вземе от някъде - откъде? От късите.

                          Коментар


                          • 3200 ETH мисля,че ще задържи,но да видим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                              Кво стана с тоя кон,нали бил на свършване.
                              Кът били ,нямало.
                              Тези спадове не са дори шум на фона на многогодишен изглед на инвестирането в БТК.

                              Само са полезни за вкарване на пари. Днес и вчера вкарах 40К, дано продължава да пада!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                                Рано е още за изтърваване . Обикновенно пазара обръща понеделник , вторник.
                                Имам дълго конче

                                Коментар

                                Working...
                                X