IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
    Айде падна под това 61-60, мазалото как по-точно ще настане?
    Не знам кой е панирания тук и на кой не му издържат нервите обаче

    А щом оня осъден вече за измами скапан наркоман Сейлър ти е идол, от криптото не си рабрал и 10% и няма и да разбереш !

    Нито крипто фундамент ти е ясен,нито кой и кое движи цената,нито как работят на практика криптовалутите,обзалагам се даже
    Last edited by danetha; 18.04.2024, 11:24.

    Коментар


    • Ве?
      Напълно в унисон с мечка, която няма какво да каже и не и издържат нервите. Кога си купувал грам не е важно, а само колко койна имаш днес или фиатни пари изкарани от това купуване. Ако наистина си такова ОГ за каквото претендираш, въобще не ти ходи на изказа и е жалко, че явно не си оставил достатъчно Биткойн от зората, сега нямаше да се нервиш толкова и откровено да се надяваш на крашове. То поне да се надяваше за да купиш, ами то само за да се подиграваш тука като типичен ноукойнър. Аз може и да не съм купувал преди много години, ама съм имал други приоритети, подценявал съм Биткойн и съм го разбрал късно. Ти пък си купувал, но нищо не си разбрал, ще се видим на финала живот и здрав да се похвалиш какво си изкарал от цикъла.
      Аз 100-200к не чакам, почнат ли да пращят алтовете спрямо Биткойн ще продам нещо, пък в края на цикъла да остана с 40% от коня си ще ми е ок през целия следващ беър надолу. Защото на 15-20 не спях, ами купувах и сега буквално не ми пука от корекции, даже им се радвам въпреки напрежението както се изрази ти защото туристите и трейдърите ядат дървото.
      Мога и с два реда, но ти за 15 години не си разбрал Биткойн, как за 15 реда да успееш?
      Аз не те гоня от темата като другите, стой тука да му маркираш дъната на корекциите за спорта(защото нямам фиат за купуване)и най-вече ще ми маркираш дъната на другия беър като уважения колега Фрости, който от 10 години гледам е мечка и точен индикатор за зона на дъната.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
        Има някакво напрежение, зависи кой колко и кога е купил, но най-вече доколко е макси в главата си. Как по-точно се паникьосват макситата, които са преживяли дропа от предния бул чак до 15, купували са през целия беър и са създали дъното за да дойдете вие туристите да търгувате и да им обяснявате кое и как става? Не знам, според мен всичко е наред с тия корекции, няма как да ги няма ако искаме изкачвания, които да са устойчиви. Точно за да има паника и бягане, ама не от макситата.
        Та викаше ще настане паника, мазало, сега като падна викаш явно не е достатъчно, много хубаво, ще чакаме достатъчното. Само да знаеш, че се панират не макситата, ами туристите и макситата оставили някакъв фиат им изкупуват продадените койни, ако китовете изобщо оставят нещо да се изкупува. Защото докато някои чакат още дроп, други купуват.

        Пиши едно две важни изречения ве,кви са тея безмислени чаршафи, напълно си унисон с празните ви макси глави.
        Когато аз съм купувал койни, етера още го нямаше празноглавецо,държа още от ico-то даже,а ти не си знаел какво е пари,нито си имал собствени.Иди се обяснявай на някой глупак като теб.И не се панирай, щото ако знаеш какво те чака и как това ще се размине с дебилните ви прогнози за 100к -200к,ще получиш инфаркт още сега
        Last edited by danetha; 18.04.2024, 08:32.

        Коментар


        • Има някакво напрежение, зависи кой колко и кога е купил, но най-вече доколко е макси в главата си. Как по-точно се паникьосват макситата, които са преживяли дропа от предния бул чак до 15, купували са през целия беър и са създали дъното за да дойдете вие туристите да търгувате и да им обяснявате кое и как става? Не знам, според мен всичко е наред с тия корекции, няма как да ги няма ако искаме изкачвания, които да са устойчиви. Точно за да има паника и бягане, ама не от макситата.
          Та викаше ще настане паника, мазало, сега като падна викаш явно не е достатъчно, много хубаво, ще чакаме достатъчното. Само да знаеш, че се панират не макситата, ами туристите и макситата оставили някакъв фиат им изкупуват продадените койни, ако китовете изобщо оставят нещо да се изкупува. Защото докато някои чакат още дроп, други купуват.

          Коментар


          • В момента жабата се вари на бавен огън! Само БитКОН направи мижав връх с 10-на процента над предишния и това е, но мечтите са все още безплатни, а Мафията не е благотворително дружество!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
              Айде падна под това 61-60
              Дъмп преди халвинга замъглява и паникъосва всяка празна макси глава,но очевидно ,че не е паднало все още.

              По честа смяна на памперси бих препоръчал,напрежението е очевидно
              Last edited by danetha; 18.04.2024, 06:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                Под 60-61 ще стане мазало,a бай Сейлър дрогата ще качи дневната консумация на кокаин
                Перушанчо, тая тема не е за теб.

                Коментар


                • Айде падна под това 61-60, мазалото как по-точно ще настане?

                  Коментар


                  • Под 60-61 ще стане мазало,a бай Сейлър дрогата ще качи дневната консумация на кокаин
                    Last edited by danetha; 16.04.2024, 07:50.

                    Коментар


                    • Едвам го държат тук горе в небесата тоя шит,чакат само да мине халвинга преди да го оставят да си пропадне към 40.

                      Въпроса е само един,дали ще направи още едно последно мъртвешко движение нагоре или не.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                        https://www.bitfufu.com/en/activity/...iteCode=RSFHHN

                        - Hashrate Owned 200 TH/s
                        https://www.bitdeer.com/en/cloud-mining/i/202107018

                        Който разбрал - разбрал, който не е - ще стои гладен
                        Ех Барбароне, на кантар бях да те послушам на времето, преди 10-12 години да напазаря 100-тина биткойна……..

                        Слушайте го много внимателно този човек какво Ви казва!!!
                        Last edited by hemilio; 15.04.2024, 14:55.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                          отиде коня у ряката
                          Пак ли?

                          Коментар


                          • Много хора мечтаят да падне, че да влезнат. Други пък само за да базикат тия вътре, но...ще трябва още бая време да почакате.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
                              Last edited by Мечкан_Бикоядов; 14.04.2024, 05:47.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                                Тука пак гледам мокри, мечи сънища. Спокойно и на коча онова се клатят, ама не падат. Яжте повечко мед да ви подслади живота. Вие искате хем да бъркате в кошера с меда, хем да не ви жилят пчелите. Нали сте гледали мечките в Русия да речем как намират кошер на дърво в гората, качват се и почват да лапат? Пчелите ги жилят, но те все пак си ядат. Няма начин, без болка няма прогрес. Пък ако не го разбирате това, може до безкрай да се успокоявате с това, че мине не мине малко време и коня крашнал.
                                отиде коня у ряката

                                Коментар

                                Working...
                                X