IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Показателна е ценовата динамика при криза като нощес ( Израел май пусна някоя и друга ракетка на Иран).
    Биткой отдавна се превърна в инструмент за спекулация, който е по-скоро като супер волатилна тех-акция отколкото като виртуално злато.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Ами и да и не. Понеже то ти дава шанс, ама ти на 73 ли продаде и купи на 59? Или продаде на 59 и чака корекция? Не знам, трудна игра, ако я играеш и печелиш супер, особено пък ако го направиш повече от два пъти на цикъла без да се прекараш накрая защото то увлича. Именно, нали казах, че корекцията е сега.
      Само да пада няма да стане в такъв момент защото ще има такива, които ще искат да прередят другите, които искат да пада още. Китовете пък като видят по чейна, че мишоците купуват по малко и не чакат още, веднага ще изкупят дипа защото иначе рискуват да намалят влиянието си над този все още силно манипулируем пазар.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
        с надеждата да дропне и да купиш на евтиното, не съм ти аз виновен, че пазара не ти дава шанс
        Е, как не ми дава шанс,като за момента корекцията е минус 14% ? Стига заучени макси глупости.
        Няма да дава шанс,ако прави ATH след АТH за този който не е влезнал.
        А ако дропне повечко сега, това ще значи,ще е счупило бичия тренд, и като почне само да пада ,защо някой да купува ? Нали. Ти малко ги бъркаш нещата
        Last edited by danetha; 18.04.2024, 22:28.

        Коментар


        • Така да ти го кажа, че някакви Х-ове като видя ще ме накарат да се почувствам, че мога да продам нещо, а не че звездите ще ми кажат кога ще е върха, хах. Но даже да го подмина и да остана чааааак за другия бул с Биткойна ми, не ме бърка особено. Разбира се предпочитам да продам нещо там според зависи от цената.
          Иначе за теб съм убеден, че имаш математически модел кога ще е върха, колко върха ще има и най-важното - дъното на другия беър.

          И да знаеш, ако случайно си продал всичко или повечето тоя бул с надеждата да дропне и да купиш на евтиното, не съм ти аз виновен, че пазара не ти дава шанс. То всъщност сега имаш шанс пак да влезеш ако това чакаш де.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
            и затова държа, като се почувствам удовлетворен от някакъв процент, ще махна малко, после още малко и ще чакам другия цикъл. Това е
            Ааааааа,като почувстваш нещо, някакъв порив да те удари ,тогава,сега нямаш идея.

            Мерси за изключително конкретния отговор ! И друг път не коментирай конкретиката на хора,като в същото време ти нямаш идея къде се намираш и чакаш някакви пориви.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

              А ти четеш ли какво ти пиша? Или имаш проблем с осмислянето на елементарна информация?
              Чукча писател
              Нищо не разбрах от написаното, освен че Майкъл Сейлър е наркоман.
              Какъв е фундамента и кой движи цената на Бтк?

              Коментар


              • Ако ми е ясно къде ще е, щях да ти пиша вече от някой плаж в Бора-Бора примерно.
                40% казах, че ще ми е ок, а не как 100% ще надуша върха или върховете. Никой не може да ти каже тия неща. Фундаментът е ясен от ден първи, как искаш да ти пиша с две изречения пък искаш неща, които трябва да обяснявам така половин час?
                Кой определя цената ли? Толкова е просто, купувачи и продавачи като на всеки пазар. На мен ми е ясно, че много неща няма как да са ми ясни и затова държа, като се почувствам удовлетворен от някакъв процент, ще махна малко, после още малко и ще чакам другия цикъл. Това е. Ти като знаеш кога са върховете и дъната на корекциите прави каквото намериш за добре.
                И нали от там тръгна спора ни, не аз , а ти почна да пишеш тука докъде щяло да иде не знам си кое движение и докъде да слезе, което беше меко казано нелепо, затова те питах на два пъти как така го реши и играеш ли го с пари или само пишеш. Защото и двамата знаем стойността на двете неща.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                  MSTR да се добута обратно до 1700
                  Като говорим за конкретика, от която празните макси глави бягат, махни единицата отпред и си готов.
                  А за нагоре 1600-1700 нагоре ме съмнява,но 1400 е възможно.

                  Коментар


                  • ако може MSTR да се добута обратно до 1600-1700, баш на дузпата .. иначе днес е добър ден за ребаунд

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                      Не каза нищо за фундамента и кой определя цената
                      А ти четеш ли какво ти пиша? Или имаш проблем с осмислянето на елементарна информация?
                      Чукча писател

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение



                        Едва ли нещо може да ти се обясни

                        Просто копирай,това е точната дума,какво прави един съден за финансови имами наркоман престъпник и апелирай по форумите и другите да го правят.
                        Не каза нищо за фундамента и кой определя цената

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                          Просвети ни нас невежите. Какъв е фундамента, кой определя цената - за биткойн конкретно.
                          Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                          Не копирайте трейдовете на известни спекуланти. Копирайте какво прави Майкъл Сейлър.
                          Едва ли нещо може да ти се обясни

                          Просто копирай,това е точната дума,какво прави един съден за финансови имами наркоман престъпник и апелирай по форумите и другите да го правят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                            Какво означава това "пращене" на алтовете , където ще продадеш някакво Х количесто,но не всичко и къде ще е този край на цикъла ,в който си щял да останеш само с 40% ???

                            По изказа звучи все едно всичко ти е ясно

                            Дай някаква КОНКРЕТИКА ,цена на която ще продадеш, когато почне това пукане ли е,пращене ли е , не знам, и кога ще е края на цикъла,понеже го казваш толкова уверено ,все едно го знаеш кога ще е ?

                            Не за друго, да ти покажа в последствие на практика колко си неадекватен.
                            Перушане, ти досега се заяждаше с хората, а сега се молиш да ти се обясняват нещата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                              Аз 100-200к не чакам, почнат ли да пращят алтовете спрямо Биткойн ще продам нещо, пък в края на цикъла да остана с 40% от коня си ще ми е ок през целия следващ беър надолу
                              Какво означава това "пращене" на алтовете , където ще продадеш някакво Х количесто,но не всичко и къде ще е този край на цикъла ,в който си щял да останеш само с 40% ???

                              По изказа звучи все едно всичко ти е ясно

                              Дай някаква КОНКРЕТИКА ,цена на която ще продадеш, когато почне това пукане ли е,пращене ли е , не знам, и кога ще е края на цикъла,понеже го казваш толкова уверено ,все едно го знаеш кога ще е ?

                              Не за друго, да ти покажа в последствие на практика колко си неадекватен.
                              Last edited by danetha; 18.04.2024, 11:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение


                                Не знам кой е панирания тук и на кой не му издържат нервите обаче

                                А щом оня осъден вече за измами скапан наркоман Сейлър ти е идол, от криптото не си рабрал и 10% и няма и да разбереш !

                                Нито крипто фундамент ти е ясен,нито кой и кое движи цената,нито как работят на практика криптовалутите,обзалагам се даже
                                Просвети ни нас невежите. Какъв е фундамента, кой определя цената - за биткойн конкретно.

                                Коментар

                                Working...
                                X