IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение

    Аз битока не го полазих като му беше времето. Сега обаче пускам от другата страна...късо на цена 6600...таргет като начало 4500..стоп на 7050
    Поздравления, много малко хора споделят... Успех пожелавам!

    Коментар


    • Малиййй биткойн кеша не е балон.

      Коментар


      • Баси - тоя кешец избухна кат` тако`а.

        Имам само някакви негови стотинки в една копачка...
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Ха докато съм бил на Кино и най-високите Ордери на БиткоинКеша са ми са изпълнили!!!
          0.22 срещу Биткоин
          и 1.100 Евро, после е ходило до 1.249 Евро в Кракен......
          В Света на Криптовалутите - ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!
          Сега се чудя - да хвърлям ли други БиткоинКешове по борсите или да си ги държа в Портфейла? До утре задържам с взимането на решение - едно обаче е сигурно в понеделник съм в Тавекс за още 2 Унцийки Злато!!!
          Last edited by marin1; 11.11.2017, 21:01.
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение
            Аз битока не го полазих като му беше времето. Сега обаче пускам от другата страна...късо на цена 6600...таргет като начало 4500..стоп на 7050

            Според мен има логика в това и евентуално можеш да спечелиш, но аз не бих посмял да скъсявам Биткойн... че той е "див кон".

            Хи хи... мисля че трябва да има нова максима за Биткойн... "Всички могат да спечелят от Биткойн... дори тези които го мразят."

            Другата е "Това което е лошо за Биткойн, е добро за Биткойн."

            Мисля че в момента големият въпрос е, "Ще последват ли алт. монетите Биткойн Кеш?" Ако това нещо се случи ще гледаме нови рекорди при Биткойн чак след няколко месеца... ако не се случи ще ги гледаме по скоро.
            Last edited by Xman1; 11.11.2017, 20:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

              Хахах, такива простотии са ме налегнали на бачкане, че търговията ми е развлечение. Дори и с шитовете.
              Предположих....

              Дет се вика - не е важно дали печелиш или губиш....Целта на заниманието е да се откъснеш от проблемите....

              Малиййй, чувствам се в храма на обречените и зомбираните от работата.....

              пп И аз съм така - гледам си акциите на ЧЕЗ и даже не мога да се зарадвам.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Таки, ами обери стотинките на балъците ве, кво чакаш... дай инфо за последните ти сделки
                Аз битока не го полазих като му беше времето. Сега обаче пускам от другата страна...късо на цена 6600...таргет като начало 4500..стоп на 7050

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  Колкото и да са несъвършени фиатните пари, целият ни живот засега се крепи на тях. Нещата, на които ставаме свидетели на пазарите на криптовалути, могат да се тълкуват по много начини.
                  Преди индустриалната революция, целия живот на човек се е крепял върху силата на "впрегатните животни" и "конете"... т.е. колкото по силни здрави и големи са животните, толкова са по силни са и хората които ги притежават. Например за армията са били създадени специални породи "коне" които са доста по едри и силни от другите. Днес ще е малко смешно дори най силните коне и волове да се изправят срещу най слабите танкове и трактори.... ще бъде жалка гледка... няколко танка могат да размажат цяла конна армия... а 1 трактор може да дръпне 10 вола... т.е. нещата се променят. Трябваше ли да се забранят танковете и тракторите, за да се спасят бойните коне и воловете?!


                  Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  2. Нови пазарни реалности: невъобразими дневни суингове в двете посоки без ограничения, нараствания и падания с 2- и 3-цифрени проценти за много кратки периоди от време... не знам това за какво се прави, да свикне народа с такива картинки ли, и постепенно да ги приема за новата пазарна реалност ли... тва е много рисково в определен план и притъпява основни инстинкти, развивани досега....
                  Големите движения са продиктувани от това, че криптовалутите са много по-малки като обща стойност от фиатните пари... фиатните пари са в трилиони, а деривативите в квадрилиони... т.е. в момента в който някой голям реши да влезе или излезе, се получава голяма разлика. Но това разкрива една друга истина която малко хора осъзнават... по-голямата част от ресурса на човечеството се държи от една много малка група хора.


                  Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  3. 100% виртуалност: никакъв фундамент, липса на база за прогнозиране, всичко е възможно (както се изрази бай Марин). Да, наистина е така...
                  Има фундамент и този фундамент е по-здрав от всички останали... или смяташ, че има някакъв по-основен фундамент от самата математика?!

                  Днес с една машина командвана от математически алгоритми може да се свърши повече работа, отколкото в миналото от 1000 или дори 10 000 човека... или това не е истина?! Какъв по голям фундамент от това? Няма нищо "виртуално" в математиката... тая "виртуална" математика командва по голямата част от живота ни в момента. Просто е незабележима... т.е. никой не повтаря на всеки 5 минути "това го върши математиката"... а казва, това го "сърчнах в Гуглето" или това го сметнах на калкулатора или "това си го купих от Амазон"... и тн. т.е. математиката е като електричеството, навсякъде и никъде, но в никакъв случай "виртуална"... т.е. виртуална е но има абсолютно реални последствия.


                  Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  Примерно някой бая ще се замисли да сложи $10 000 като прогнозна цена на акция на Apple, MS или F/B примерно в обозрим план (компаниите са избрани произволно, просто са популярни)... нормално, има некъв ориентир, една компания ще стане примерно 4-5 пъти по-голяма като капитализация от целия останал пазар?!?...
                  Ако утре Гуглето направи изкуствен интелект, доближаващ се до човешкия, мислиш че цената им няма да стане $10 000... според мен може и $100 000 да стане, защото това ще е несиъзмерим фундаментален пробив в науката. Блокверигата е подобен скок, само дето повечето хора все още не го осъзнават.

                  Някой ден след 100 години си представям следният диалог "Кое промени най много обществото ни, блокверигата, изкуственият интелект или квантовите компютри." Това са 3-те технологии които ще имат най голямо значение в обозримо бъдеще... друг е въпроса коя по колко в %-ти. По интертесното е, че 3-те си пасват като парчета от пъзел... т.е. дори само една от тях ще промени фундаментално всичко, но 3-те заедно ще направят света неразпознаваем от днешна гледна точка... т.е. ние изобщо неможем да си представим това което ще бъде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                    Колкото и да са несъвършени фиатните пари, целият ни живот засега се крепи на тях. Нещата, на които ставаме свидетели на пазарите на криптовалути, могат да се тълкуват по много начини.
                    Ами волатилноста при БТК и Кеш-а аз предлагам да го считаме за конвулсии на зелената шума... ФРС са в шок, мълчат вече над 5 години...

                    За да постигнеш пълната функция на парите, ти трябват и фиатни пари, кеш и електронни, така и криптовалути и злато.... няма друг начин, пропорциите на тези, три вида пари, твърди, крипто и хартиени, вече са индивидуални решения


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Честито !
                      Пий си питието и заеби тръпката.Многото адреналин не е за препоръчване....
                      Хахах, такива простотии са ме налегнали на бачкане, че търговията ми е развлечение. Дори и с шитовете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                        Докато се разхождам в парка съм сдал всичкото биткойн кеш. Последно ми се е изпълнило в 0.1999. и за 1275 в долари. Ходило е до 1395 и 0.23 на моята чаршия. Чудя се кой шит да захващам ся
                        Честито !
                        Пий си питието и заеби тръпката.Многото адреналин не е за препоръчване....

                        Коментар


                        • Таки, ами обери стотинките на балъците ве, кво чакаш... дай инфо за последните ти сделки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                            Много хора не... повечето са разни спекуланти, но някои от основните играчи да. Не за друго, а защото са хора които вярват на математиката повече отколкото на някакви "авторитети" или дори на очите си... очите лъжат, математиката никога.
                            Дори и да са прави! Нивата на ентусиазъм и хвърчене отново надхвърлиха многократно нормалното развитие на нещата (както винаги)...и както статистиката ми сочи ще има FINANCIAL PAIN

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение
                              Лелее като те слушам прав си ама по принцип....ако по отношение на биткойна много хора мислят така значи върхът е близо...ако не и подминал....

                              Много хора не... повечето са разни спекуланти, но някои от основните играчи да. Не за друго, а защото са хора които вярват на математиката повече отколкото на някакви "авторитети" или дори на очите си... очите лъжат, математиката никога.

                              Коментар


                              • Бах тоя бит кеш,ко ма напрай.....

                                избързах със затварянето май...

                                ама кой да знай
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X