IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Ем, ша намалим малко зопа, ще увеличим пробега на коня и сме ок!
    Дано коня е аналогов (като моя ), че ако е дигитален.... с интелски чип.......

    https://www.investor.bg/harduer/459/...dynoto-357179/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Катери, ама.... ей го - и на бай Безос му паднал абарота.

      Ке требе да се напине малко и овъртайм, че да компенсира!

      https://www.investor.bg/softuer/458/...zaguba-357178/
      Ем, ша намалим малко зопа, ще увеличим пробега на коня и сме ок!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
        Криптосривът взема нова жертва - борсата Zipmex поиска защита от фалит

        https://www.investor.bg/kriptovaluti...-falit-357177/
        Има още зомбита, които трябва да фалират. Сега е момента да се прочисти маркета, не само в криптосферата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          Явно са излезли вече, щом така катери + 10,33% за 24 часа.
          Катери, ама.... ей го - и на бай Безос му паднал абарота.

          Ке требе да се напине малко и овъртайм, че да компенсира!

          https://www.investor.bg/softuer/458/...zaguba-357178/

          Коментар


          • Криптосривът взема нова жертва - борсата Zipmex поиска защита от фалит

            https://www.investor.bg/kriptovaluti...-falit-357177/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

              Би ли споделил защо мислиш че ще има още един ретест? В системата вече няма големи ливъридж позиции, туристите панически продадоха, според мен са останали дългосрочно държащи и вярващи и разбиращи биткойн.

              Все така мислим, но все има хора, които не могат да "издържат на напрежението". Ако си спомяш мин год. 3 месеца подред тества дъното и после се оттласна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение
                "обявиха" рецесия и всичко катери...интересно
                Рецесията беше очаквана, също така очакваха 1% увеличение. 0,75 е бичи сигнал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Мене ми е малко смешен тоя изкуствено приповдигнат дух, щото утре като им лъснат отчетите на фирметата и се види как някоя, на която са ѝ се свили продажбите как не може да си плати кредитите - ще търси да се защитава по кой от техните Чаптъри беше, 11 ли...? Ако човек не им знае задлъжнялостта как може с такъв наивитет да смята, че видиш ли нЕма проблЕма....... то м/у другото съвсем скоро ще светнат де! Днес или утре май излизаха голяма част от фирмените отчети ако не греша? ... и не само щатски, но и европейски!
                  Явно са излезли вече, щом така катери + 10,33% за 24 часа.
                  Last edited by better; 28.07.2022, 19:33.

                  Коментар


                  • "обявиха" рецесия и всичко катери...интересно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Точно така стана! Това повишение от 0,75% вече беше абсорбирано. За дъно аз все още не съм сигурен, че сме го намерили. Очаквам още един ретест на 17к.
                      Би ли споделил защо мислиш че ще има още един ретест? В системата вече няма големи ливъридж позиции, туристите панически продадоха, според мен са останали дългосрочно държащи и вярващи и разбиращи биткойн.


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Точно така стана! Това повишение от 0,75% вече беше абсорбирано. За дъно аз все още не съм сигурен, че сме го намерили. Очаквам още един ретест на 17к.
                        Мене ми е малко смешен тоя изкуствено приповдигнат дух, щото утре като им лъснат отчетите на фирметата и се види как някоя, на която са ѝ се свили продажбите как не може да си плати кредитите - ще търси да се защитава по кой от техните Чаптъри беше, 11 ли...? Ако човек не им знае задлъжнялостта как може с такъв наивитет да смята, че видиш ли нЕма проблЕма....... то м/у другото съвсем скоро ще светнат де! Днес или утре май излизаха голяма част от фирмените отчети ако не греша? ... и не само щатски, но и европейски!
                        Last edited by Julius_BG; 28.07.2022, 13:53.

                        Коментар


                        • Днес пак е особен ден, чакаме отчетите на най-големите компании от технологичния сектор.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                            Федът пак ги вдигна, нямало да отстъпят в битката с инфлацията, хах. Странно, ама това не се отрази, всичко е нагоре, индекси, крипто, иди разбери. Да не се намерили дъно вече? Или просто защото всеки го очакваше това поредно вдигане...
                            Точно така стана! Това повишение от 0,75% вече беше абсорбирано. За дъно аз все още не съм сигурен, че сме го намерили. Очаквам още един ретест на 17к.

                            Коментар


                            • Федът пак ги вдигна, нямало да отстъпят в битката с инфлацията, хах. Странно, ама това не се отрази, всичко е нагоре, индекси, крипто, иди разбери. Да не се намерили дъно вече? Или просто защото всеки го очакваше това поредно вдигане...

                              Коментар


                              • Ти да видиш, и европейските банкстери щели да предлагат криптоуслуги.

                                French Banking Giant BNP Paribas Enters Crypto Custody Space: Sources

                                https://www.coindesk.com/business/20...space-sources/
                                Last edited by better; 28.07.2022, 00:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X