IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С тия койни една баничка с айрян не мога да си купя.
    Язък.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Xman, "Хардлайнърите" не признават Биткоин Кеш, Голд, Силвър, Палтиниум, Даймънд или каквото и да седи след Биткоин ....
      За тях БИТКОИН е един!!! И аз мисля че Биткоин Кеш и Биткоин Голд са само една от 1000-те КриптоВалути, и всяка от тях има своя "звезден миг" за Бткоин Кеш е сега или след ден, два, месец или година, но да измести Баща си, както се спекулира, ми се струва нереално ....
      След Биткоин Кеш ще дойде "звездния миг" и за Биткоин Голд и т.н. но пак повтярям Биткоин ще е на върха на пирамидата, може да е с 30% от Пазарната капитализация на Крипто (както писа ти днес по-рано), но ще е на върха!!!

      Не слагай Биткойн Кеш под общ знаменател с тези другите. Биткойн Кеш има огромен брой поддръжници, включително повечето миньори (90% от тях).

      Според мен именно Биткойн Кеш е бъдещето на Биткойн... а оригиналния Биткойн ще остане нещо нещо като "музеен експонат".

      Това го казвам още сега, после някой да не каже, че "никой не е предупредил". Просто хвърляй по едно око на Биткойн Кеш и не го подценявай. Цената му първоначално може да тръгне надолу, но след време ще изпревари оригиналния Биткойн.


      Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Става все по-вероятно за Коледа да сме под 15 000.
      Супер. Все пак аз дадох прогноза, че Биткойн трябва да е между 30 - 40% от пазарната капитализация, трябва прогнозата ми да се изпълни.
      Last edited by Xman1; 21.12.2017, 00:58.

      Коментар


      • Става все по-вероятно за Коледа да сме под 15 000.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Напротив, доста умна е. Просто Кейнс е мъртъв.
          Не е мъртъв. Просто нео-либерализмът, либертарианството и фанатичната вяра в мъдростта на пазара са политическа платформа, която се крие зад псевдо доказателства с формули. Мейнстрийм икономиката има сериозен проблем с реалността, която отказва да следва бутафорните математически доказателства.

          Не е случайно това, че напоследък Нобеловата награда за икономика се дава предимно на психолози.

          Коментар


          • https://i.redd.it/q5pj51am05501.jpg

            Тази една от нашите банки ли беше, че нещо не ми е позната?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

              Xman, "Хардлайнърите" не признават Биткоин Кеш, Голд, Силвър, Палтиниум, Даймънд или каквото и да седи след Биткоин ....
              За тях БИТКОИН е един!!! И аз мисля че Биткоин Кеш и Биткоин Голд са само една от 1000-те КриптоВалути, и всяка от тях има своя "звезден миг" за Бткоин Кеш е сега или след ден, два, месец или година, но да измести Баща си, както се спекулира, ми се струва нереално ....
              След Биткоин Кеш ще дойде "звездния миг" и за Биткоин Голд и т.н. но пак повтярям Биткоин ще е на върха на пирамидата, може да е с 30% от Пазарната капитализация на Крипто (както писа ти днес по-рано), но ще е на върха!!!


              Стига с тия пирамиди че много хора изгоряха с подобни схеми Blockchain определено ще промени светът но тия койни трябва да имат реално приложение за хората иначе няма да струват нищо. В момента си е жестока спекула и сме далеч от всякакъв разум. Единият койн се надуе, после другият, и третият, и 100ният ................ къде му е края

              Коментар


              • Те не знаят какво е това

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
                  Ще си е платиш ако имаш
                  Тая вечер ги питАхме персонала и управителя и ни гледаха като извънземни.

                  Коментар


                  • Ще си е платиш ако имаш

                    Коментар


                    • Така и не ми обясни никой дали ще мога да си платя сметката в кръчмата с биткойни!
                      Нали били валута.

                      Коментар


                      • Даже според мен е крайно време държавата да погне всички крипто-търговци за извършване на нелегална банкова дейност.
                        Не може банките да набират капитали, да плащат за лицензи и да подлежат на регулации, а всеки сульо и пульо, който може да си направи сайт в интернет, да се прави на виртуална крипто-банка и да не подлежи на никакви регулации и закони. Къде го дават така?!
                        Крайно време е да се въведат правила и закони за крипто-търговците, за да носят отговорност, иначе да им дърпат шалтера..
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                          БРАВО!!!
                          От Писмото:
                          В заключение ще цитираме една известна мисъл на Махатма Ганди:
                          "Първо те пренебрегват, след това ти се подиграват, след това се бият с теб, след това ти побеждаваш..."
                          Бай Марине, цялата ви работа е такава, да си бяха платили на някой юрист да им го напише. Мен би ме било срам да съм част от тази пасмина.

                          Коментар


                          • Ха-ха, койнаджиите нали искаха да унищожат цялата банкова система, за какво циврят сега, че банките им били дръпнали шалтера...
                            Нали койнаджите са против банките, от какъв зор банките да ги обслужват? Да се радват, че все още не са им вдигнали таксите за изходящи преводи към гаражните крипто-"борси"
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение


                              А това да се възроди златния стандарт е доста неумна идея. Язък за сметките със смесени производни, интеграли и линейна алгебра.
                              Напротив, доста умна е. Просто Кейнс е мъртъв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
                                Българската Биткойн Асоциация отправи отворено писмо към банките.
                                http://www.economy.bg/bulgaria/view/...o-kym-bankite-
                                Тези наистина ли сравниха нежеланието на банките ни да работят с тях с расова дискриминация?

                                Коментар

                                Working...
                                X