IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

    Иване ти си мръсен МАНИПУЛАТОР.
    Всички койни са почнали от НУЛАТА.
    Ти къде видя да са в минус...
    Ти къде видя минус?
    Купуваш за Коледа на 21 К $, и хоп сега наближава 5 К. Те ти загуба. При някои алткойнове спадът е двуцифрен брой пъти, не %. Все едно да си купил фабрика на 8-ми септември '44 г.

    Етерчето 7,4 пъти по-евтино сега, от пика на големите приказки. Нова икономика щеше да прави и т.н. залъгалки, да си ги шитнат по-лесно.
    Last edited by IvanTerziev; 10.09.2018, 22:58.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      На 9 месечна база си с 2-та крака набутан. Ама яката и брутално. За всички криптота, освен онуй дето е вързано за долара, ама там пък печалба няма.
      Иначе да, ама ако беше купил преди 2 години, ама преди 10 ако беше купил, ама преди 100... Не ви ли омръзнаха тия измъквания? Нали щяхме да гоним 100 000, после милион. И дума не давахте да се чуе, че може да се срине кат картонена кула. Цената му тръгва от нулата, и достатъчно назад във времето все си на печалба. Само че не може да си купиш на цена преди година, пък утре не се знае накъде ще тръгне.
      Кво го грее някой, който иска да влезе сега в кеските? Каква е гаранцията, че няма да поевтинее още 4 пъти? Или повече?
      Иване ти си мръсен МАНИПУЛАТОР.
      Всички койни са почнали от НУЛАТА.
      Ти къде видя да са в минус.
      И ко стана с тия дето си купиха долари на 1,86лв и чакат да станат повече от 2лв.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        Да речем че в момента биткойна е 50% на печалба на годишна база. Определено инвестицията не е на загуба, математика не те ли учат в училище?
        На 9 месечна база си с 2-та крака набутан. Ама яката и брутално. За всички криптота, освен онуй дето е вързано за долара, ама там пък печалба няма.
        Иначе да, ама ако беше купил преди 2 години, ама преди 10 ако беше купил, ама преди 100... Не ви ли омръзнаха тия измъквания? Нали щяхме да гоним 100 000, после милион. И дума не давахте да се чуе, че може да се срине кат картонена кула. Цената му тръгва от нулата, и достатъчно назад във времето все си на печалба. Само че не може да си купиш на цена преди година, пък утре не се знае накъде ще тръгне.
        Кво го грее някой, който иска да влезе сега в кеските? Каква е гаранцията, че няма да поевтинее още 4 пъти? Или повече?
        Last edited by IvanTerziev; 10.09.2018, 22:24.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Бачкам си на моя сметка, не за джоба на някой като шефа ти.
          Въййй... Лайткойна се сринал съвсем, 54 $ за кеска. Скоро беше 375 $. Аааайде, не останаха, ограничени са, и ще свършат! Влагаш 7 долара, вадиш един
          Рипъла 14 пъти спад...
          Няма са пуашите, след още 6 години може би ще си върнете инвестицията без загуба.
          Да речем че в момента биткойна е 50% на печалба на годишна база. Определено инвестицията не е на загуба, математика не те ли учат в училище?

          Коментар


          • https://www.varchev.com/%D0%BC%D0%B8...%D0%BE-%D0%BC/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              О, намерили са ти работа?
              Браво браво, внасяш ли осигуровки - да има за следващия път отде да точиш?
              Бачкам си на моя сметка, не за джоба на някой като шефа ти.
              Въййй... Лайткойна се сринал съвсем, 54 $ за кеска. Скоро беше 375 $. Аааайде, не останаха, ограничени са, и ще свършат! Влагаш 7 долара, вадиш един
              Рипъла 14 пъти спад...
              Няма са пуашите, след още 6 години може би ще си върнете инвестицията без загуба.
              Last edited by IvanTerziev; 10.09.2018, 12:09.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Аз си бачкам. Не съм хазартен тип като вас.
                Всъщност Биткойн поевтиня не 3, а близо 4 пъти.
                О, намерили са ти работа?
                Браво браво, внасяш ли осигуровки - да има за следващия път отде да точиш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Тъй де, тъй, цоциала - на сигурно, може да е мизерно ама без усилия и да се напрягаш
                  Аз си бачкам. Не съм хазартен тип като вас.
                  Всъщност Биткойн поевтиня не 3, а близо 4 пъти.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Все едно да ми се фалиш как си спечелил на рулетка. Като тръгне надолу никви ви няма! Аз отде да знам дали ще поевтинее 3 пъти, или 30. Щото с Биткойн така стана.
                    Тъй де, тъй, цоциала - на сигурно, може да е мизерно ама без усилия и да се напрягаш

                    Коментар


                    • ...егати.
                      The Mumy is alive, do not care about it !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Ванка, докато ти се редеше за месечната дажба в социала, онзи ден дръпнах в 50% напред в ДАШ-чето. Седи лапай мухи още хахахаха, гледай - ще си останеш с гледането
                        Все едно да ми се фалиш как си спечелил на рулетка. Като тръгне надолу никви ви няма! Аз отде да знам дали ще поевтинее 3 пъти, или 30. Щото с Биткойн така стана.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Използването на биткоина за разплащания пада сериозно. Има и графика вътре.

                          https://www.bloomberg.com/news/artic...latility-eases


                          “It’s not actually usable," Nicholas Weaver, a senior researcher at the International Computer Science Institute, said in an email. Often, he said, "the net cost of a Bitcoin transaction is far more than a credit card transaction." And Bitcoin-based transactions can’t be reversed, an issue when a merchant or a consumer comes up against fraud.
                          Биткойнът не става за разплащаници, но за съхраняване и увеличаване на стойност... както никой не си купува кафенце със златен напальон или със зеленичка банкнота от 10 бимберици. Знаеш ли, че американците си имат такава... и си е в обръщение? Такава ще е съдбата на биткойнът - и на повечето от сегашните - вече водещи се класически анткойно - Лайткойнчето, Дашчето, Етерчето... в един момент ще са дотам скъпи, че хората ще ги пазят като съкровище, продаващо се само в изключителни случаи. Ще пъкват нови криптовалути, които тепърва да се копат и т.н.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Ванка, докато ти се редеше за месечната дажба в социала, онзи ден дръпнах в 50% напред в ДАШ-чето. Седи лапай мухи още хахахаха, гледай - ще си останеш с гледането
                            Я - и ти ли обичаш Дашченца?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                              Живи ли сте
                              А че защо някой да е озъбен?

                              Ясно беше, че ще има спад - казах това още миналата есен - когато Биткойнчето стигна докъм 13-15 Б. Нямаше начин тия цени да издържат - от 600 кинта на 20 Б - ного беше, ного.
                              Last edited by Императорът; 06.09.2018, 22:49. Причина: Ного скъпо.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Купувайте купувайте... Някъв изсипал кески за милиард тия дни, и сурна пазара по пърлзалката. Тъй беше и с Лайткойна. Собственикът разпродаде всичко, и такава цена не можем да видим повече. И 1/3 от нея не можем да видим.
                                Ванка, докато ти се редеше за месечната дажба в социала, онзи ден дръпнах в 50% напред в ДАШ-чето. Седи лапай мухи още хахахаха, гледай - ще си останеш с гледането

                                Коментар

                                Working...
                                X