IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това нещо като се сурне надолу ще пада като камък

    Коментар


    • Каквото и да си говорим Форекс Мастъра излезе прав, цитирам от 14-Ное-2012:

      "Днес 14.11.2012 г. откривам в този форум най-горещата тема у нас и по света през следващите 5-10 години. Всеки форум с финансова насоченост ще ври и кипи на тази тема през следващите години."

      Форексов, държиш ли ги още или продаде?
      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

        Ванка, Ванка, не стига че не можеш да смяташ ами и използваш източници - ум да ти зайде ......
        май само от твоите кески разбираш .....
        ...
        П.С. със над 121 трильона $ пазарна капитализация Биткоина се нарежда на 32-ро место, между Финландия и Сингапур, имаме още доста път до 1-вото, път който ще бъде извървян за 1, 2, 10 или 20 години, НО ЩЕ СЕ СЛУЧИ!!!
        А представи си сега, че всички решат да разкешат хойните, че да вземат всички пари от 32-рото място. За нула време цената му ще наближи на геврека дупката.
        Иначе хубаво, сега да събера ли капитализацията на абсолютно всички криптоси, дето ще се нароят до Коледа? Дали ще има поне по долар за бит стотинка, или ще броим центове? Щото все се намират луди да дават по 5 бенджамини за бай хойн кеш, бай хойн голд, бай хойн ред и не знам още колко има.
        Рипъли и NEM са 46 милиарда изкопани стинки, пък надолу и още много има!
        Един ден ще разправям на децата дето ги нямам че лично съм наблюдавал най-тъпия балон в историята на човечеството!
        Лалетата са били поне краен брой! Хойните се въдят до безкрайност.
        Имаше една стотинка дето ползваше процесорната мощ на копачите за научни изчисления. Аз в такова бих инвестирал. Ама потъна нещо. Бай хойн е като чалга до него, щото се крепи на безсмислени сметки. Брутфорсване на хеш суми, от което няма капка смисъл.
        В някаква степен има файда, че се движи пазарът на видеокарти. Все нещо хубаво има в това горене на въглища за безсмислени сметки.
        Last edited by IvanTerziev; 03.11.2017, 20:22.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Чакайте и Аз да се из(ходя)кажа без да кавам нищо .....
          еййй че гот!!!
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Ванка, Ванка, не стига че не можеш да смяташ ами и използваш източници - ум да ти зайде ......
            май само от твоите кески разбираш .....
            https://www.cia.gov/library/publicat.../2214rank.html
            само на пъвите 10 страни да събереш и да разделиш на 21 Милиона Биткоина = над 1.370.000 $
            П.С. със над 121 трильона $ пазарна капитализация Биткоина се нарежда на 32-ро место, между Финландия и Сингапур, имаме още доста път до 1-вото, път който ще бъде извървян за 1, 2, 10 или 20 години, НО ЩЕ СЕ СЛУЧИ!!!
            Да не си прекалил и ти с опиатите?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Aми тъй ги изкарах. Вземаш всичкия кеш на света и го делиш на броя хойни. 21 милиона ли бяха, не ми се търси. Това трябва да му е граничната цена. Може и да бъркам, поправяй ме!

              https://money.bg/finance/eto-kolko-s...i-v-sveta.html
              Разделени на 21 милиона са 3 809 523 $ за хойн.
              Все тая!
              Ванка, Ванка, не стига че не можеш да смяташ ами и използваш източници - ум да ти зайде ......
              май само от твоите кески разбираш .....
              https://www.cia.gov/library/publicat.../2214rank.html
              само на пъвите 10 страни да събереш и да разделиш на 21 Милиона Биткоина = над 1.370.000 $
              П.С. със над 121 МИЛИЯРДА $ пазарна капитализация Биткоина се нарежда на 32-ро место, между Финландия и Сингапур, имаме още доста път до 1-вото, път който ще бъде извървян за 1, 2, 10 или 20 години, НО ЩЕ СЕ СЛУЧИ!!!
              Last edited by marin1; 03.11.2017, 20:12.
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Skromen Разгледай мнение

                Математиката не ти е сред любимите предмети - нали?
                Aми тъй ги изкарах. Вземаш всичкия кеш на света и го делиш на броя хойни. 21 милиона ли бяха, не ми се търси. Това трябва да му е граничната цена. Може и да бъркам, поправяй ме!
                Зa пypиcтитe, ĸoитo вяpвaт, чe тepминът ce oтнacя eдинcтвeнo дo вaлyти ĸaтo бaнĸнoти, мoнeти и дeпoзиpaни cpeдcтвa в cпecтявaния или paзплaщaтeлни cмeтĸи, oбщaтa cyмa e няĸъдe oĸoлo 80,9 тpилиoнa щaтcĸи дoлapa.
                https://money.bg/finance/eto-kolko-s...i-v-sveta.html
                Разделени на 21 милиона са 3 809 523 $ за хойн.

                Ако броим само парите в обръщение под формата на банкноти и монети, които се наричат парична маса М0, то сумарно в света се въртят еквивалента на около 4,5 трилиона долара.
                http://nakratko.bg/category/51/100516
                По тия данни излизат 214 285 $ за хойн.
                Все тая!
                Last edited by IvanTerziev; 03.11.2017, 19:48.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Гледам скептично цената с най - тъпата си физиономия и си викам - "не може да бъде" !!!

                  Браво на смелите ! Честито !

                  пп Не 10 К а 110 К да стане, пак ще гледам....
                  Аз гледам от 7 Никакъв спор няма, интересно си става. Дал съм им 200 кинта и се почесвам на неква борса с една камара койни. Ако успея да си ги кеширам като станат 1 мио - еваларка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
                    Биткойн, който обещаваше да "премахне" "лошата банкова система" в момента взима по-големи такси за превод от същата тази "лоша банкова система". И да, никой не прехвърля биткойни, всеки седи и си ги държи и се услушва като диво прасе в тръстика чакайки да стане $1000000, и тогава ще чака да стане $2000000000
                    Самата цел на създателите на биткойна, Сатоши накамото,Насакото Яката и други подобни хубосници е тази - да лапнат колкото може повече кинти от продажби и преводи на такива като бай марин и ексмен дето вярват в бъдещето на койна. Ей сега ще обръщам долари в койни за да пазарувам....глупост на квадрат. На всяка борса има такса да си закупя коините, после пак такса за превод после пак и така отиват три пъти повече пара отколкото ако си набутам в дебитната карта и си напазарувам директно

                    Коментар


                    • over 95% of all bitcoins in circulation are owned by about 4% of the market .......https://howmuch.net/articles/bitcoin...h-distribution

                      нале щеше да е децентрализирана валута ?
                      да не говоря, че тези 4% лесно могат да манипулират цената
                      „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                      Коментар


                      • Гледам скептично цената с най - тъпата си физиономия и си викам - "не може да бъде" !!!

                        Браво на смелите ! Честито !

                        пп Не 10 К а 110 К да стане, пак ще гледам....

                        Коментар


                        • Биткойн, който обещаваше да "премахне" "лошата банкова система" в момента взима по-големи такси за превод от същата тази "лоша банкова система". И да, никой не прехвърля биткойни, всеки седи и си ги държи и се услушва като диво прасе в тръстика чакайки да стане $1000000, и тогава ще чака да стане $2000000000
                          „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Иначе веднъж си дадох труда да сметна колко трябва да е един хойн, ако трябва да замени всичкия кеш на света, и ако няма други криптоси
                            Към 300 000 $ на хойн ги изкарах.
                            Математиката не ти е сред любимите предмети - нали?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                              Аз предпочитам исторически монети, по няма нужда човек да ги пази и да ги държи само в капсулките, дукатът е секси и е сгоден като цена.
                              Аз си имам и сребърце за целта - антибактерицидно е - ама златцето е полезно за кокълите и за имунната система - пробвай го - при това е с по-добър вкус - златцето де - има канелен вкус, а среброто - бие на изхабена батерия. Имам си за близане едно сребърно левче с Фердинанд и един златен дукат.
                              На тия кде им изчезна вестничето? Май много вече набиват във физ зло и няма нужда от пропаганда.

                              Коментар


                              • http://zamunda.net/banan?id=523792&p...#startcomments
                                E тука е обяснението на дивотията. Таксиджиите и мамите се надпреварват за кески...
                                Иначе веднъж си дадох труда да сметна колко трябва да е един хойн, ако трябва да замени всичкия кеш на света, и ако няма други криптоси
                                Към 300 000 $ на хойн ги изкарах.
                                XMan1 да ме захапва, че верно веднъж вече направих левашка грешка.
                                Та, колко са всички пари на света, разделени на 21 милиона?
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X