IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Така е - искам и аз да оставя нещо, без гаранция, че ще постигна успех. Ако обаче успея, пачките ще са последното, което ще ме зарадва.
    Забележи, че щеше да успееш и повече, ако беше кеширал на 55, а сега да ги върнеш на 45, примерно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Доставям си адреналин, ако концепцията ми се окаже правилна и проработи. Освен това доставям наследство на поколенията след мене.. И най-накрая - все нещо трябва да правя, различно от това да се напия като свиня, както много хора го разбират живота .....

      Колкото до личностните заяждания - те са критерий, че някои хора се интересуват от мене и от моите постинги, и понеже не могат да измислят нищо умно в отговор, и започват да изливат злоба. Нали знаеш за Българския казан в ада - той няма нужда от охрана.
      Честно казано .....пак преувеличаваш като във всичките си мнения ....и за всичко ..........
      Не съм видял и прочел нито един пост към теб със ..............злоба .
      Изразите със ..... ''злоба'' , ''колмплекси '' и т.н. да не изброявам целия списък , ги използват повечето тролове , като опорки , а и е станало част от речниковия им запас ...... Ха , забравих за '' ниска и погрешна камбанарийка.'' и двамата ти другари Дънкан и Крюгер
      ......................

      Да , има постове със насмешка , подигравка , лека обида , заяждане , презрителност ....... откровенна непоносимост ................. но със злоба - няма
      А приказката за казаня е супер нихилистична , и вярващите в нея и дори споменаващите я - трябва публично да се замерят с камъни .....

      И накрая - как някой да ти отговори умно , като ти НИЩО умно ,в нито една тема, не си написал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        Аз че съм си малко тъпичък е вярно.
        Но поне печеля пари на борсата, а не ги губя като "големите разбирачи", които се нахендриха на потъващия кораб, на върха.
        Както казах, дано имат топки да удържат спад до 1500 долара, защото бикойна е една куха спекулативна схема, и съвсем няма фундамент, за разлика от акциите, с които просто си купуваш част от печеливш бизнес...
        Е, не само ти имаш вложения в акции. Между другото в един коментар тук от преди няколко дни посочих кога съм вложил пари в Tesla и поради какви причини съм го сторил. Посочих, че и наскоро съм продал по-голяма част от тях. Към днешна дата това решение май се оказа правилно. Така, че има различни варианти да вложиш пари и никой не твърди, че биткойн е единствения

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Успех, Матеев, шом това ти доставя удоволствие - изрично подчертах, че това не са личностни заяждания, просто са ми интересни мотивите ти. Обикновено хората с пари искат да оставят нещо на света - чешма, болница, университет и т.н., та затова и питам
          Така е - искам и аз да оставя нещо, без гаранция, че ще постигна успех. Ако обаче успея, пачките ще са последното, което ще ме зарадва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

            Май забравяш, че говориш с човек, търгувал доста повече, отколкото ти държиш шиткойните си. Но опитвай колкото искаш. Досега си опитвал 10 години, може да пробваш с още десет. Успех!
            Човек, аз съм изписал хиляди постинги в няколко форума с различни аспекти от моята концепция. Това ако не друго, поне доказва, че активно мисля, разсъждавам, правя екперименти и постигам резултати - грешни или не. Тоест активно се развивам.

            В паралел на това от твоя страна виждам само критики, оплювки и голи хвалби от типа "аз мога да го извадя по-голям от твоя" .....

            Ами хайде - извади го и го размахай, и покажи нещо конкретно, различно от оплювки и голи хвалби на един анонимен акаунт ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Доставям си адреналин, ако концепцията ми се окаже правилна и проработи. Освен това доставям наследство на поколенията след мене.. И най-накрая - все нещо трябва да правя, различно от това да се напия като свиня, както много хора го разбират живота .....

              Колкото до личностните заяждания - те са критерий, че някои хора се интересуват от мене и от моите постинги, и понеже не могат да измислят нищо умно в отговор, и започват да изливат злоба. Нали знаеш за Българския казан в ада - той няма нужда от охрана.
              Успех, Матеев, шом това ти доставя удоволствие - изрично подчертах, че това не са личностни заяждания, просто са ми интересни мотивите ти. Обикновено хората с пари искат да оставят нещо на света - чешма, болница, университет и т.н., та затова и питам
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Няма как да разбереш конструкцията на един самолет, ако просто ти кажа, че той ще може да лети и да развива висока скорост. Можеш само да се заяждаш, че с размахване на ръце човек няма как да полети. И разбира се да ме обиждаш от позицията на твоята ниска и погрешна камбанарийка. Аз пък от своя страна няма как да изпиша 1000 постинга, за да ти докажа, че самолета наистина ще лети. Та това в общия случай е ситуацията, и нейната оценка зависи само и единствено от височината на собствената камбанарийка на всеки един от нас двамата.
                Май забравяш, че говориш с човек, търгувал доста повече, отколкото ти държиш шиткойните си. Но опитвай колкото искаш. Досега си опитвал 10 години, може да пробваш с още десет. Успех!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

                  Нямам идея дали е по повод моят пост, но, ако е заради мен, веднага отговарям - в предишните дни писах доста в тази тема. Опитвах да обяснявам. Матеев не приема. Освен това, тръгна ли да пиша теза срещу неговата, ще получите пост с дължина колкото последните поне 5 страници. Виждаш ли това с корелацията? И какво се арбитрира? В трейдинга математиката помага, но не определя краен резултат. И това на него му убягва, както и немалко други неща.
                  Няма как да разбереш конструкцията на един самолет, ако просто ти кажа, че той ще може да лети и да развива висока скорост. Можеш само да се заяждаш, че с размахване на ръце човек няма как да полети. И разбира се да ме обиждаш от позицията на твоята ниска и погрешна камбанарийка. Аз пък от своя страна няма как да изпиша 1000 постинга, за да ти докажа, че самолета наистина ще лети. Та това в общия случай е ситуацията, и нейната оценка зависи само и единствено от височината на собствената камбанарийка на всеки един от нас двамата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    извинявам се, че ви се меся в спора, ама Матейко, чисто човешко питане - а за чий ти е още една пачка? Жена ти е болна (нелечимо, доколкото знам от твоите писания), ти си вече на години, в които други жени не те интересуват по една или друга причина, имаш един син, дето си го подсигурил до девето коляно и даже си взел кинти от европомощоте за короната, имаш автономно имение с дронове за доставка и други, с които да избиваш зомбитата от грипния апокалипсис, ако те нападнат за ядене и пиене, и даже си виждал цяла пачка от по 100 лева Та за чий ти е още една пачка, какво ще си купиш с нея, за да ти трябва в бункера, в който имаш толкова свободно време, че си прекарал тройна система за отопление и петорна система за пречистване на въздуха? Не ти завиждам, имам си достатъчно, за да мога да си позволя да не мисля за хляба, подслона и образованието на децата си, просто ми е интересно какви са мотивите за искане на още лично за теб?
                    Бъди здрав и успешен!
                    Доставям си адреналин, ако концепцията ми се окаже правилна и проработи. Освен това доставям наследство на поколенията след мене.. И най-накрая - все нещо трябва да правя, различно от това да се напия като свиня, както много хора го разбират живота .....

                    Колкото до личностните заяждания - те са критерий, че някои хора се интересуват от мене и от моите постинги, и понеже не могат да измислят нищо умно в отговор, и започват да изливат злоба. Нали знаеш за Българския казан в ада - той няма нужда от охрана.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение
                      И аз не съм фен на всички мнение на Матеев, но защо във форумите винаги трябва да се стига до заяждане, обиди и т.н. Ето аз сега като лаик, страничен наблюдател как да разбера кой крив, кой прав, като вместо аргументи се подхърлят заяждания?
                      Нямам идея дали е по повод моят пост, но, ако е заради мен, веднага отговарям - в предишните дни писах доста в тази тема. Опитвах да обяснявам. Матеев не приема. Освен това, тръгна ли да пиша теза срещу неговата, ще получите пост с дължина колкото последните поне 5 страници. Виждаш ли това с корелацията? И какво се арбитрира? В трейдинга математиката помага, но не определя краен резултат. И това на него му убягва, както и немалко други неща.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Биткойна все някога ще загине, и ще бъде заменен от нещо по-добро. Това обаче няма да се случи в този цикъл, защото все още няма достойни кандидати.

                        Та в периода до неговата смърт (на Биткойна). която може да се отложи с още 10-20 години, нищо ще ни пречи да заработим някоя друга пачка, стига разбира се човек да се досети как да го направи.

                        Ето например пазара в момента е обзет от паника, и стадото продава, но нали се досещате, че някой изкупува всичко, което се продаде ....
                        извинявам се, че ви се меся в спора, ама Матейко, чисто човешко питане - а за чий ти е още една пачка? Жена ти е болна (нелечимо, доколкото знам от твоите писания), ти си вече на години, в които други жени не те интересуват по една или друга причина, имаш един син, дето си го подсигурил до девето коляно и даже си взел кинти от европомощоте за короната, имаш автономно имение с дронове за доставка и други, с които да избиваш зомбитата от грипния апокалипсис, ако те нападнат за ядене и пиене, и даже си виждал цяла пачка от по 100 лева Та за чий ти е още една пачка, какво ще си купиш с нея, за да ти трябва в бункера, в който имаш толкова свободно време, че си прекарал тройна система за отопление и петорна система за пречистване на въздуха? Не ти завиждам, имам си достатъчно, за да мога да си позволя да не мисля за хляба, подслона и образованието на децата си, просто ми е интересно какви са мотивите за искане на още лично за теб?
                        Бъди здрав и успешен!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • И аз не съм фен на всички мнение на Матеев, но защо във форумите винаги трябва да се стига до заяждане, обиди и т.н. Ето аз сега като лаик, страничен наблюдател как да разбера кой крив, кой прав, като вместо аргументи се подхърлят заяждания?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Арбитрира се високата взаимна корелация ....

                            Тоест арбитрират се зависимисти, с много надхвърлящи 50%.
                            има едни 'герои' направиха милиони от комбинацията между 'арбитриращ робот' и МЛМ

                            схемата им е , че се арбитрира между много различни борси голям набор крипто - пълна лудница и понеже един човек и да си купи (продават го) робота не може да има сметки в много борси и да ги захранва с наличности го играят банка антинари - даваш си парите в кибуца и робота ги умножава...е пичовете играчори се размазват по сен тропе с яхти и ферарита, но това са подробности докато всичко, което лети се яде

                            интересно им е какво се случва, когато в нажижени моменти като настоящия почнат да блокират отделни значими с обемите си крипто борси или бавят сделките , че да стане обратния ефект...
                            Last edited by bertram; 23.02.2021, 13:55.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Арбитрира се високата взаимна корелация ....

                              Тоест арбитрират се зависимисти, с много надхвърлящи 50%.
                              Ти наистина ли си математик?! Основател на посредник?! Нямаш никаква идея какво говориш! Прочетох последните 2 страници от темата и съм меко казано изненадан от разсъжденията ти. Инженер, милионер, акционер, инвеститор и не знам още какво... Що за глупости пишеш?! Гледай си пчелите и не се занимавай с неща, от които хал-хабер си нямаш!!!
                              Last edited by Lupus; 23.02.2021, 13:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                А колко ще е печалбата, когато цените се върнат на старите нива и дори ги пробият в посока нагоре?

                                Умните хора мислят 5-10 хода напред, а глупавите не виждат по-далеко от носа си. Партията шах не е за всеки, особенно ако собствената му камбанарийка все още е с височина, ненадхвърляща локвата с кал, в която е построена.
                                Матейкин , какво стана с .....дневния бар ,.......седмичния бар ..... И най много ме интересува какво стана с вълната В , на върха на която ще се заформи триъгълник .....
                                Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                чак на върха на вълна B, когато се образува триъгълник.


                                Пробихме и седмичния ......
                                Какво пра'им сега ..... Натовари ли ''един вагон '' .................... . И запомни ....ЧЕ ПЕЧАЛБА ИМАШ САМО КОГАТО СИ КЕШИРАЛ ......
                                Това съм го споменавал на бъговете в златната темичка и на калкулаторджиите в имотната темичка .............
                                А разбира се , Печалба ЩЕ ИМАТ минимален брой хора ...... заради специфичноста на човешката психика ................. при определени събития ................
                                Мисля че ти няма да си от тях , като те чета ................

                                пп Искаш ли да метнем едно шахче ..... Да ти остава царчето на Н8 по бели гащи ..............

                                Коментар

                                Working...
                                X