IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Защото ако ги смята в злато, ще излезе че златото пада А това е недопустимо
    долара е валутата на класов враг, аз бих ги смятал в някоя по-прогресивна валута.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
      Мастере, а защо смяташ курса в долари? Нали сам казваш че това са хартийки без стойност?

      Щото ако те са без стойност, то каква ли ще е стойността на биткойна?
      Защото ако ги смята в злато, ще излезе че златото пада А това е недопустимо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Хайде пак да ми обясниш тогава отново за "Копането"
        Колко пъти? Вземи да пратиш едно лично съобщение до Момчил!

        Лично аз, ако бях създал биткойните, щях вместо миньори да озаглавя тази група одитори, тъй като по същество те осигуряват биткойн мрежата срещу измами и двойно използване на едни и същи пари! Но създателят така е решил да копира златото като концепция в цифров вид и затова ги е нарекъл копачи!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Биткойн е софтуер с отворен код така че всеки може да го копира и да се упражнява... Вече са направени поне 15 опита, някои по-успешни някои не.

          А междувременно курсът вече удари 26 долара за 1 биткойн, което е все още безбожно евтино!
          Мастере, а защо смяташ курса в долари? Нали сам казваш че това са хартийки без стойност?

          Щото ако те са без стойност, то каква ли ще е стойността на биткойна?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Какво общо има това с биткойн? Нищо!
            Хайде пак да ми обясниш тогава отново за "Копането"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Мастър, моите разсъждения. Биткойн е като НСО. Непрекъснато се наливат едни пари с идеята да стане по сигурно.
              Грешиш, наивников. Няма нищо общо. Както е показал хамериканският опит непрекъснатото наливане на пари в разни агенции по сигурност води тъкмо до обратното. Увеличава се несигурноста. Причината е, че самите агенции увеличават тази несигурност, вкл. и чрез подставени "терористични" организации, за да лапат все повече и повече пъри на данъкоплатците. Това е единственият начин да оправдаят съществуването си и гигантските си разрастващи се бюджети. Само така, като самите те увеличават несигурноста, те могат да се възпроизвеждат! Това е добре известен бюрократичен закон. Опасното при агенциите за сигурност е, че те за разлика от другите обичайни бюджетни сруткури, разполагат с огромна и все по-често неограничена власт!

              Така например в САЩ вече в цели 11 щата държавните служители са над 50% от заетите като цяло и те са предимно в агенции по сигурноста. И всичко това иска да папа и да живее охолно. Това може да стане само ако всеки божи ден овцете се заплашват с терористични заплахи, кодове,цветове на опасност и прочие военна терминология!

              Какво общо има това с биткойн? Нищо!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Мастър, моите разсъждения. Биткойн е като НСО. Непрекъснато се наливат едни пари с идеята да стане по сигурно. Копането на биткойни е за повишаване на сигурността на Биткойн. Същото е и с НСО, и в един момент, когато НСО става супер сигурно, отива един младеж и думка Доган

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  по тази логика утре мога да реша да направя една бертакойн.. и да почна да зарибявам.
                  Биткойн е софтуер с отворен код така че всеки може да го копира и да се упражнява... Вече са направени поне 15 опита, някои по-успешни някои не.

                  А междувременно курсът вече удари 26 долара за 1 биткойн, което е все още безбожно евтино!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                    Е това е много оптимистично. Да не забравяме, че в идеалната пазарна икономика - такава без държавна намеса и каквато без съмнение е БТК-то, рано или късно се появява конкуренция и подбива монополиста. Въпрос на време, но ще е голямо чудо ако и след 20 години сегашната картинка се запази.
                    +1

                    по тази логика утре мога да реша да направя една бертакойн.. и да почна да зарибявам. защо разни копачи да имат преднина..ще изкопая първо 1 -2 милиона берти и после почвам да ги разпространявам

                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Докато се чешете тук някой купува евро по 1.45...
                      Last edited by detonator; 13.02.2013, 12:26.

                      Коментар


                      • Между другото си мисля, че тези вложили в скъпи машини за копане могат да си ги избият и в другите алтернативни валути. Като вдигнат сложността на биткойните ще минат на някоя от другите да и вдигнат и на нея сложността и т.н. С други думи може би потенциала не е само за първите 2-3 седмици, ами за първите 2-3 месеца.

                        Просто си разсъждавам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          В момента само половината от всички биткойна са емитирани. Купи останалите, които ще се емитират от тук до 2037 г. и бъди господар на света. Никой не ти пречи. Много са ми интересни хората наблядаващи от страни поскъпването на биткойн и постоянно циврещи, че не са си купили навреме... А още сме само в началото на поскъпването!


                          Тц... Двойка по психология... Аз съм от хората, които всякакъв опит за натиск само биха ги амбицирали още повече! Ианече ако ти е скучно и търсиш някой да те ошамари винаги си добре дошъл...
                          Верваш ли в парадоксалната митропология.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            В момента само половината от всички биткойна са емитирани. Купи останалите, които ще се емитират от тук до 2037 г. и бъди господар на света. Никой не ти пречи. Много са ми интересни хората наблядаващи от страни поскъпването на биткойн и постоянно циврещи, че не са си купили навреме... А още сме само в началото на поскъпването!


                            Тц... Двойка по психология... Аз съм от хората, които всякакъв опит за натиск само биха ги амбицирали още повече! Ианече ако ти е скучно и търсиш някой да те ошамари винаги си добре дошъл...
                            Е това е много оптимистично. Да не забравяме, че в идеалната пазарна икономика - такава без държавна намеса и каквато без съмнение е БТК-то, рано или късно се появява конкуренция и подбива монополиста. Въпрос на време, но ще е голямо чудо ако и след 20 години сегашната картинка се запази.
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                              Подържам мнението, че биткойните са едно от онези нещица, дето все се появяват в най-подходящия момент, за да напълнят джоба на подходящите хора.
                              В момента само половината от всички биткойна са емитирани. Купи останалите, които ще се емитират от тук до 2037 г. и бъди господар на света. Никой не ти пречи. Много са ми интересни хората наблядаващи от страни поскъпването на биткойн и постоянно циврещи, че не са си купили навреме... А още сме само в началото на поскъпването!

                              Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Но например за да се справят с теб е достатъчно да ти изплющят два шамара и ще забравиш за биткойн.
                              Тц... Двойка по психология... Аз съм от хората, които всякакъв опит за натиск само биха ги амбицирали още повече! Ианече ако ти е скучно и търсиш някой да те ошамари винаги си добре дошъл...
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                                Със златна ..Америкън Експрес
                                За видео карти говорим, a не за кредитни, Иване Мастъра копае койни с яка видеокарта, а вие броите мухите

                                Коментар

                                Working...
                                X