IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Детски романтици са не тези, които разчитат единствено на себе си, а тези които вярват в добрата воля на печататниците на долари, евро, йени, паунди, франкове и още за квото се сетиш...
    Тук е реализъм. А ти за пореден път показа детския си романтизъм - вярваш, че когото и да е има добри помисли към твоето/моето материално състияние
    #dagoduhatbednite

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
      Детския романтизъм винаги е бил сладък.
      Детски романтици са не тези, които разчитат единствено на себе си, а тези които вярват в добрата воля на печататниците на долари, евро, йени, паунди, франкове и още за квото се сетиш...
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Няма никакво противоречие, ванката на 23. Въпрос на организация. Слабите на деня могат да се обединят, като всеки даде по-малко в някой миньорски пул и да се противопоставят на силните на деня! Това става постоянно в биткойн мрежата! Когато някой голям пул започне да приближава до 50% от мрежата то миньорите учстващи там го напускат и отиват в друг.

        Всеки миньор е инвестирал в уникално оборудване, което става само за копане на биткойни и за нищо друго и му е пределно ясно, че ако някой завладее 51% от изчислителната мощ в биткойн мрежата то цената на биткойн ще рухне! Ето защо всеки миньор голям или малък, копащ самостоятелно или в миньорси пул, следи по всевъзможни начини това да не стане!
        Така да бъде. Детския романтизъм винаги е бил сладък. Нека вярваме, че на никой /или на дадена група/ никога няма да им скимне да нарправят нещо подобно.

        Валута без никакво покритие, която се контролира от добрата воля на миньорите и зависи от цената на електричеството. Поживем увидим.
        #dagoduhatbednite

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
          Важна бележка: Изчислителна мощ се купува с пари. Най-много пари имат силните на деня.
          Няма никакво противоречие, ванката на 23. Въпрос на организация. Слабите на деня могат да се обединят, като всеки даде по-малко в някой миньорски пул и да се противопоставят на силните на деня! Това става постоянно в биткойн мрежата! Когато някой голям пул започне да приближава до 50% от мрежата то миньорите учстващи там го напускат и отиват в друг.

          Всеки миньор е инвестирал в уникално оборудване, което става само за копане на биткойни и за нищо друго и му е пределно ясно, че ако някой завладее 51% от изчислителната мощ в биткойн мрежата то цената на биткойн ще рухне! Ето защо всеки миньор голям или малък, копащ самостоятелно или в миньорси пул, следи по всевъзможни начини това да не стане!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Послъгваш.... Очевидно за биткойни нищо не си давал!

            !
            Давал съм Договор за разлика върху биткойн при бъкет Брях мааа му иначе си прав, че не съм си купувал истински.
            Как да си купя 1.00000000013 койна? Искам да си се кефя криейки ги от лошите

            Коментар


            • форекс...

              Форекс, колега. Седя, пия си кафето и се чудя - не осъзнаваш ли, че следните ти две твърдения си противоречат напълно:

              1)Биткойн не е само пари. За пръв път в човешката история човекът изобрети начин да създаде история, която не може да бъде пренаписана от победителите или силните на деня!!!

              2)Става това, което решат 51% от миньорите или по-точно 51% от изчислителната мощ в биткойн мрежата!

              Важна бележка: Изчислителна мощ се купува с пари. Най-много пари имат силните на деня.

              А копаенето на койнки напоследък става все по-нерентабилно. Или койнката ще върви нагоре (доларунгерчета за 1 паричка) или ще изчезне. Хайде да видим.
              #dagoduhatbednite

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Този психологически праг отдавна не е праг за мен. Давал съм и за Лемън и за Енрон и за биткойн и за хиляди още шитове.
                Послъгваш.... Очевидно за биткойни нищо не си давал!

                Може и да си давал си пари за какви ли не шитове, но винаги е имало нужда да имаш доверие у този, който ти е държал парите. При биткойн никой друг не ти държи парите! Сам си!!! Ако изгубиш или забравиш частния си ключ или допуснеш някой друг да го научи, ти губиш биткойните си. Можеш да се сърдиш единствено и само на себе си! Само при биткойн ще разбереш, какво означава НАИСТИНА сам да носиш отговорност за собствените си пари!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Лаик си... Не се гнервирай!... хаха

                  Няма никакво значение, кой колко биткойна притежава! Сигурността на биткойн не зависи от това. Не те агитирам да си купуваш биткойни... Но така или иначе ако прояваваш интерес, много по-лесно ще разбереш за какво става въпрос ако имаш биткойни и се грижиш за сигурността на биткойн портфейла си! Ако нямаш биткойни то абсолютно безсмислено е да ти се обеснява... Има психологически праг, който може да бъде преодолян само, когато изпиташ културния шок давайки "истински" пари за "нищото" наречено биткойн!
                  Този психологически праг отдавна не е праг за мен. Давал съм и за Лемън и за Енрон и за биткойн и за хиляди още шитове.
                  Казваш тръпката е в това да си скриеш биткойните???

                  Майтап. Ами аз не искам да ги крия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Биткойн е най-добре защитената криптовалута. Най-голяма изчислителна мощ стои зад нея. Вече говорихме по-долу, че съвкупната изчислителна мощ на миньорските пулове в биткойн вече превишава мощта на 100-те суперкомпютъра в света взети заедно! Не всяка държава може да си позволи да има суперкомпютър.

                    Освен това, аз лично бих имал повече доверие в биткойн отколкото в ситикойн. На практика всеки, който има сметка в Ситибанк и сега си има ситикойн. Не виждам особена разлика мужду това да имам ситикойн или лимънкойн или енронкойн. Биткойн е първата икономически значима форма на пряка демокрация. Става това, което решат 51% от миньорите или по-точно 51% от изчислителната мощ в биткойн мрежата!
                    Честно казано - много съм изненадан, че подържаш нещо подобно. Това червеното реално се чете - става това, което тоя с повече пари каже.
                    #dagoduhatbednite

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      И каква власт ще имат миньорите, ако един голям купи 5 000 000 койна??? Или пък ти казваш, копащите миньори ще му скрият записите щото имат власт??? Е каква валута е тогава??
                      Извинявай за лаишкия израз, но повервай, не съм лаик.
                      Лаик си... Не се гнервирай!... хаха

                      Няма никакво значение, кой колко биткойна притежава! Сигурността на биткойн не зависи от това. Не те агитирам да си купуваш биткойни... Но така или иначе ако прояваваш интерес, много по-лесно ще разбереш за какво става въпрос ако имаш биткойни и се грижиш за сигурността на биткойн портфейла си! Ако нямаш биткойни то абсолютно безсмислено е да ти се обеснява... Има психологически праг, който може да бъде преодолян само, когато изпиташ културния шок давайки "истински" пари за "нищото" наречено биткойн!
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Биткойн е най-добре защитената криптовалута. Най-голяма изчислителна мощ стои зад нея. Вече говорихме по-долу, че съвкупната изчислителна мощ на миньорските пулове в биткойн вече превишава мощта на 100-те суперкомпютъра в света взети заедно! Не всяка държава може да си позволи да има суперкомпютър.

                        Освен това, аз лично бих имал повече доверие в биткойн отколкото в ситикойн. На практика всеки, който има сметка в Ситибанк и сега си има ситикойн. Не виждам особена разлика мужду това да имам ситикойн или лимънкойн или енронкойн. Биткойн е първата икономически значима форма на пряка демокрация. Става това, което решат 51% от миньорите или по-точно 51% от изчислителната мощ в биткойн мрежата!
                        ОК, и втората след Гърция.
                        И колко бяха койните 21 000 000? И колко са изкопани?
                        И каква власт ще имат миньорите, ако един голям купи 5 000 000 койна??? Или пък ти казваш, копащите миньори ще му скрият записите щото имат власт??? Е каква валута е тогава??
                        Извинявай за лаишкия израз, но повервай, не съм лаик.

                        И стига с това предимство на ограничения брой!!! Какъв смисъл има да има издаден 1 лев, когато може да се дели на милиарди частици и милиардите на милиарди и т.н.???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Знам бе Мастър, всичко това съм го чел. Ти също си го обяснявал многократно, но аз нито мога да го пипна, нито мога да го помириша.
                          Разпечатваш си ключовете на хартия и я пипаш и миришеш колкото искаш...




                          или пък на метал...

                          Last edited by Forex Master; 18.07.2015, 13:25.
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            ... Биткойн може би ще продължи да има нещо като бутикова стойност. Старо ферари, ценна книга, картина, стара песен. Не се заяждам, нещо ако ми убягва казвай!
                            Биткойн е най-добре защитената криптовалута. Най-голяма изчислителна мощ стои зад нея. Вече говорихме по-долу, че съвкупната изчислителна мощ на миньорските пулове в биткойн вече превишава мощта на 100-те суперкомпютъра в света взети заедно! Не всяка държава може да си позволи да има суперкомпютър.

                            Освен това, аз лично бих имал повече доверие в биткойн отколкото в ситикойн. На практика всеки, който има сметка в Ситибанк и сега си има ситикойн. Не виждам особена разлика мужду това да имам ситикойн или лимънкойн или енронкойн. Биткойн е първата икономически значима форма на пряка демокрация. Става това, което решат 51% от миньорите или по-точно 51% от изчислителната мощ в биткойн мрежата!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Изчислява се тъй наречената "хеш" стойност. На входа се вкарват определени параметри и на изхода излиза точно определен брой символи. Този символен низ е нещо като цифров отпечатък за входния масив от данни!

                              Тъй като самото изчисление е на принципа "опит-грешка" и няма как да знаеш, след всеки опит какъв ще е резултата, то много наподобява копането. Копваш, но не знаеш отдолу дали ще има златце или няма да има нищо... Златцето в нашия случай е такава хеш стойност, която отговаря на предварително зададени параметри. Който го намери решава задачата или още решава блок, който съдържа списък с всички биткойн преводи за последните 10-ина минути.

                              Тъй като във входния масив за изчисление се съдържа цифровия отпечатък на предишния блок, то решаването на даден блок всъщност представлява прибавяне на поредно звено към съществуваща верига. Това наричаме блок-веригата на биткойн. Това е всъщност и основната счетоводна книга, която съдържа всички биткойн преводи. Ценното на биткойн е, че НИКОЙ не може да промени записите в тази счетоводна книга и да фалшифицира дадена трансакция!

                              Биткойн не е само пари. За пръв път в човешката история човекът изобрети начин да създаде история, която не може да бъде пренаписана от победителите или силните на деня!!!
                              Знам бе Мастър, всичко това съм го чел. Ти също си го обяснявал многократно, но аз нито мога да го пипна, нито мога да го помириша. И в реда ми на мисли, за големите компании, нещо което казах още преди две години и просто го виждам как ще се случи.... Биткойн може би ще продължи да има нещо като бутикова стойност. Старо ферари, ценна книга, картина, стара песен. Не се заяждам, нещо ако ми убягва казвай!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Какво имаме насреща от биткойн? Копаене на нещо. Така и не разбрах какво
                                Изчислява се тъй наречената "хеш" стойност. На входа се вкарват определени параметри и на изхода излиза точно определен брой символи. Този символен низ е нещо като цифров отпечатък за входния масив от данни!

                                Тъй като самото изчисление е на принципа "опит-грешка" и няма как да знаеш, след всеки опит какъв ще е резултата, то много наподобява копането. Копваш, но не знаеш отдолу дали ще има златце или няма да има нищо... Златцето в нашия случай е такава хеш стойност, която отговаря на предварително зададени параметри. Който го намери решава задачата или още решава блок, който съдържа списък с всички биткойн преводи за последните 10-ина минути.

                                Тъй като във входния масив за изчисление се съдържа цифровия отпечатък на предишния блок, то решаването на даден блок всъщност представлява прибавяне на поредно звено към съществуваща верига. Това наричаме блок-веригата на биткойн. Това е всъщност и основната счетоводна книга, която съдържа всички биткойн преводи. Ценното на биткойн е, че НИКОЙ не може да промени записите в тази счетоводна книга и да фалшифицира дадена трансакция!

                                Биткойн не е само пари. За пръв път в човешката история човекът изобрети начин да създаде история, която не може да бъде пренаписана от победителите или силните на деня!!!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X