IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Защото дали ще ти открадне парите държавата или някои мошеник по веригата, все тая.
    Както държавата окраде парите на хората в Кипър и Гърция ли?... Нема са пУашиш... Скоро ще гледаме същия филм в Португалия, Испания и Италия!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Единственото малко предимство на тази мега-турбо-тайна-крипто-валута на бъдещето - уж сигурността и опазване от посегателства, я няма с изчезването на милиони от разните му там борси и масовите кражби на биткойни. Докато в един момент ставаше за пране на пари или износ на някакви капитали от страни с рестриктивни режими, мега-турбо-валутата не става отдавна и за това. Защото дали ще ти открадне парите държавата или някои мошеник по веригата, все тая.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vaa_investor
        Ако някои иска да научи повече нека ми пише на скайп - funbg_66
        Аз искам да науча повече. Примерно, кое в тази статия не е вярно?

        One Coin, Much Scam: OneCoin Exposed as Global MLM Ponzi Scheme

        http://cointelegraph.com/news/114399...m-ponzi-scheme
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Въх, ама тя работата била наистина сериозна Копай народе!!!!



          vaa_investor vaa_investor е онлайн в момента
          vaa_investor's Avatar
          Мнения: 1
          Днес, 11:57

          Начално ))
          писах това и на другия критикар тук пращам го и на теб!
          """ виж сега малко факти,
          аз инвестирах 1530 Евра на 05.06.2015 година в Onecoin.
          В момента имам 2875 коина които мога да продам веднага по 1,45 евро = 4168,75 Е, или съм на плюс 2638.75 Е - мисля че е добре за 1 месец без да правиш нищо нали? Ха сега помисли ама така силно позитивно - ами ако след 2-3 години тази валута повтори успеха на биткоин?
          Песимистичната прогноза на компанията е след 2 години да е 50 Е, леко оптимистичната прогноза е да е 100 Е, а серизно оптимистичната е цената да е 250 Е.
          2875 * 250 = 718 750 Евро. Ами ако стане?? """

          това е наистина реално!!!


          И после що никой не инвестира на БФБ, ами то хората си имат по-сигурни източници на доходи :D

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vaa_investor
            Много се знае за биткоин, целия свят говори за него, но едва ли знаете ,че реално хората които имат повече от 1 биткоин в света са 250 000 души, реално само те го да кажем използват. Като се изключи 2009 и началото на 2010 година, от тогава насам е мнооооого трудно да си правиш биткойни ( така ме яд че не разбрах за него в началото, имам и знанията и хардуера и всичко , кои знае колко щях да имам сега). Биткони ще бъдат общо 21 000 000 като последния ще се изкопае през 2140 година.
            Ако някой иска може да си направи статистика на този сайт - http://www.xcoinx.com/?currency=USD , на този сайт са всички криптовалути в света и тяхната капиталова адекватност. Биткона ще си остане там където е сега - една криптовалута с голяма волатилност - никой не знае каква ще е цената утре - дали 20-30-40-100 % по-голяма или по-малка.Като се има и предвид малкия брой на монети (coins), тази валута не е примамлива за сериозни инвеститори и съответно не би могла да излезе на големи борси , там където се търгува всичко - нормални валути, злато, петрол и т.н. Инвестицията в биткоини си е едно доста рисковано начинание.
            И така, нека ви разкажа за една друга криптовалута - казва че Onecoin.
            Само за сведение - тази валута реално се развива от началото на 2015 година и ако видите в сайта за криптовалутите вече е на 2 място- само за 6 месеца!!!
            Какво е различното на тази валута от биткоин.Най-важното - ВИЕ не се нуждаете от компютърни знания, от софтуер и хардуер за да можете да имате тази валута. Команията която организира всичко има грижата да "копае" валутата.
            Onecion ще бъдат 2 100 000 000 броя, в момента се копаят по около 1 400 000 на ден. Грижа на компанията е да направи Onecoin да не бъде толкова волатилна, и ще се търгува на световните борси ( след като се произведат достатъчно бройки), стойноста на тази валута ще бъде "закачена" с кредитна крата MasterCard, с една дума ще можете да ползвате тази валута навсякъде където може да се ползва кредитна карта. ( с биткоини може да се пазарува само в интернет сайтове)
            Мисля да приключа до тук, всеки има глава на раменете и сам си решава как да подобрява благосъстоянието си. Тази нова валута е в началото - само си помислете сега да беше 2010 година и да имаше възможност да си купите биткоини за 1,5 $!!! дали бихте го направили.
            Ако някои иска да научи повече нека ми пише на скайп - funbg_66
            Я па съм измислил мамункойн. Сигурен съм, че ако я окна у инвесторо, поне 1% от списващите ще покопат, поне за майтап

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              и един музикален поздрав
              https://www.youtube.com/watch?v=u_zlS468g_o

              Коментар


              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                Дигитализацията на парите е нещо неизбежно. Сега сме съвсем в началото, но след някоя друга година ще настъпи революция!
                Не мога да не се съглася с теб. Друг е въпросът от къде ще тръгне тя.
                Аз отново казвам, че големите компании, ще направят бума.

                И сигурно ще си има emoney exchange

                Там например една гугъларка ще се търгува към една алибабайка да речем на курс 1,23576

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Направи го де - не можеш. Не се коват лесно виртуалките
                  Как да не мога
                  Вече ти казах - от днес приемам нищо-не-струващи хартишки, че даже и монети от 1 лев, срещу готини виртуални койни.
                  На лични ще ти пратя сметката ми в някоя фалирала беге баМка, а ти ще ми дадеш мейлче или нещо по-завъртяно облачно примерно, където да ти шипна койните

                  И няма нужда да разбираш, не само от компщтри, ами и от компоти. Всъщност, трябва да ти е все тая, аз ще се погрижа за всичко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                    Аз пък реших от утре да пусна (най-сетне) в продажба най-новата, супер, мега, гига, нано крипто валута, която ще е топ ъф дъ лист (нема значение КОЙ лист).
                    Ще се огранича до 21 милиарда бройки, като почвам да ги продавам на цена от левче за бройка .
                    Разбира се, с изчерпването на количествата, ще се наложи да вдигна цената, така че побързайте - КОЙ превари, той завари!

                    Ааа освен това ГАРАНТИРАМ, че ще бъде нисковолатилна и високоликвидна и аз лично ще я копам , вие нема да се занимавате изобщо.!

                    "..всеки има глава на ременте и сам си решава как да подобрява благосъстоянието си..'

                    Направи го де - не можеш. Не се коват лесно виртуалките
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Domain
                      Domain name onecoin.eu
                      Status REGISTERED (What this means)
                      Registered June 23, 2014
                      Expiry date June 23, 2016
                      Last update June 24, 2015, 12:05 am
                      Registrant
                      Name Tsvetelina Lekova
                      Organisation Onecoin Ltd
                      Language English
                      Address


                      Phone
                      Fax
                      Email
                      и един музикален поздрав
                      https://www.youtube.com/watch?v=u_zlS468g_o
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Аз пък реших от утре да пусна (най-сетне) в продажба най-новата, супер, мега, гига, нано крипто валута, която ще е топ ъф дъ лист (нема значение КОЙ лист).
                        Ще се огранича до 21 милиарда бройки, като почвам да ги продавам на цена от левче за бройка .
                        Разбира се, с изчерпването на количествата, ще се наложи да вдигна цената, така че побързайте - КОЙ превари, той завари!

                        Ааа освен това ГАРАНТИРАМ, че ще бъде нисковолатилна и високоликвидна и аз лично ще я копам , вие нема да се занимавате изобщо.!

                        "..всеки има глава на ременте и сам си решава как да подобрява благосъстоянието си..'

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                          Дигитализацията на парите е нещо неизбежно. Сега сме съвсем в началото, но след някоя друга година ще настъпи революция!
                          Може да има дигитализация, но държачите на койна напразно се надяват, че точно койнът ще е единицата за пари
                          Това са две съвсем различни неща
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Дигитализацията на парите е нещо неизбежно. Сега сме съвсем в началото, но след някоя друга година ще настъпи революция!
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Колко се харчи сега виртуалката? Още ли е силно над номинала ? Всъшност грешката е моя - тук май нямаше номинал
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Реализмът няма нищо общо с това да разчиташ на добрата воля на печатарите на цветни хартишки... Историята го е доказала N на брой пъти!

                                Няма нищо детско в това да си самостоятелен и да разчиташ само на себе си. Детското е, когато разчиташ на някой друг и на неговата добра воля да не печата цветни хартишки, когато стане напечено за него и за неговите приятелчета от властта...
                                Много ме кефи е те това детинско размишление
                                За срива в цената на биткойн


                                Е те този човечец, не знам как е с биткойните, но никога не е бил на истински пазар, никога не е ял шамарите на акулите, никога не е спекулирал с валути и акции. Лошите нарочно сваляли цената през празниците. Лошите изключват изчислителна мощ, лошите са лоши, но ние ще победим
                                Венсеремос!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X