IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най добрата защита на спестяванията е да си засупиш машини като в монетния двор и да си спокоен че каквото и да става ще реагираш във всяка ситуация
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
      И кво ся?излиза че тия дето предизвикват срива на шиткойна са големи глупаци щото продават нещо много ценно
      мда "балъците" продават го ама за нещо дет моат си купят после къща, кола, да хоат на почивка, а "тарикатите" го събират щот щело да стане "новата световна валута", мхм сигурно е така, ама чайниците не са съгласни с тоя филм, те имат други амбиции за юана не за пичкенкойна .....
      А човек тряя да гледа китайците какво правят защото все пак са повече от целия Запад взети заедно ....

      А същите глупаци тука са против едно световно правителство и против една световна валута, а евреите точно тва им сервират на масата на "умниците" които сами попадат в капана, даже така са го изфабрикували че сами хората да искат да има едно правителство и една крипто световна валута, на която после много лесно ше и дръпна шалтера ....

      И оня тъпанар 20йската ше каа че "тъжна била картинката" ми верно тъжна е и то доста ....
      Last edited by michaelis12; 29.05.2017, 09:33.

      Коментар


      • Ха Така - и аз да се изкажа без да казвам нищо ......
        Ейй че Гот!
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

          Някои от тях може да са го купили по 1 - 2 долара, нормално е да продават.

          Иначе виж най голямата Южно Корейска борса купуват на цени с $ 500 над останалите...

          https://www.bithumb.com/EN/

          Сигурно и те са големи "наивници".

          П.С. Чесно казано БГ е тъжна картинка както винаги. Хората в чуждите форуми водят много по смислени дискусии. Всеки път като пиша в БГ форум имам чувството, че съм се върнал 10 години назад във времето. Можеби трябва да изчакам няколко години и тогава пак да видя какво е положението тук.
          това, че не си хвърляме парите за боклуци незачи че сме тъпаци, а ти си хванал Господ за шлифера барабар с една шепа идиоти дет си въобразяват че пичкенкойна е следващото "платинено-злато" ..... ?!?!
          Първо незнам кво сте научили в Нов Български университет на Сороспетината, ама треа знаеш кой контролира в света Интернет, Домейните, Новините и т.н .т.н. после вече да си измисляте, че сте "независими" с пичкенкойна и крипто измишльотините и тагай вече да кааш че е "тъжна картинката" аз виждам че е тъжна ама от обратната страна на медала ....

          P.S. ти пичкенкойн на живо виждал ли си го как изглежда, пипал, държал ли си, аз ньет .....
          Last edited by michaelis12; 29.05.2017, 09:18.

          Коментар


          • Много ми е весело, когато кажеш на някого "твоята", подчертавам твоята истина и той почва да се корка и да ти обяснява, чес и идиот. Аз ви го казах и преди - убедете ме, ако искате де, то не е задължително, но е част от дискусията в един форум, а това май беше основната му част, че биткойнът не е абсолютната Понци схема? И поставих конкретни въпроси:

            - какво аджеба му е толкова специалното на биткойна? - дадоха ми се няколко линка, които прочетох по диагонал, и най-общо разбрах, че това била някаква хипер-супер-ултра-мега-гига специална схема, която ти позволявала да си анаонимен и да си криеш парите! Чудесно, ама същата ултра-гига схема я възпроизведоха още незнам си коло стотин пъти разни други "валути" - значи явно не е чак толкова ултра-мега-гига
            - какво го прави пари? - тук никакъв смислен отговор, освен, че съм олигофрен-динозавър и нищо не разбирам - ми явно съм проЗ
            - какво пречи да направи един краш и да те окрадат за нула бройки? - и тук никакъв отговор, само заклинания, как всичко било толкова криптирано, че никой нищо не знаел - сигурно е така, но вече имахме случая с Мтгов, нали? Явно пък не е чак толкова жеУезна тази схема, но сигурно греша


            Простички въпроси, а отговори почти няма, само заклинания. ок, аз не споря в такъв случай и ви пожелавам успех - искаше ми се и аз да споделя успеха, но явно съм проЗ и нищо не разбирам. Тук е малко като в темата за ПИБ - ти им показваш с данни, че има нещо много гнило там, те ти викат -ама глей как рипа. Ок, рипа - рип, рип, RIP

            И за финал, да се изакам финално на метеното - за мен лично единственото бъдеще на койна е само в две посоки:
            - ако е създаден от някое правителство експеримент (уса), но това убива веднага идеята в зародиш, обаче пък не пречи да се направят хубави пари, нали
            - ако наистина е толкова хипер-трипер специално, че някой се излъже да го купи (някоя банка), та да кеширате инвестицията - но как се купуват пари?

            На мен лично биткойнът ми е като поредната нова религия - в щатите е пълно с подобни месии - реши някой, че има просветление и хоп, вднага се нароят след него последователи и после има дружно самоубийство в някое ранчо, в очакване на джъджмънт дей. Та и тук така, но аз съм проЗ и не мога да мисля. На вас пожелавам успех и повече вяра!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
              И кво ся?излиза че тия дето предизвикват срива на шиткойна са големи глупаци щото продават нещо много ценно
              Някои от тях може да са го купили по 1 - 2 долара, нормално е да продават.

              Иначе виж най голямата Южно Корейска борса купуват на цени с $ 500 над останалите...

              https://www.bithumb.com/EN/

              Сигурно и те са големи "наивници".

              П.С. Чесно казано БГ е тъжна картинка както винаги. Хората в чуждите форуми водят много по смислени дискусии. Всеки път като пиша в БГ форум имам чувството, че съм се върнал 10 години назад във времето. Можеби трябва да изчакам няколко години и тогава пак да видя какво е положението тук.
              Last edited by Xman1; 29.05.2017, 08:27.

              Коментар


              • Добри Ютро!
                https://news.bitcoin.com/japanese-in...atform-may-31/
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • И кво ся?излиза че тия дето предизвикват срива на шиткойна са големи глупаци щото продават нещо много ценно
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • mi
                    Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                    БГ лева също не го приемат по цял свят.

                    Докато се създава новата децентрализирана и автоматизирана световна икономика, БГ "специалистите" само гледат отстрани и критикуват, без изобщо да разбират какво критикуват. Прочетете поне една страничка за крипто монетите, после коментирайте.

                    Повечето ентусиасти в момента са продали Биткойна отдавна и са в други монети, някои от тях толкова далече от логиката на обикновения човек, че на Българския реотан ще му трябват 1000 години да осъзнае изобщо логиката на нещата. Гледам тук форума е още на етап "Биткойна е понци схема", следващият етап е "само Биткойна е истинската криптомонета, другите са боклуци"... не знам колко време ще трябва, гледам част от западните форуми са на етап 2. Следващият етап е... "не се занимавайте с тоя Биткойн има толкова много по добри от него".... това е етап 3... има и етап, 4, 5, 6 и тн. изобщо не можете да си представите за какво става въпрос. Продължавайте да си рисувате пирамидките, етап 1 е силен тук. Иначе Българите били "много умни"... не мисля така от много време. Всички сядаме дружно да чакаме Биткойна да се гътне... някой "експерт" ще даде ли прогноза кога?! Преди няколко години водещи "експерти" бяха казали, че до 2 години Биткойна ще е под $ 10... прогнозите им не се сбъднаха. Някой от вас няма ли да даде прогноза, примерно за след 2 години... или 5 години... дори за след 10 години и следващия път да обещаете, че ще спрете да говорите глупости, след като прогнозите ви се окажат абсолютно погрешни.
                    достатъчно сме чели за тия американски правителствени измишльотини, само не ми казвай, че баба му на Сатоши и На Сакото Яката са го напрайли у гаража с подръчни компютри .... и тия сме ги чели ....
                    "Отдавна в други монети" били ... пхахаха ама какви монети какви 6 лева ве ... хахаха Кой е издателя, банка, държава, правителство, какво стои зад тва нещо с кво е вързано ?!? Кой ги ползва тия други крипто тъпотии ве ?!
                    Прогнозата е че ше ви измъкнат парите ей тва е прогнозата ....
                    Иначе верно е че на българския реотан ше му треат хилка години докат схване, че са го извозили кат поляк на Централна Гара ...
                    Last edited by michaelis12; 29.05.2017, 07:00.

                    Коментар


                    • Или не е ли по изгодно да отидеш със 100к евра в комп магазин и да си накупиш платките и ти само да лежиш и компа да ти снася парите?
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                        БГ лева също не го приемат по цял свят.

                        Докато се създава новата децентрализирана и автоматизирана световна икономика, БГ "специалистите" само гледат отстрани и критикуват, без изобщо да разбират какво критикуват. Прочетете поне една страничка за крипто монетите, после коментирайте.

                        Повечето ентусиасти в момента са продали Биткойна отдавна и са в други монети, някои от тях толкова далече от логиката на обикновения човек, че на Българския реотан ще му трябват 1000 години да осъзнае изобщо логиката на нещата. Гледам тук форума е още на етап "Биткойна е понци схема", следващият етап е "само Биткойна е истинската криптомонета, другите са боклуци"... не знам колко време ще трябва, гледам част от западните форуми са на етап 2. Следващият етап е... "не се занимавайте с тоя Биткойн има толкова много по добри от него".... това е етап 3... има и етап, 4, 5, 6 и тн. изобщо не можете да си представите за какво става въпрос. Продължавайте да си рисувате пирамидките, етап 1 е силен тук. Иначе Българите били "много умни"... не мисля така от много време. Всички сядаме дружно да чакаме Биткойна да се гътне... някой "експерт" ще даде ли прогноза кога?! Преди няколко години водещи "експерти" бяха казали, че до 2 години Биткойна ще е под $ 10... прогнозите им не се сбъднаха. Някой от вас няма ли да даде прогноза, примерно за след 2 години... или 5 години... дори за след 10 години и следващия път да обещаете, че ще спрете да говорите глупости, след като прогнозите ви се окажат абсолютно погрешни.
                        Ти си продай каквото имаш и купувай на пазарна цена колкото количество можеш крипто шитни
                        Вся Власть Советам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                          Срещу 100 долара може да ядеш, пиеш и е... почти по целия Свят. Срещу съответното в разните му там коини не знам какво може да правиш. Има 20-30 онлайн магазини дето ги приемат и още 5-6 пицарии и кафета у САЩ, където може да платиш с тях.

                          Докато не почнат труженчките да ги приемат, не си заслужава да се гледат.


                          БГ лева също не го приемат по цял свят.

                          Докато се създава новата децентрализирана и автоматизирана световна икономика, БГ "специалистите" само гледат отстрани и критикуват, без изобщо да разбират какво критикуват. Прочетете поне една страничка за крипто монетите, после коментирайте.

                          Повечето ентусиасти в момента са продали Биткойна отдавна и са в други монети, някои от тях толкова далече от логиката на обикновения човек, че на Българския реотан ще му трябват 1000 години да осъзнае изобщо логиката на нещата. Гледам тук форума е още на етап "Биткойна е понци схема", следващият етап е "само Биткойна е истинската криптомонета, другите са боклуци"... не знам колко време ще трябва, гледам част от западните форуми са на етап 2. Следващият етап е... "не се занимавайте с тоя Биткойн има толкова много по добри от него".... това е етап 3... има и етап, 4, 5, 6 и тн. изобщо не можете да си представите за какво става въпрос. Продължавайте да си рисувате пирамидките, етап 1 е силен тук. Иначе Българите били "много умни"... не мисля така от много време. Всички сядаме дружно да чакаме Биткойна да се гътне... някой "експерт" ще даде ли прогноза кога?! Преди няколко години водещи "експерти" бяха казали, че до 2 години Биткойна ще е под $ 10... прогнозите им не се сбъднаха. Някой от вас няма ли да даде прогноза, примерно за след 2 години... или 5 години... дори за след 10 години и следващия път да обещаете, че ще спрете да говорите глупости, след като прогнозите ви се окажат абсолютно погрешни.

                          Коментар


                          • Леле ма освен шиткойна имало и още събратя лелееееее и пак ппитам какво пройзвежда копача и какво получавам като си дам парите за 1 шиткойн?
                            Вся Власть Советам

                            Коментар


                            • Сетих се и още за един пример: преди точно 2 години имаше една много "вървежна" монета SAK (Sharkcoin) - китайците бяха луднали по нея ама се търгуваше само на една борса http://www.jubi.com там всичко на китайски и се продава САМО СРЕЩУ КИТАЙСКИ ЮАНИ! За една седмица събрах една шапка юани и се чудя какво да ги правя ...... Накрая купих, по спомен, около 20 Лайткоина, по 2-3 долара вървяха тогава, сега още пазя 18 от тях (моЖ да провериш колко е цената в момента). Та ако Груйчо успееш да си направиш регистрация в jubi.com те признавам! Ама шЪ зНАЙШ - алчноста е стимул!!!
                              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Сложих ти един +
                              И още нещо - щом някви шматки могат да си направят биткойн, какво пречи всеки да си направи такъв? И тогава какво прави койнът? А да, тук ги поздравявам, това е вече гениално - новите видове койни се търгуват само в биткойн - е, за това - велико е, абсолютната понци схема, наподобяваща долара. Поздравления!
                              Last edited by marin1; 28.05.2017, 23:24.
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                И още нещо - щом някви шматки могат да си направят биткойн, какво пречи всеки да си направи такъв? И тогава какво прави койнът? А да, тук ги поздравявам, това е вече гениално - новите видове койни се търгуват само в биткойн - е, за това - велико е, абсолютната понци схема, наподобяваща долара. Поздравления!

                                Срещу 100 долара може да ядеш, пиеш и е... почти по целия Свят. Срещу съответното в разните му там коини не знам какво може да правиш. Има 20-30 онлайн магазини дето ги приемат и още 5-6 пицарии и кафета у САЩ, където може да платиш с тях.

                                Докато не почнат труженчките да ги приемат, не си заслужава да се гледат.


                                Коментар

                                Working...
                                X