IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    нема противоречие тва че вие не мое схванете аз ко съм виноват в случая ?!? .... ДА СЛУЖБИТЕ СА ГО НАПРАЙЛИ НЕ НЕ СА ЕНТУСИАСТИ !!!
    Уяли се щото им е платено за тия програми дет са напрайли, ти кво мислиш, че На Сакото Яката е сам самин, че те са цела група отдели такива на работа в службите бе ало .... ?!?! Не ми гавари че са некви бедни самозванци щот Афганистан и в С. Корея щеше да е пълно с такива програмисти !!! ....
    Да клипа е с 2 лв. сниман от Илиянци щото иначе еби му майката и богатите ентусиасти са хвърлили бая пари за популяризирането ....

    Моля вече с приказки за лека нощ,ч е пичкенкойна бил дигитално злато нали ?! айде нема нужда ....
    Говориш вече абсолютни празни приказки, без никакви аргументи. Защо им е на службите да правят нещо, което според другите "експерти" може да е инструмент на мафията и да събори държавата?! Противоречите си, спрете се първо на една позиция и си я защитавайте.

    След като не се интересуваш от Биткойна и няма какво да кажеш, нито за нито против, не е ли по добре да отидеш в друга тема да тролиш.


    Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    От какъв зор Японската Централна Банка и японското правителство ще преотстъпват печатането на пари в ръцете на разни криминални, престъпни и анонимни групировки, дето никой не ги знае кой стои зад тях?
    Айде спести си глупостите, че вече ставате смешни.
    Тук просто отричаш абсолютен факт. Това не е измислица или някаква фалшива новина. Ето линкове:


    http://time.com/4763114/bitcoin-record-high-japan/

    http://markets.businessinsider.com/c...7-4-1001889776

    https://www.ft.com/content/f102c906-...a-6027b8a20f23

    http://www.japantimes.co.jp/news/201.../#.WS1vI-uGOUk

    http://www.zerohedge.com/news/2017-0...aw-goes-effect

    https://www.cryptocoinsnews.com/japa...od-whats-next/

    Можеш да си потвърдиш новината (от преди повече от месец) и още 1000 пъти с едно търсене в Гугъл.
    Last edited by Xman1; 30.05.2017, 16:16.

    Коментар


    • Купувайте Злато директно срещу Биткоин:
      https://www.moro.si/bitcoin/
      Между другото тази услуга се предлага поне от 2 години на този сайт, само че транспортните такси са много "дървени" и това винаги ме е спирало да ги пробвам. Май ще разхождам Жената до Любляна от където мога да си прибера нещата без такси и транспортни разходи
      Edit: Грешка! Услугата се предлага от почти 3 години! https://www.moro.si/bitcoin/wp-conte...ro-Release.pdf
      Нещо което някои от съфорумците, заети основно в "плюване", разбира се са пропуснали!
      Last edited by marin1; 30.05.2017, 15:20.
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • долния скоростен лост на Мидас съм аз, прайм / губим докат дръпнат шалтера после всичките точки фюу, изчезват, изпаряват се в небитието от където са дошли, но ламарината остава, защото не е праена от човек освен тва и е неръждавейка ......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          неспасяем случай .......
          Маринчо ейго ве за профит, нали джиткате за печалба ем ей го мятайте се ......

          Bet on weather condition: temperature, wind speed, atm. pressure
          with Bitcoin, Litecoin or Dogecoin
          https://weathbet.com/

          за ко се мориш да "копаш" и да въртиш електромера, ей ти оше по-бърза печалба .....
          Last edited by michaelis12; 30.05.2017, 14:38.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            Маринчо нямате доводи, никакви при тва, това го каза и ерудирания човек у виделото, това не е пари и ме боли шпагата какво пише у пичкенкойн форума, златото е съвсем нещо друго, то не е създадено от човека ве мой .... за тва и не умира от 5000 години кат повечето "пари".
            Попетвам, за пари (и на ваш "майчин език") за store of value не стаа за спекула всичко стаа и на времето да залагаш пак стаа и пак някои праат пари от тва щот съществува такъв залог
            пари вади ли ве миш0...?!
            ...пък аз после в ко ше го обръщам е друга раота...

            ти търсиш store of value аз търся profit... нито ти ще ме убедиш да не се занимавам нито аз тебе да вкараш за нова риза на сатоши
            Last edited by RUBLA; 30.05.2017, 14:42.
            Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              .
              Маринчо нямате доводи, никакви при тва, това го каза и ерудирания човек у виделото, това не е пари и ме боли шпагата какво пише у пичкенкойн форума, златото е съвсем нещо друго, то не е създадено от човека ве мой .... за тва и не умира от 5000 години кат повечето "пари".
              Попетвам, за пари (и на ваш "майчин език") за store of value не стаа за спекула всичко стаа и на времето да залагаш пак стаа и пак някои праат пари от тва щот съществува такъв залог
              Last edited by michaelis12; 30.05.2017, 14:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                неспасяем случай .......
                разгеле

                admin-a спря ботовете
                Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                Коментар


                • неспасяем случай .......
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Мише - противоречиш си непрекъснато ....
                    1. Зад Биткоина седели ЦРУ, ФБР, НАСА, маса и незнам си още кой, пък после се чудиш защо клиповете стрували 2 лв. и били правени на Илиенци!
                    Истината е че Биткоин се поддържа от ентусиасти. Лошото е че тези ентусиасти се пооядоха последните дни и стават все по-мързеливи.
                    2. Искаш да ти се даде пример къде може да се купува дирктно срещу Биткоин (не че няма вече стотици хиляди места където директно се приема). Замисли се малко - това е същият аргумент, който използват и противниците на Златото - не можело било да си купиш Хляб срещу Злато! В интерес на истината - Биткоина е много, много по-удобен за директни покупки отколкото Златото - днес колегите ви го обясниха много добре.

                    Не случайно доста хора наричат Биткоина "дигитално Злато"
                    тук има интересна дискусия по въпроса: https://bitcointalk.org/index.php?topic=508270.0
                    П.С.Една от най-големите заблуди е че Биткоина е анонимен! Няма такова нещо - ако властите решат да те разкрият няма никакъв проблем. Сега хакерите дето пуснаха вируса wanna cry получиха Биткоини, но не могат да ги изхарчат, а са тръгнали да ги харчат а са ги хванали!
                    нема противоречие тва че вие не мое схванете аз ко съм виноват в случая ?!? .... ДА СЛУЖБИТЕ СА ГО НАПРАЙЛИ НЕ НЕ СА ЕНТУСИАСТИ !!!
                    Уяли се щото им е платено за тия програми дет са напрайли, ти кво мислиш, че На Сакото Яката е сам самин, че те са цела група отдели такива на работа в службите бе ало .... ?!?! Не ми гавари че са некви бедни самозванци щот Афганистан и в С. Корея щеше да е пълно с такива програмисти !!! ....
                    Да клипа е с 2 лв. сниман от Илиянци щото иначе еби му майката и богатите ентусиасти са хвърлили бая пари за популяризирането ....

                    Моля вече с приказки за лека нощ,ч е пичкенкойна бил дигитално злато нали ?! айде нема нужда ....
                    Last edited by michaelis12; 30.05.2017, 14:14.

                    Коментар


                    • Мише - противоречиш си непрекъснато ....
                      1. Зад Биткоина седели ЦРУ, ФБР, НАСА, маса и незнам си още кой, пък после се чудиш защо клиповете стрували 2 лв. и били правени на Илиенци!
                      Истината е че Биткоин се поддържа от ентусиасти. Лошото е че тези ентусиасти се пооядоха последните дни и стават все по-мързеливи.
                      2. Искаш да ти се даде пример къде може да се купува дирктно срещу Биткоин (не че няма вече стотици хиляди места където директно се приема). Замисли се малко - това е същият аргумент, който използват и противниците на Златото - не можело било да си купиш Хляб срещу Злато! В интерес на истината - Биткоина е много, много по-удобен за директни покупки отколкото Златото - днес колегите ви го обясниха много добре.

                      Не случайно доста хора наричат Биткоина "дигитално Злато"
                      тук има интересна дискусия по въпроса: https://bitcointalk.org/index.php?topic=508270.0
                      П.С.Една от най-големите заблуди е че Биткоина е анонимен! Няма такова нещо - ако властите решат да те разкрият няма никакъв проблем. Сега хакерите дето пуснаха вируса wanna cry получиха Биткоини, но не могат да ги изхарчат, а са тръгнали да ги харчат а са ги хванали!
                      Last edited by marin1; 30.05.2017, 14:04.
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12
                        просто има за цел да покаже на тинейджърите къде не трябва да си слагат парите, за да не лапат папура после ...

                        P.S. за мене лично дори и измисленото БФБ е "по-добре и безопасно" от това чудо на техниката, макар че и там не бих сложил пари .....
                        ама някой карал ли е някого да слага или каквото и да било?! Аз не видях някой интересуващ се по темата да пропагандира нещо...

                        Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          Слушаме те. Кажи какво предлагаш.
                          недей си дава парите за пирамиди уе чуек, ай майни са че 0сра темата
                          Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            Bitcoin: A Future Fraud Trend



                            тоя го виждам за сефте в тва видео и каа същите работи дет ви ги написах тука преди тва от обща култура, че за спекула става, но за пари не става .... и човека си го каа бегайте от там преди да са ви дръпнали токот и да останете без "дигитално злато"
                            some kind of investment advice питам пак или как...?!

                            Щото почвате нещо да ми се налагате
                            Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                            Коментар


                            • Bitcoin: A Future Fraud Trend



                              тоя го виждам за сефте в тва видео и каа същите работи дет ви ги написах тука преди тва от обща култура, че за спекула става, но за пари не става .... и човека си го каа бегайте от там преди да са ви дръпнали токот и да останете без "дигитално злато"
                              Last edited by michaelis12; 30.05.2017, 13:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Специално за Фрости


                                https://www.youtube.com/watch?v=qhzGaMgC41c

                                Това че Япония прие Биткоин за ОФИЦИАЛНО Платежно средство е ФАКТ! И бе новина преди почти 2 месеца!!!
                                Сега са наред Индия и Русия (виж края на видеото) та да не се изказваш неподготвен пак
                                видеото е пълен ташак, снимано на Илиянци с два лева, нещо като театър. За Русия видях, че някакъв си магазин щял да ги приема, но тва заглавие ..... с това може, за мене не значи, че са го приели и узаконили ....

                                Россия может легализовать биткоин и другие криптовалюты уже в следующем году

                                https://www.vedomosti.ru/technology/...izovat-bitkoin

                                прочети статията и вътре пише, че трябва държавата знае от кого се купува, на кого се продава и тези които продават от кого копуват също като при банкови трансакции, аз тука не виждам нищо подобно за прословутата анонимност на пичкенкойна . Също казват, че в момента на биткойна няма забрана от страна на държавата, е тва хуу ама ако в един момент се промени и айде довиждане, Русия не е окупирана като Япония и ако види или реши, че тва и вреди на националната сигурност чаос с пичкенкойна .....

                                P.S. за спекула става, джиткайте си, но за пари и за съхраняване на стойност това нещо не става
                                Last edited by michaelis12; 30.05.2017, 12:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X