IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Charlie Lee @SatoshiLite

    "Looks like this time China finally banned Bitcoin exchanges. (Anonymous source I trust fully) There's only one response: JUST HODŁ"

    Коментар


    • Чайниците,или се опитват да пикаят срещу вятъра,или се правят на луди.
      Добри нива от тези спадове за зареждане на дълги.
      Аз съм in
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Добри Ютро!
        Като гледам обемите на търговия от Китай + факта че за 24 часа има над 7% повишение на цената по Китайските борси, заключението е че Китайското БНБ за пореден път тази година изманипулира пазарите (аз се сещам за поне 4 пъти тази година)!
        Още един факт в допълнение на горното - в AppStore се е появил портфейл разработен от Китайското БНБ:
        https://itunes.apple.com/cn/app/%E5%...218095013?mt=8
        "It features Blockchain tech, and can bind BoC debit card, with a built-in "Red Envelope". Register SMS signature: "中国银行"(Bank of China)"
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Frosty - това са каторжнически истории, сега да се копа с такъв убийствен разход на ток е малоумие. Освен това ще спечелят тези които кешират в подходящия момент - на върха и щом руснаците вече копат работата е ясна. Верно ли копат с някакви извънземни чипове, те чиповете в Калифорния наистина извънзени ги правят, но в Русия по скоро има голям напредък при лампите.Утре блокчайна може да откаже да вижда койните и какво ще стане тогава с изразходвания ток ? - плаща се.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Гледайте какво правят руснаците от 6:50 нататък - токът е евтин при тях и вече имат цели заводи с печатници за криптоси със специализирани чипове ;
            Нашите с по 6-7 видеокарти къде са тръгнали с клечки за зъби да чоплят пясъка?! Хората направо копаят с фадромите промишлени количества.







            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              лосо .... много лосо .... ше стане игра с публиката, ама наще тука не чуват, вместо да вземат койт квот напрайл и възелин те продължават да въртят колелото на късмета .....

              Коментар


              • http://www.investor.bg/novini/130/a/...tkoini-246415/

                Коментар


                • Викаш чуждите инвеститори избягаха от нас и сега ще чакаме милионите от койни да завалят към България... ех мечти, мечти...
                  Last edited by Frosty; 11.09.2017, 16:43.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • фрости,

                    забелязвам една неприкрита жлъч зад която 99% се крие и някаква завист към колегите взели по някой койн на ниски цени... не с лошо! макар и да мисля, че е поредното високотехнологично лале тоя койн ще ти кажа едно - ако марин или емилио или едикой си успеее да купи 1000 койна на 10 долара и ги шитне сега на китайци, руснаци и тн на 4000 това са си 4 000 000 зеленички...дето все едно влизат в БГ ... ще иде ще си вземе апартамент или къща, ще си вземе кола, ще води момите по ресторанти дискотеки да не седят гладни жадни (недоклатени ) ... въобще от тези милиони едно половината ще потънат в българската икономика ... нещо хубаво за всички нас


                    само дето обемите са по-малки .. иначе пичове кеширайте поне първоначалната инвестиция + едни 50% .. а с останалото давайте на макс.. не се майтапя... ако ще от лалета да влезе някой долар в нашата икономика се е в плюс за България!

                    иначе според мен ще има волатилност не само нагоре ..

                    успех!
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Според мен трябва да си направите партия на койнаджиите в България. Вървете на избори и ако ги спечелите - влизате в парламента, гласувате закони, които да забранят парите, банкнотите и монетите, правите вашите виртуални койни офицално средство за разплащане и задължавате всички граждани и институции да ги ползват. Това е единствения ви шанс да принудите населението да мине на виртуални койни.
                      По изборните кампании вместо кебапчета и тениски можете да раздавате за агитация на населението флашки пълни с койни.
                      шегобиец

                      ко стаа ся вашите няма ли да ти дадът малко джобни да си вземеш и ти или като те знаят колко си прост и не им се дава за нищо
                      Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                      Коментар


                      • https://www.bloomberg.com/news/artic...rades-j7fofh20

                        Коментар


                        • Според мен трябва да си направите партия на койнаджиите в България. Вървете на избори и ако ги спечелите - влизате в парламента, гласувате закони, които да забранят парите, банкнотите и монетите, правите вашите виртуални койни офицално средство за разплащане и задължавате всички граждани и институции да ги ползват. Това е единствения ви шанс да принудите населението да мине на виртуални койни.
                          По изборните кампании вместо кебапчета и тениски можете да раздавате за агитация на населението флашки пълни с койни.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Брей, значи бай Марин ако отиде в Швейцария и ако заложи в първата срещната банка 5-те си прашасали видеокартички с бръмчащи вентилатори и дънцето с подути кондензатори, с които печата койните, касиерите веднага ще му дадат куфарче пълно с няколко десетки хиляди франка, равностойност на виртуалните измислици, тъй ли?
                            Я виж ти, я виж ти... тц, тц, тц... там вярно са много напреднали.
                            А няма ли и българските банки да почнат да отпускат кредити срещу залог на виртуални койни??
                            Виж сега,то да е ракия,да ти налея,ама....
                            Начи не се мъчи,остави ги тия пусти неща дет не могат да се пипат и рупат.
                            Ходи у агро сектора,купи един камион с компири,продай ги,направи печалба и те така.
                            За раеалния сектор си,не за виртуалния.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                              Ти шегуваш ли се?
                              Хората тук са толкова напредничево мислещи,тук са първите банки в света,които предлагат управление на крипто портфейл.
                              Той ми обеснява,не били чували .
                              Алоу,селтаците са в България,не в Швейцария,ако не вярваш,ела виж разликите
                              Брей, значи бай Марин ако отиде в Швейцария и ако заложи в първата срещната банка 5-те си прашасали видеокартички с бръмчащи вентилатори и дънцето с подути кондензатори, с които печата койните, касиерите веднага ще му дадат куфарче пълно с няколко десетки хиляди франка, равностойност на виртуалните измислици, тъй ли?
                              Я виж ти, я виж ти... тц, тц, тц... там вярно са много напреднали.
                              А няма ли и българските банки да почнат да отпускат кредити срещу залог на виртуални койни??
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                Убеден съм, че редовите швейцарци даже не са чували за вашите койни.
                                За какво му е на някой който взема по 3-4 хиляди франка или евро на месец да реди видеокарти на дървени рамки в мазето, че да печата някакви виртуални измишльотини?
                                Ти шегуваш ли се?
                                Хората тук са толкова напредничево мислещи,тук са първите банки в света,които предлагат управление на крипто портфейл.
                                Той ми обеснява,не били чували .
                                Алоу,селтаците са в България,не в Швейцария,ако не вярваш,ела виж разликите
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X