IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Луда работа за откачени инвеститори! Скоро ще надминат 1000!
    И говорите, че имало недостиг на хойни, и щели да поскъпват!
    Аз за малко да се наредя сред тия, ама от страната на хитреците дето продават крипто огледалца и стъклени мъниста.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      п.с.2. Друго се чудя, почти всяка алтернативна валута има многомилионна капитализация. Наистина ли създателят ѝ може да я разкеши и да се пенсионира на Хаваите?
      https://coinmarketcap.com/assets/fucktoken/

      Зависи от случая, специално това което си дал като пример... той вече ги е "разкешил"... т.е. продал е "безполезните" си токени и хората са му платили. От там нататък, негова си работа какво ще прави, но не може да си вземе токените които е продал обратно.... е може и да може но това ще е измама... и какъв е смисъла, той така или иначе ги е продал вече, защо да ги краде отново, ако ги открадне цената им ще падне и може да има доста ядосани "инвеститори"?! Някои хора вече са направили доста парици от този шеговит токен. По забавното е че всички могат да направят пари, ако повечето си го пазят като сувенир.

      Погледнато от страни изглежда пълна глупост, но в действителност дори този "безмислен" токен е по честен от днешната икономика, в която обикновения човек работи цял живот без надежда за каквото и да било (дори лотарията и тото са манипулирани), този токен е по честен, защото е прозрачен и има ясни правила. Освен това някой може да си купи fucktoken просто за да си има един (защо не хората всеки ден дават пари за безмислени неща), друг може да е ядосан, защото е изгубил много пари днес и хоп един fucktoken и така, от една шега си става една сериозна инвестиция и всички са доволни.

      П.С. Освен това факта, че е върху Етериум веригата го прави най малкото дългтраен, защото ако беше самостоятелна монета, миньорите щяха да го изоставят доста бързо. На практика fucktoken може да се превърне в легенда един ден... знае ли човек... (аз лично не бих си купил, но хора всякакви...)

      П.С.2. Можеби най сериозната монета която започва като шега е Dogecoin (противно на очакванията създателя не е спечелил много пари). Между другото създателя на fucktoken се шегува с Dogecoin (предполагам иска да копира успеха).
      Last edited by Xman1; 10.09.2017, 03:55.

      Коментар


      • Нали щеше да снимаш видео, дали можело да се купи билет за влак с койни в Швейцария...
        Убеден съм, че редовите швейцарци даже не са чували за вашите койни.
        За какво му е на някой който взема по 3-4 хиляди франка или евро на месец да реди видеокарти на дървени рамки в мазето, че да печата някакви виртуални измишльотини?
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Кво си се развилнял бе пич,я по-спокойно,дишай,ще си навлечеш некой стресова болест,да не дава Господ.
          Сега по темата.
          Не говори толкова първосигнално а мисли малко.
          Ти със злато,можеш ли да си напълниш резервоара?
          А да ядеш от него можеш ли?
          За да не се тормозиш,ще ти отговоря:
          -можеш,защото има стойност(без значение каква е,и кой я определя),и е конвертируемо,можеш да го обърнеш във фиатни пари,които се ползват в момента.

          Е ,Биткойна също има стойност и също е конвертируемо във фиат!!!!
          Така,че можеш и да ядеш,и да си пълниш резервоара,и да се глезиш.

          П.С. В момента съм в Швейцария,с профит от крипто спекула.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Ааа, сега разбрах защо самая магучая продава само за долари, нищо че ги плюят как били само хартийки. Страх ги е да не ги набият и демократизират.
            тоз пък дебил трай те обичам ве никой не те е канил на софрата бегай на магистралата с мама и тва е ... пак некви позивни от Козяк 16 самая не знам си квая 6 леа жълти таксита ебаси тъпаците батко ......
            Last edited by michaelis12; 09.09.2017, 19:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Питам тебе - като платят с $ за петрол - що да не може да го обмениш.
              Може и още как, ама някои неща не ги разбирам, затуй питам. Връзката на бай хойн с реалната икономика е същата.
              мхм съвсем същата е хои си зареди колата с бай хойн или си купи петрол с него ...

              ето ти тука от американските новини, аз не виждам тоя с мустаците да е заявил, че приема хвойни ... пише за юани, рупии, рубли и евра ....

              Venezuela's Maduro says will shun U.S. dollar in favor of yuan, others
              https://www.reuters.com/article/us-v...-idUSKCN1BJ06O
              Last edited by michaelis12; 09.09.2017, 19:41.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                еми питай онези със самолетоносачите що не може, ако някой посмее и се почват санкции манкции, ако може ше го утрепат, нападнат, ограбят .... общо взето демокрация ве ко искаш ...
                Ааа, сега разбрах защо самая магучая продава само за долари, нищо че ги плюят как били само хартийки. Страх ги е да не ги набият и демократизират.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                  еми питай онези със самолетоносачите що не може, ако някой посмее и се почват санкции манкции, ако може ше го утрепат, нападнат, ограбят .... общо взето демокрация ве ко искаш ...
                  Питам тебе - като платят с $ за петрол - що да не може да го обмениш.
                  Може и още как, ама някои неща не ги разбирам, затуй питам. Връзката на бай хойн с реалната икономика е същата.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Може ли някой да ми обясни защо нещо дето има борсова цена не можело да си купиш бензин. И не само за бай хойна.
                    Що са тия войни ако някой откаже да си продава петрола за долари? Ми продаваш ги за долари, и после си купуваш Евро, Юани или барбекю койн ако щеш! Даже и секкс койни има, и борсова цена си имат горецитираните, изобщо не се будалкам!

                    Кис кис, и квантово устойчиви имало, ке умрем от смех!
                    https://coinmarketcap.com/assets/qua...istant-ledger/

                    п.с.2. Друго се чудя, почти всяка алтернативна валута има многомилионна капитализация. Наистина ли създателят ѝ може да я разкеши и да се пенсионира на Хаваите?
                    https://coinmarketcap.com/assets/fucktoken/
                    еми питай онези със самолетоносачите що не може, ако някой посмее и се почват санкции манкции, ако може ше го утрепат, нападнат, ограбят .... общо взето демокрация ве ко искаш ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      тъй ли, не струвал бил и кой така е решил ?! Кой питам ви ве манерки, борсата в Сашш ?! С пичкокойна петрол мое ли си купиш ?! Има ли издателя на пичкокойна ресурси в петрол ?! Има баба ти, тъпаци, ябълки с винена ракия ше сравнявам аз, продавачи на кебабчета, селяци, тя наща кочина Българията е ебаси бардака и няккъв си бай хуй излиза и заявява че на Венецуелата боливара им нишо не струвал ..... ми зареди си колата с пичкокойни да върви ве що сипваш петрол в нея ?! или фани се наяж с него, облечи се да те видим .... пхахахахах ееей идиоти бол батко .....
                      Може ли някой да ми обясни защо нещо дето има борсова цена не можело да си купиш бензин. И не само за бай хойна.
                      Що са тия войни ако някой откаже да си продава петрола за долари? Ми продаваш ги за долари, и после си купуваш Евро, Юани или барбекю койн ако щеш! Даже и секкс койни има, и борсова цена си имат горецитираните, изобщо не се будалкам!

                      Кис кис, и квантово устойчиви имало, ке умрем от смех!
                      https://coinmarketcap.com/assets/qua...istant-ledger/

                      п.с.2. Друго се чудя, почти всяка алтернативна валута има многомилионна капитализация. Наистина ли създателят ѝ може да я разкеши и да се пенсионира на Хаваите?
                      https://coinmarketcap.com/assets/fucktoken/
                      Last edited by IvanTerziev; 09.09.2017, 16:06.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                        Няколко субекта в този форум се скъсахте да ни обяснявате как от форекс не се печелело, от биткойни също. Само от копане с мотиката на полето ли се печели, да попитам аз?!
                        ааа ти гяволе не чакаше ли парапет на еврото не беше ли шорт ?!? да не ровим в коментарите на Архитекта да ти доказвам къв страшен бизнес трейдър си с тия комарекси ..... само после да не ровете ако стане нещо с мойна ....
                        Last edited by michaelis12; 09.09.2017, 14:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                          Нещо не смяташ правилно... Биткойн не е скочил 5000 пъти, а много повече... венецуелския боливар не струва нищо, та не виждам какво изобщо го даваш за пример ( все едно да сравняваш "космически кораби" с "портокали").
                          тъй ли, не струвал бил и кой така е решил ?! Кой питам ви ве манерки, борсата в Сашш ?! С пичкокойна петрол мое ли си купиш ?! Има ли издателя на пичкокойна ресурси в петрол ?! Има баба ти, тъпаци, ябълки с винена ракия ше сравнявам аз, продавачи на кебабчета, селяци, тя наща кочина Българията е ебаси бардака и няккъв си бай хуй излиза и заявява че на Венецуелата боливара им нишо не струвал ..... ми зареди си колата с пичкокойни да върви ве що сипваш петрол в нея ?! или фани се наяж с него, облечи се да те видим .... пхахахахах ееей идиоти бол батко .....
                          Last edited by michaelis12; 09.09.2017, 14:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            И тъй като Шортаджиите пак са се Умълчали:
                            Tens of thousands of new Bitcoin users every day. 1,800 new bitcoins every day. You do the math.
                            https://www.cnbc.com/2017/09/07/bitc...#1504800335181
                            Даже и чичо Уорън може да се обърка, Пардон да се "замота" - ами нормално е ..... Все пак човека е на 70+ години, вместо да си гледа кефа дава мнения за нещо, което няма как да разбира!!!
                            Той чичо Уорън може и да не разбира как работи, ама му стига да развърти 1-2 млрд от 100-те кеш, които има, да го надуе до небесата да обере парите на балъците и да събори всичко после. Той може да не разбира как работи, ама много добре знае как работи спекулата с финансови активи и има ресурс - финансов, медиен и т.н.за да обере разбирачите. И докато чичо Уорън може и да не се включи в тая игра ще съм супер изненадан, ако вампира Сорос не е вече в играта. А тоя задръжки и скрупули няма. Успех на всички, но имайте предвид, че има ли кръв, акулите скоро ще дойдат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                              Няколко субекта в този форум се скъсахте да ни обяснявате как от форекс не се печелело, от биткойни също. Само от копане с мотиката на полето ли се печели, да попитам аз?!
                              Не съм казал, че не се печели от крипто. Постоянно се чудим дали е балон, та сипах мойте 5 стинки. Аз като се запознах отблизо с технологията и ми мина мерака да инвестирам. Конкретно Биткойн е толкова примитивен, че не става за ежедневни разплащания. Мислех поне като Марин да копам, ако не друго поне безплатно топло за зимата. Мина ми през ум и нова валута да правя. После се разрових ква е простотия и ми се изпариха мераците. Бъдете живи и здрави, давайте по 7 бона за виртуална стотинка, няма лошо. Надявайки се някой след вас да даде 10 бона за койнче.
                              Аз за мен си знам, че нещо за да поскъпва значи да има недостиг на него. Недостиг на криптоси няма, поне 200 живи вида има.

                              Индианеца, прав си, SHA 256 не е базирана на прости числа и не я хваща алгоритъма на Шор. Криптирането на портфейлите мисля че може да се чупи с него.
                              Иначе с друг алгоритъм квантовите могат да строшат и SHA256.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Треперете, хойнаджии
                                https://www.kaldata.com/%d1%85%d0%b0...b0-258680.html
                                Няколко субекта в този форум се скъсахте да ни обяснявате как от форекс не се печелело, от биткойни също. Само от копане с мотиката на полето ли се печели, да попитам аз?!

                                Коментар

                                Working...
                                X