IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как ще гласувам на референдума за АЕЦ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • просто няма да гласувам
    обяснявал съм десетки пъти в темата
    за белене
    енергийната ни система няма нужда от такава
    енергийна мощност
    в момента изнасяме енергия на цени по-ниски
    отколкото на вътрешния пазар
    ние най-бедната държава в ЕС
    субсидираме износа на ел.енергия
    http://milom.blog.bg/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      ихааааа, БСП ще ни пази от монополите
      Ето за това говорим....
      Защо БСП ....следващият път 500 К подписа може да извади ВМРО , Екогластност и т.н....Еколози за чисто море и т.н...Паркинги на луната ,Магистрали на Марс... стига да има интерест ...
      Но има ли вече един случай на Положителен вот ,властимащите няма да си шават така коня и да ни тъпчат.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        ти поне си умно момче - защо?
        Защото няма печелившо нещо, към което да няма частен интерес. Слагайте 700000 души по 20К и си правете АД. А и не съм много навит на бомба в гащите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          В момента няма ,схема... БСП без да иска влезе в непознати води на пряката демокрация и готви референдум ,който ако успее ще направи пък за следващият и ще има морално въздействие ....Сега успешен за ядрената ,догодина за монополите и т.н...
          ихааааа, БСП ще ни пази от монополите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Твърдо против!
            ти поне си умно момче - защо?
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Нещо си се объркал приятел.
              Би ли ми обяснил като как ще покажеш на ония горе че не си рая ?

              Като гласуваш ДА/НЕ влизайки в схемата и на едните и другите ?
              А като кажеш ДА означава и че си съгласен да задлъжнеем немедленно с още 5-10-15 милиарда евро от които който и да е на власт ще открадне поне половината ?
              Ок, твое право си е.

              А като не харесваш Боко си има избори.
              На които ако гласуваш с нещо различно от бялата бюлетина пак си оставаш рая.
              Най много с друг цвят.

              Е, има и още 1 вариант - площада.
              Дори доста закъсняхме с него. Но и неговото време ще дойде 1 ден.
              В момента няма ,схема... БСП без да иска влезе в непознати води на пряката демокрация и готви референдум ,който ако успее ще направи пък за следващият и ще има морално въздействие ....Сега успешен за ядрената ,догодина за монополите и т.н...

              Коментар


              • Твърдо против!

                Коментар


                • Аз ще гласувам против по няколко причини.
                  1. И едните и другите се интересуват кой какви комисионни ще вземе, от което качеството на проекта ще бъде силно занижено и риска от бъдещи аварии много голям.
                  2. И с 0.001 стотинка да е себестойността на тока цената е монополна и винаги само ще расте. За справка може да се обърнете към пресаташето на монополите Семерджиев и се опитайте да си спомните намалявана ли е някога увеличена цена. Пресен пример е цената на природния газ.
                  3. Политиката в образованието е отчайващо малоумна, всеки който има ученик в къщи го вижда и ще става все по зле. Всичко опира до отпечатването на n-брой тетрадчици и учебници в които се търси обем от картинки и висока цена със съмнителна образователна стойност, които водят само до гръбначни изкривявания и убиване на интелекта в децата. Това в дългосрочен план ще доведе до липса на кадри за работа в такъв обект и риск от аварии.
                  Аз твърдо съм против!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    а на изборите гласуваш ли? А за гроб гласува ли? И ако Да, то достатъчно КОМПЕТЕНТНО ли ти прозвуча пожарникар с нула понятие от държавно управление да е премиер? хай сиктир и от такива като теб - все трябвало да сме наведени, щото да ни онождали по-хубаво - този референдум е първият реален шанс да покажем на тези горе, че не сме рая!!!
                    Нещо си се объркал приятел.
                    Би ли ми обяснил като как ще покажеш на ония горе че не си рая ?

                    Като гласуваш ДА/НЕ влизайки в схемата и на едните и другите ?
                    А като кажеш ДА означава и че си съгласен да задлъжнеем немедленно с още 5-10-15 милиарда евро от които който и да е на власт ще открадне поне половината ?
                    Ок, твое право си е.

                    А като не харесваш Боко си има избори.
                    На които ако гласуваш с нещо различно от бялата бюлетина пак си оставаш рая.
                    Най много с друг цвят.

                    Е, има и още 1 вариант - площада.
                    Дори доста закъсняхме с него. Но и неговото време ще дойде 1 ден.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      БСП-то така си го навряха с тоя референдум, нямам думи.
                      Направиха огромна услуга на Боко, оня затуй толкова охотно се съгласи.
                      Ма това че ще се потрошат 40 милки от нашите данъци за оня дет духа - през оная работа им е и на едните и на другите.
                      Мръсна политсган. Няма да гласувам естествено.
                      Сто пъти повтарям: Няма основания за по-висока цена от тази на последните избори. Нито икономически, нито физически. Само политическа заигравка с цел демотивация на гласоподавателите. Иначе, че БСП-то си го навряха, е самата истина. както се казва, "ЧЕСТИТО!" А на референдума ще глусавем с ДА. Обяснявам съм защо, няма да се повтарям.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        а на изборите гласуваш ли? А за гроб гласува ли? И ако Да, то достатъчно КОМПЕТЕНТНО ли ти прозвуча пожарникар с нула понятие от държавно управление да е премиер? хай сиктир и от такива като теб - все трябвало да сме наведени, щото да ни онождали по-хубаво - този референдум е първият реален шанс да покажем на тези горе, че не сме рая!!!
                        Ти ходиш изправен ,защото си се сецнал ,не за друго!!!
                        Вие дървените философи се защитавате,а!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          +1, аз също ще гласувам ЗА, макар да съм убеден, че референдума, ще се провали като брой гласували, но от гласувалите поне 2/3 ще са ЗА.

                          Само не знам защо Сдухан пак се заигра с етническата карта и налива вода в мелницата на Гроб, така както преди 3,5 години "случайно" го снимаха на митинг на място, където нешалварест български гражданин не е стъпвал от години
                          Станишев каза че Доган ще е краен съюзник и за да бъде трябва този път неговите условия да приемат...
                          Иначе Борисоф и Доган са партия навсякъде в икономиката ....
                          Ами цигарите и тютюна ,нали повече няма да има субсидии,няма ама с кой ще управлявя пак ,къде е пресата и Делянчо ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Ти пък какво разбираш от военна музика!!!
                            Ти наистина се вземаш много на сериозно!!!
                            Аз също няма да гласувам!!!Не смятам,че съм достатъчно компетентен!!!
                            Ти по нищо не си компетентен , щом след 4 години простотии ще гласуваш пак за БорисоФ...Ама не ти ги набивам всеки ден....мненията на американски ,немски ,френски дипломати и комисари,преса ,медии ,социолози и т.н.....Защото го таксувам като намеса във вътрешните работи,но простотиите и идиотщините са факт...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Ти пък какво разбираш от военна музика!!!
                              Ти наистина се вземаш много на сериозно!!!
                              Аз също няма да гласувам!!!Не смятам,че съм достатъчно компетентен!!!
                              а на изборите гласуваш ли? А за гроб гласува ли? И ако Да, то достатъчно КОМПЕТЕНТНО ли ти прозвуча пожарникар с нула понятие от държавно управление да е премиер? хай сиктир и от такива като теб - все трябвало да сме наведени, щото да ни онождали по-хубаво - този референдум е първият реален шанс да покажем на тези горе, че не сме рая!!!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Ами аз ще гласувам със ЗА.
                                А ти можеш да обиждаш на подлоги и там където ти дават такъв съвет да опорочиш или провалиш референдума...
                                Само заради такива като теб ,трябва народа да каже ДА ,че следващият път да измете лумпени който ни смятат за безгласни букви и ставаме важни само по време на избори ..
                                Аман от блюдолизци....
                                +1, аз също ще гласувам ЗА, макар да съм убеден, че референдума, ще се провали като брой гласували, но от гласувалите поне 2/3 ще са ЗА.

                                Само не знам защо Сдухан пак се заигра с етническата карта и налива вода в мелницата на Гроб, така както преди 3,5 години "случайно" го снимаха на митинг на място, където нешалварест български гражданин не е стъпвал от години
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X