IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как ще гласувам на референдума за АЕЦ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Ами аз ще гласувам със ЗА.
    А ти можеш да обиждаш на подлоги и там където ти дават такъв съвет да опорочиш или провалиш референдума...
    Само заради такива като теб ,трябва народа да каже ДА ,че следващият път да измете лумпени който ни смятат за безгласни букви и ставаме важни само по време на избори ..
    Аман от блюдолизци....
    Ти пък какво разбираш от военна музика!!!
    Ти наистина се вземаш много на сериозно!!!
    Аз също няма да гласувам!!!Не смятам,че съм достатъчно компетентен!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sel4o Разгледай мнение
      Бих гласувал с твърдо "НЕ", но маркирах че няма изобщо да гласувам. Първо ефекта от масовото негласуване ще бъде равен на отрицателен вот и точно това ще е крайният резултат, второ няма да гласувам както и 90% от гласоподавателите, за да разберат тия руски подлоги, че не могат повече да разиграват народа с идиотските си идеи за поредното си национално предателство! Колкото и да им е тъжно - мандалото хлопна, край на енергийните далавери. Ако някой иска с парите си да инвестира тук в АЕЦ, нека заповяда с оферта, но обеднелите до крайност български граждани няма да се съгласят отново да бъдат заробени с години да изплащат милиарди за предварително изгубена кауза.
      Ами аз ще гласувам със ЗА.
      А ти можеш да обиждаш на подлоги и там където ти дават такъв съвет да опорочиш или провалиш референдума...
      Само заради такива като теб ,трябва народа да каже ДА ,че следващият път да измете лумпени който ни смятат за безгласни букви и ставаме важни само по време на избори ..
      Аман от блюдолизци....

      Коментар


      • Бих гласувал с твърдо "НЕ", но маркирах че няма изобщо да гласувам. Първо ефекта от масовото негласуване ще бъде равен на отрицателен вот и точно това ще е крайният резултат, второ няма да гласувам както и 90% от гласоподавателите, за да разберат тия руски подлоги, че не могат повече да разиграват народа с идиотските си идеи за поредното си национално предателство! Колкото и да им е тъжно - мандалото хлопна, край на енергийните далавери. Ако някой иска с парите си да инвестира тук в АЕЦ, нека заповяда с оферта, но обеднелите до крайност български граждани няма да се съгласят отново да бъдат заробени с години да изплащат милиарди за предварително изгубена кауза.

        Коментар


        • Анкетата ще бъде затворена на 1 февруари, а референдумът ще се проведе на 27 януари... Що така?
          Ще правите агитация и в изборния ден?
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • "Да се развива ли ядрената енергетика в България чрез изграждане на нова ядрена електроцентрала?"-това е въпросът.
            И аз,да речем,кажа-"Да".И 100% от българите отговорят като мен.И управляващите ще кажат:
            "Щом такава е волята на народа.....,почваме,строим......,ама......след 150 години.....То....срок нема......."

            Категорично няма да гласувам!

            Коментар


            • Аз мисля, че АЕЦ Белене на всяка цена трябва да бъде построена, защото след 15-20 години отчаяно ще се нуждаем от нея - но построена не и от престъпникът борисов, най-малкото защото той ще намери начин да открадне поне 10 МБ от проектът - самият факт, че герберастката медийна машина наду цената от реалните 6 МБ евро на 20 МБ в лева, е показателен. Щом борисов построи най-скъпото метро на света, що да не построи и най-скъпият АЕЦ на света, нали той ще гуши, а ние ще плащаме?
              А пари, Пипбелов, има предостатъчно. Просто сега горепосоченият антибългарин ги инвестира в размножаване на циганите и гоене на чиновниците. Спирането на издръжката на първите и редуцирането на вторите до нормална бройка, ще освободи толкова пари, че Белене ще бъде построена само за 3-4 години, че и пари за увеличение на пенсиите и заплатите на лекари и учители ще останат.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от педро леон Разгледай мнение
                Дотук половината форумци са против АЕЦ. Интересно дали ще са такива и резултатите на референдума.
                И за кой ще е интересно, за гроб тв и като цяло за така наречените ни медии, може би ?

                Едните ме питат искам ли да строя Беляне, без да ми обясняват кой ще плаща, откъде пари и какво аз ще дам и получа, да не говорим че и при положителен отговор въпросът със строежа остава пожелателен! А другите решиха, че и това е рисковано и решиха, за по-сигурно, да ме питат за мнението ми относно теорията на вълната.

                Ако трябва да обобщя, за важни въпроси населението никой не го пита, та по-склонен бих бил да умувам какво крадат докато ни занимават с глупости.

                Ако направят един референдум с въпрос: „Да подарим ли златните залежи на страната?” с Фори ще станем съмишленици, а и държава има възможност да изпълни волята на народа, та затова и не ни питат

                Със здраве.

                Коментар


                • БСП-то така си го навряха с тоя референдум, нямам думи.
                  Направиха огромна услуга на Боко, оня затуй толкова охотно се съгласи.
                  Ма това че ще се потрошат 40 милки от нашите данъци за оня дет духа - през оная работа им е и на едните и на другите.
                  Мръсна политсган. Няма да гласувам естествено.

                  Коментар


                  • Дон педро, сам разбирате че резултатите на истинския референдум ще се решат от по-други демографски елементи, преди всичко неспособни да си служат с интернет...
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от педро леон Разгледай мнение
                      Дотук половината форумци са против АЕЦ. Интересно дали ще са такива и резултатите на референдума.
                      Не
                      Защото моята баба, а и твоята навярно, не подозира за този сайт и за тази анкета... и за интернета, като цяло, откъдето да се информира, че далавера от още един АЕЦ ще има само червената мафия. Иначе ще трябва "комисионни" да се връщат
                      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                      Коментар


                      • Дотук половината форумци са против АЕЦ. Интересно дали ще са такива и резултатите на референдума.

                        Коментар


                        • Как ще гласувам на референдума за АЕЦ?

                          Референдумът за АЕЦ е след по-малко от три месеца, така че да си спретнем една анкета.
                          172
                          Да
                          51.74%
                          89
                          Не
                          31.98%
                          55
                          Няма да гласувам
                          16.28%
                          28

                          The poll is expired.

                        Working...
                        X