IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите български облигации - доходност

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
    Какво става с твоя проект, за който обеща подробности в началото на годината?
    Всичко е готово. Технологията е налице и работи. Очаквам по-широко приемане на IP6. Очаквам също така хватката на международната финансова олигария да отслабне още малко в резултат на кризата и едва тогава ще го изстрелям на светло. Трябва да дойде момента, когато ще бъдат непосредствено заети със спасяване на собствените им банки за да мислят за нещо друго. Ако го направя по-рано ще бъда безмилостно размазан икономически като досадна муха....
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      не мога да си крива душата и да не кажа едно ' Евалата Дянков!'
      От кога вземането на заем стана пример за икономически успех, бертрамков? Този манталитет е характерен само за икономически затормозени субекти, за които тегленето на заем от банка е поводи за празненства, защото е успял да излъже банката...

      За мен, както и за всеки здравомислещ човек не тегленето, а изплащането на заем е успех!... Но както вече казах, започва някакво масово видиотяване и замяна на здравия разум под натиска на пропагандата от политически зависими медии.

      Фактите са, че това правителство вместо да плати старите заеми със свободните пари, които наследи от предишното, започна да строи спортни зали и магистрали. Естествено като му свършиха парите поради неразумната политика то нямаше друго какво да направи освен да тегли заеми!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Мастъре, секнаха ти парите от нищото /някакви комисоинни, които в момента ги получават фирми, работещи на пазарен принцип и влизат в бялата икономика/ ли, та така взе да плюеш? Какво става с твоя проект, за който обеща подробности в началото на годината? Вече сме в Q3??!!
        Берт, какво против имаш "полицейскя режим"? Искаш нещата да продължават както досега от последните 20 г.??!!!

        Коментар


        • Емисията е безспорен успех за Дянков и компания.

          Като гледам основната критика е на база политическата ориентация на критикарите, но каквото и да си говорим облигациите бяха разумен изход от ситуацията, а постигната доходност е повече от задоволителна.

          Всичко останало е в плоскостта на политиката, а тъй като набраните средства е ясно за къде отиват и няма начин да не идат там си мисля, че политиката няма място точно в тази тема.

          поздрави и успех

          ПП колегите с които се познаваме лично и си говорим знаят, че напоследък съм силно критичен към някои аспекти от управлението на милиционерите, но в конкретния случай не мога да си крива душата и да не кажа едно ' Евалата Дянков!'
          Last edited by bertram; 06.07.2012, 00:20.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
            Така ли - достатъчно е да видиш какво стана с АСТА, ГМО тата и шистовия газ, белене и т.н
            Именно де... С АСТА, ГМО и шистовия газ стана това което ви наредиха от Брюксел. В ЕС както знаем тези неща са забранени. С АЕЦ Белене стана това което ви наредиха от Вашингтон!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Така ли - достатъчно е да видиш какво стана с АСТА, ГМО тата и шистовия газ, белене и т.н за да разбереш, че си в грешка за кой ли път. Аман от хейтъри

              Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Абе вие сте много заблудени хора... Още ли не сте разбрали, че България е васална държава и нищо не се прави в нея без да бъде разрешено отвън?

              Коментар


              • Абе вие сте много заблудени хора... Още ли не сте разбрали, че България е васална държава и нищо не се прави в нея без да бъде разрешено отвън?
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Добре си го замислил, ама още в момента в който кажат, че няма да платят от МФ, банкнотите с прозорците по тях ще изчезнат от БГ и с левчетата вече нема да мое си купите и бира ).
                  Като си спомням на времето на кви проценти съм купувал ЗУНК-ове - ум да ти зайде

                  Коментар


                  • Добре си го замислил, ама още в момента в който кажат, че няма да платят от МФ, банкнотите с прозорците по тях ще изчезнат от БГ и с левчетата вече нема да мое си купите и бира ).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Нещо бъркаш. Велчев и Катев не са правили обратно изкупуване, така че не може да говорим за барабани. Орешарски беше човекът, който го направи и ето ТУК можеш да видиш как се прави - в пълна тайна.
                      Абе нищо не бъркам аз. Сега мое съм мноооого далеч от пазаря, ама тогава не бях
                      Както и да е.
                      Ето го планът
                      Вземаме кинтите и ги бухаме на лихва 7-8% за 5 месеца, като казваме че сме ги сложили за 6.
                      Близо до падеж казваме, че няма да платим щот не моем си развалим депозита
                      Всички се паникьосват книжата падат на 35, а по далечните на 45 правим тихо обратно изкупуване и с остатъка по каса бира на калпак от населението

                      Коментар


                      • Аз предлагам онези да не ги плащаме , а тези да си ги приберем , даже можем да пласираме още две три емисии преди да се усетят . Даже едната може да я заделим за БФБ - до 2013 г знаете ли колко време има , даже можем да ги удвоим а защо не и утроим .

                        Коментар


                        • Замяната на брейдитата с BGARIA13 and 15 си е вид обратно изкупуване - мисля, това искаше да каже НАИВНИК.
                          А брейдитата бяха на едно много привлекателно ниво , когато "някой" ги понакупи, точно преди Велчев и сие да обяват нашироко всеослушание, че ще трампят дълга .

                          За такова...хм вътрешнярство на някои места предлагат мнооого дълъг олинклузив в определени заведения, но в БГ освен почивки в Монако и разходки с яхти, нищо друго не може да последва .
                          Last edited by 4ervenasgan; 05.07.2012, 16:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            А, че от где да знам как се прай Милен и Катев не блъскаха ли барабанЕ
                            Нещо бъркаш. Велчев и Катев не са правили обратно изкупуване, така че не може да говорим за барабани. Орешарски беше човекът, който го направи и ето ТУК можеш да видиш как се прави - в пълна тайна.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Нали това казвам НАИВНИК, ако сега тръгнат да правят обратно изкупуване ще тръгнат от 0.7 някъде и за нула време ще ги усетят и ще ги свалят на под 0.5%, така че е нонсенс. А и 80-90% от аутстендинга е в БГ сметки, които ще ги държат до падеж, при липсата на 5-6-7 месечен, алтернативен ММ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Ти да не очакваш да бият барабана за такава операция. Виж ето ТУК как хлъзгаво отговарят на последния въпрос. Такива работи ако се правят, се правят тихо и по терлици.
                                А, че от где да знам как се прай Милен и Катев не блъскаха ли барабанЕ

                                Коментар

                                Working...
                                X