IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инфлацията отново лопа на вратата !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Баси - Софикс изчислен в яйца има загуба около и малко над 80 % за една година
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Tова е живото доказателство, че няма криза, инфлация, колапс на пазара и проблем за икономиката, за които вина да не носят чиновниците по света. Там където мине бюрократ, трева не никне и кокошките не снасят. И тъй като яйца се влагат в какво ли не, то нагоре ще хукнат и цени на други стоки, от макарони до сладкиши.. Изчислена сумата на яйчната криза, за целия ЕС, като нищо може да мине като капитализация банкрута на някоя от големите банки.
      Тц. От нещастни кокошки яйцата могат да се влагат в продукти, ма не могат да се продават за директна консумация. Бе като найлоновите торбички - щом имат дръжки, значи цапат и са вредни - требва да имат акциз. Ама като се без дръжки, няма проблем ЕС е едно малоумие, вече и малките деца го прозряха.

      Яйца ще си измисля някаква схема да си "внасям" от некое село - 40 стинки няма да им дам ако ще налъмите да цъфнат. От 2 години бойкотирам олиото, минал съм на зехтин - хем е по-полезен, хем с една бутилка изкарвам 3-4 месеца . Тъпото олио за 2.60 да си го заврат там дето слънце не огрява
      Last edited by dosadnik; 05.03.2012, 11:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Спасението е птичи грип по щастливите кокошки Като усетят на къде духа вЕтърът, ще се съберат екип от учени и ще изолират вирус на птичи грип по щастливи кокошки, който не повлиява нещастните такива
        Мен ако питаш спасението е чумен бацил по администрациите в света. Само Черната смърт може да отърве човечеството от тоя бич божи. Нанасят по-големи щети на икономиките и от нашествие на Чингиз Хан.
        “Изглежда все повече хора разбират, че десетте най-опасни думи в английския език са„Здравейте, аз съм от правителството и съм тук, за да помогна.“ - Роналд Рейгън
        Last edited by Jay Gould; 05.03.2012, 11:06.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
          Tова е живото доказателство, че няма криза, инфлация, колапс на пазара и проблем за икономиката, за които вина да не носят чиновниците по света. Там където мине бюрократ, трева не никне и кокошките не снасят. И тъй като яйца се влагат в какво ли не, то нагоре ще хукнат и цени на други стоки, от макарони до сладкиши.. Изчислена сумата на яйчната криза, за целия ЕС, като нищо може да мине като капитализация банкрута на някоя от големите банки.
          Спасението е птичи грип по щастливите кокошки Като усетят на къде духа вЕтърът, ще се съберат екип от учени и ще изолират вирус на птичи грип по щастливи кокошки, който не повлиява нещастните такива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Проблемацията не е само в БГ
            http://www.farmersguardian.com/food-.../45201.article
            Тия щастливи кокоЖки
            Tова е живото доказателство, че няма криза, инфлация, колапс на пазара и проблем за икономиката, за които вина да не носят чиновниците по света. Там където мине бюрократ, трева не никне и кокошките не снасят. И тъй като яйца се влагат в какво ли не, то нагоре ще хукнат и цени на други стоки, от макарони до сладкиши.. Изчислена сумата на яйчната криза, като нанесени вреди за целия ЕС, като нищо може да мине като капитализация банкрута на някоя от големите банки. Това си е супер-инфлация предизвикана пак по бюрократични причини и докато бай англичанин и бай Иван се чудят защо му намаляват парите в джоба и стоките поскъпват, някой чиновник плюска бонуси за идеята с яйцата..
            Last edited by Jay Gould; 05.03.2012, 10:56.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Проблемацията не е само в БГ

              http://www.farmersguardian.com/food-.../45201.article

              Тия щастливи кокоЖки

              Коментар


              • "Вадете си депозитите и купувайте ДЦК, призова Плевнелиев гражданите" - Чудя се кой гражданин би купувал ДЦК с лихва 4-6 % годишно, като яйцата скачат с толкова само за ден По-добре да си купи яйца и едно каче сланина

                Идва ми на ум и друго - депозитите в банките - Едни милиарди стоят на влогове при мижава лихва, но сметнати в яйца - депозитите са загубили от своята стойност, между 52 - 57%, сметнати в захар - са загубили 10-12%, в риба около 15%, а ако приемем, че сте имали 100 000 лева депозит, то с него преди 1 година е можело да си купите 526 310 киловата, а днес само 454 545 киловата..

                SOFIX пък, сметнат в яйца, не ми се изчислява колко се е обезценил за година

                http://vbox7.com/play:06658c80



                Last edited by Jay Gould; 05.03.2012, 10:42.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Бойкот на Велик ден викам аз. Никви яйца за 1-2 месеца, да видиш как ще клекнат. Ама надали.
                  Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                  Коментар


                  • Точно така XY

                    Коментар


                    • Бамките пак ще оберат народа, 32 милиарда ли бяха депозитите
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • Опичайте си акъла . Според мен идва печатане на мощна емисия ДЦК - всичко ще се излее по един или друг начин в икономиката - лошото е че ни е БГ се бавим в тази носа

                        Инфлациата е хубаво нещо - радвайте се че всичко поскъпва, в т.ч. и заплащането за труд
                        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Ти не си ли другарче по съдба?Знаеш че не е толкова лесно.Яйца не обичам да ям.На година може да ми се съберат пет шест.Сирене правим през лятото жените се занимават с това.Идва пролетта и чакам с нетърпение да почвам да сея лук репички картофи грах разсад за пипер и домати.Омързеливихме се тая зима.Малко да изсъхне и да се стопли земята и веднага почвам да пърпоря с мотофрезата.Тази събота и неделя изрязах дърветат щото не ме свърта вече по стаите.
                          Не съм, още. Кандидат другарче на любителска основа съм. Гадното е, че пак изхарчих кинтите, дет съм приготвил за покупка на село. Да се надяваме че няма да почне поскъпването

                          Коментар


                          • Чудна работа. Когато златото поскъпне с 10% всички се питат балон ли е златото. Когато яйцата скочат с 50% всички говорят за инфлация.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Лесно ти е на теб събрал си яйсата вчера, подсирнал си си сиренце, прайш си омлеДчето и те ебе за инфлацията
                              Ти не си ли другарче по съдба?Знаеш че не е толкова лесно.Яйца не обичам да ям.На година може да ми се съберат пет шест.Сирене правим през лятото жените се занимават с това.Идва пролетта и чакам с нетърпение да почвам да сея лук репички картофи грах разсад за пипер и домати.Омързеливихме се тая зима.Малко да изсъхне и да се стопли земята и веднага почвам да пърпоря с мотофрезата.Тази събота и неделя изрязах дърветат щото не ме свърта вече по стаите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Да го набуташ со Яйсата ли бре
                                да,на тия гении,които са сътворили директивите-преди имаше една какви да бъдат краставиците,зелето-сега са се прехвърлили на животните-скоро и свинското ще стане златно-и прасето трябвало да бъде щастливо,че и играчки трябвало да има в кочината
                                http://milom.blog.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X