IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инфлацията отново лопа на вратата !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • като те стегнат боцките ,да преливат с мляко ,ще се "радваш" на всеки който те издои

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
      Явно чиновниците под СНАСЯНЕ разбират, че матряла трябва да снася повече кинти.
      Очаквам скоро да се чуе нещо и за "доенето" да видим как ще ни се отрази
      Снасянето ми звучи като доброволен акт, докато в доенето има някаква принудителна нотка като че ли

      Коментар


      • "Грабвайте яйцата" някой си изкряска
        и запъртъци хвръкнаха завчаска

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          ..
          Разбира се, само, че много от тия които летяха са си пак същите тия и не са по-приспособими, ами държавата им два бозки да сучат това е. Ако паднат в пазарни условия, ще свършат по-зле от повечето от улицата. Това е все едно лале от парник, да ги забучиш на -20 януари отвън. Пък и тия нали са същите като тези в Гърция и Унгария.. Всяко чудо за 3 дни, хайде години.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Набедената държава за "Циганче" на Европа и пълно информационно затъмнение:
            http://www.bnews.bg/article-45374?no...1%82%3C/div%3E

            И как им намазаха на банкерите вазелинааааааа....
            Last edited by KMETA; 05.03.2012, 19:15.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • По философски гледайте - и пазарите и чиновниците, са, в крайна сметка, взаимосвързани части на цивилизацията. Чиновниците са функция на хората, населението от което произлизат - и като такава са пряко заслужени от мнозинството, което с действието или бездействието си, им е дало или ги толерира на власт. В крайна сметка всеки получава това, което заслужава, по един или друг път. Ако някъде има балон, рано или късно, един или друг механизъм ще се погрижи за неговото заличаване. В случая вероятно балон би било масовият българин да живее "добре" както и да се определя това. Всички помним как 2007 и прасетата летяха. Къде беше Софикс тогава? Днес картината е коренно различна - кой отся плявата? Защо толкова индекси възстановиха изгубеното, и защо в България нещата са малко по-иначе? Просто едни групи се оказаха по приспособени от други. Случва се постоянно в природата.
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Тоя е бил велик политик. Що сега не се извъди един такъв по нашенско.
                Щото не са велики, а са мижитурки а Анри е бил не само велик политик, а и най-харесвания френски крал, а като се има предвид, че франсетата рядко харесват някой свой политик, това е голям комплимент. Като са го убили, ако се вярва на това което се пише, цялата страна и католици и протестанти, селяни, благородници и буржоа са му ударили голям рев седмици наред, което не е било никога в историята на франсетата. Били са обаче късметлии и че неговия син Луи 13 е бил голяма работа..
                Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                И ако може по 1 яйце на ден От тези дет са по 2 за леФ
                Може и по едно яйце на Фаберже
                Първоначално изпратено от atb Разгледай мнение
                .. някой май иска да прави пачка преди Великден... аман от селски тарикати.
                Монопол.. За мен скачането тук е показателно, че огромната част от яйцата са внос, а приказките как селяните и яйчените босове производители спекулират с цените на яйцата - бля-бля.. за пред пилешките глави.
                Last edited by Jay Gould; 05.03.2012, 14:17.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Тоя е бил велик политик. Що сега не се извъди един такъв по нашенско.
                  За всеки секи ден прасе, а в неделя глиган

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Анри IV
                    Тоя е бил велик политик. Що сега не се извъди един такъв по нашенско.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • За Бога братя - НЕ купувайте яйца

                      Иначе инфлация идва със страшна сила - също както дойде и срива между другото
                      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        "Вадете си депозитите и купувайте ДЦК, призова Плевнелиев гражданите" - Чудя се кой гражданин би купувал ДЦК с лихва 4-6 % годишно, като яйцата скачат с толкова само за ден По-добре да си купи яйца и едно каче сланина

                        Идва ми на ум и друго - депозитите в банките - Едни милиарди стоят на влогове при мижава лихва, но сметнати в яйца - депозитите са загубили от своята стойност, между 52 - 57%, сметнати в захар - са загубили 10-12%, в риба около 15%, а ако приемем, че сте имали 100 000 лева депозит, то с него преди 1 година е можело да си купите 526 310 киловата, а днес само 454 545 киловата..

                        SOFIX пък, сметнат в яйца, не ми се изчислява колко се е обезценил за година

                        http://vbox7.com/play:06658c80



                        Плевнелийката е голям разбирач, нека той се набълбука с ДЦК. сега искат да извадят по някакъв начин парите от дюшеците, само дето народа хал хабер си няма от това, пък и не им вярва много. вместо сега да търсят пари как да покриват едфицита, да се замислят малко за данъците и таксите,че за да ни измъкнат от това блато в което затъваме е хубаво да стимулират производство и потребление, дори и да се наложи за външен дълг, пак е по-добре, отколкото депресия още няколко години. не е лошо и вече хрантутниците в защита на конкуренцията малко да се размърдат и да проучат нещата с картелите и всички останали ценови договорки. да станат яйцата 40ст заради горивото само е абсурд. някой май иска да прави пачка преди Великден... аман от селски тарикати.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение

                          ‎"Мечтата ми е всеки в държавата да яде поне веднъж седмично печена кокошка!" - Анри IV
                          И ако може по 1 яйце на ден От тези дет са по 2 за леФ

                          Коментар




                          • ‎"Мечтата ми е всеки в държавата да яде поне веднъж седмично печена кокошка!" - Анри IV
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                              Бойкот на Велик ден викам аз. Никви яйца за 1-2 месеца, да видиш как ще клекнат. Ама надали.
                              Аз тоя бойкот съм го започнала с началото на Великденските пости, съвтвам всички да попречистят телом и после духом
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Лесно ти е на теб събрал си яйсата вчера, подсирнал си си сиренце, прайш си омлеДчето и те ебе за инфлацията


                                Ха, днеска много ме разсмивате
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X