IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моментът за изхарчване на Сребърния фонд отдавна е настъпил

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Не аз твърдя, че ГЕРБ са консерватори.
    На въпросите с въпроси отговаряш, при това някакви мъгляви...
    Не аз плюя и недоволствам от управляващите.
    Какво толкова трябва да ти се обяснява, като си някакъв вид "каска".
    Нищо не може да ти влезе в главата.

    Коментар


    • От няколко брака.
      Три деца е добре в едно семейство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Не е задължително високата раждаемост задължително да се свързва с нисък статус и култура . За справка - прочети Reichsbürgergesetz (Закон за гражданството в Райха) и Gesetz zum Schutze des deutschen Blutes und der deutschen Ehre (Закон за чистота на германската кръв и чест ) - има ги в нета . Може да ги търсиш под общото наименование "Нюрнбергски закони" - 1935 г. И не са толкова расистки колкото ги представя вражеската пропаганда ,защото заимстват идеи още от времената на Платон
        Даже няма нужда да гледаш назад.
        Достатъчно е днес да се погледнат семействата на най-богатите в България, често децата са 3-4
        Освен, ако под висока не се разбира - десетина...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Анонов - казах по какви показатели да бъдат подбрани.

          Пешов - например чрез договор.
          Как с договор?
          Остава да ги пратиш след това в Странджа- Сакар.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706
            Остави ти ИЗМЕНЕНИЯТА в плановете, кажи какво се е СЛУЧИЛО.
            Ама едно нещо ми кажи, което е в макроикономически план.
            Не аз твърдя, че ГЕРБ са консерватори.
            На въпросите с въпроси отговаряш, при това някакви мъгляви...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
              Не е задължително високата раждаемост задължително да се свързва с нисък статус и култура . За справка - прочети Reichsbürgergesetz (Закон за гражданството в Райха) и Gesetz zum Schutze des deutschen Blutes und der deutschen Ehre (Закон за чистота на германската кръв и чест ) - има ги в нета . Може да ги търсиш под общото наименование "Нюрнбергски закони" - 1935 г. И не са толкова расистки колкото ги представя вражеската пропаганда ,защото заимстват идеи още от времената на Платон
              Идеите на Платон са тоталитарни.
              Казвам какви са СЕГА нагласите и че точно тези нагласи трябва да бъдат пипнати.

              Коментар


              • Другият вариант - спиране на всякакви детски и всевъзможни други аванти.

                С горното съм съгласна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  След като Аз-ът е поставен на преден план, как очаквате висока раждаемост сред грамотното население?
                  Тя се асоциира с нисък статус и култура.
                  Необходимо е много фино да се пипа по ценностната с-ма.
                  Не е задължително високата раждаемост задължително да се свързва с нисък статус и култура . За справка - прочети Reichsbürgergesetz (Закон за гражданството в Райха) и Gesetz zum Schutze des deutschen Blutes und der deutschen Ehre (Закон за чистота на германската кръв и чест ) - има ги в нета . Може да ги търсиш под общото наименование "Нюрнбергски закони" - 1935 г. И не са толкова расистки колкото ги представя вражеската пропаганда ,защото заимстват идеи още от времената на Платон
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                    Другият вариант - спиране на всякакви детски и всевъзможни други аванти. Обществото няма да решава чие потомство да се умножава - всеки сам да си решава, всичко да бъде оставено на естественият подбор. И това е добър вариант по обясними причини.
                    С горното съм съгласен. Предпочитам покрай сухото да изгори и мокрото, но не както ти предлагаш с ПОДБИРАНЕ.

                    Как от всички български граждани ще ПОДБЕРЕШ 100 000 двойки, които да стимулираш финансово да се възпроизведат?
                    Ами може и на мен да ми се е довъзпроизвеждало....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Ти не вдяваш.
                      Смяташ, че ние - ХОРАТА (ОБЩЕСТВОТО), можем да определяме чие потомство да се умножава и чие не?
                      Така ли мислиш наистина???!!

                      Ти верно смяташ хората за зеленчуци и си решил чрез парите да създаваш ГМО деца.
                      ТИ не вдяваш, Анонов. А нима сега престъпниците политици не правят точно това, което ти отричаш, принуждавайки ХОРАТА да плащат на мангалите да се размножават? На практика хъхряците са СПОНСОРИРАНИ за да правят нови и нови паразитиращи себеподобни... и докога ще пръдалжаваме така? Докато тия, на които сме плащали, за да се плодят, започнат живи да ни ядат?

                      Сега "държавата" спонсорира размножаването на изметта, а аз искам да спонсорира раждаемостта сред нормалните данъкоплатци - с ТЕХНИТЕ собствени пари. Откъде-накъде ще принуждаваш Българското семейство да се лиши от собствено дете, за да храни един циганин, чийто единствен проблрем е, че го мързи да работи?

                      Другият вариант - спиране на всякакви детски и всевъзможни други аванти. Обществото няма да решава чие потомство да се умножава - всеки сам да си решава, всичко да бъде оставено на естественият подбор. И това е добър вариант по обясними причини.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Ама, никак, никак не е пристрастно това мнение!
                        Изчерви ли се поне малко...докато го изписваше

                        ГЕРБ - консерватори?!???
                        Че имат ли един план, който да не е претърпял поне 10 изменения???
                        Имат ли ЕДНА ЯСНА СТРАТЕГИЯ ....ЗА НЕЩО???
                        За отрасъл, за национален приоритет...изобщо за нещо?
                        Остави ти ИЗМЕНЕНИЯТА в плановете, кажи какво се е СЛУЧИЛО.
                        Ама едно нещо ми кажи, което е в макроикономически план.

                        Коментар


                        • Аз пък изобщо нямам политически пристрастия.
                          Колкото и да е странно, а съм го писал и друг път, аз нямам лична изгода да управлява ГЕРБ или друго консервативно правителство. А ГЕРБ наистина излязоха железни консерватори. някои ги мислят за популисти, но не е така. Само говорят, но не правят нищо популистко, което ще ги вкара във финансови проблеми.
                          Ама, никак, никак не е пристрастно това мнение!
                          Изчерви ли се поне малко...докато го изписваше

                          ГЕРБ - консерватори?!???
                          Че имат ли един план, който да не е претърпял поне 10 изменения???
                          Имат ли ЕДНА ЯСНА СТРАТЕГИЯ ....ЗА НЕЩО???
                          За отрасъл, за национален приоритет...изобщо за нещо?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Анонов - казах по какви показатели да бъдат подбрани.
                            Ти не вдяваш.
                            Смяташ, че ние - ХОРАТА (ОБЩЕСТВОТО), можем да определяме чие потомство да се умножава и чие не?
                            Така ли мислиш наистина???!!

                            Ти верно смяташ хората за зеленчуци и си решил чрез парите да създаваш ГМО деца.

                            Коментар


                            • След като Аз-ът е поставен на преден план, как очаквате висока раждаемост сред грамотното население?
                              Тя се асоциира с нисък статус и култура.
                              Необходимо е много фино да се пипа по ценностната с-ма.

                              Коментар


                              • Анонов - казах по какви показатели да бъдат подбрани.

                                Пешов - например чрез договор.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X