IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България в депресия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
    Дянков каза "Плащайте си осигуровките", какво получи отсреща? После той бил некадърникът и той бил виновен! Вие се радвайте, че въпреки всички вмешателства и ограничения, които му поставят родните ви идоли, пак успява да си върши работата достатъчно добре.
    Дянков трябваше да съкрати държавната администрация, с 10% както се бе зарекъл в началото. А не да я увеличава. Прекалено голям лукс за нас е тази раздута бюрократична машина, дето и без туй не създава нищо!!
    Може би тогава, останалата част държавни служители щяха да заработят и по-ефективно.
    http://georgipiskov.blogspot.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
      Чиста проба популизъм. Щях да кажа, че съм изненадан, че Костов е паднал на нивото на Станишев, но всъщност не е така.
      За безработицата изобщо не се притеснявам, тъй като макар и да е над 20% едно 75% от тях са прости цигани, които даже не могат да отидат да се регистрират като безработни, а и те си имат други доста по-добри източници на доходи. Не говорете глупости, а започнете да мислите малко (с изключение на all_trader, за него знаем, че е загубена кауза).
      Преди като са му викали "Ваньо (лъжливия) циганин" съм го защитавал. Напоследък съм склонен да се съглася, че това е така/.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Определено, но кои ли са те? Само погледни с какъв % надолу са днес индексите и познай от 2 пъти!
        Лесно се познават, кахърят се най-шумно. Останалите купуват, продават, и така

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
          Да си плащат ли държавните служители осигуровките или да не ги плащат? Защо си противоречиш така?
          Няма никакво противоречие... Аз съм твърдо ЗА. Всеки трябва да си плаща осигуровките независимо къде работи. Не виждам защо работникът в частна фирма тряба да осигурява с вноските си и чиновника на държавна служба?
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
            безработицата е факт . едва ли си толокова наивни за да вярвате на НСИ . седете и гледайте шоуто ..... ще става още по-зле just watch.....
            Не съм толкова наивен, за да вярвам на теб - ти и още няколко други в този форум сте пример за марксистко-ленинистки начин на мислене, както и за типично българския синдром на катастрофизъм и постоянно вайкане.

            Данните и на НСИ и на АЗ са съвсем ясни и също толкова верни колкото данните на статистиките на останалите страни в Европа. Данните за безработицата (която в момента е около 10% или на равнище колкото средната в ЕС) между другото се потвърждават от една друга статистика, тази за равнището на заетост на лицата между 20 и 64 години, която е много по-трудна за манипулиране и където също сме на средноевропейско ниво - 68.8% за 2009 година спрямо 69.1% средно за ЕС-27

            http://epp.eurostat.ec.europa.eu/tgm...pcode=t2020_10

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
              Мм да, някои съфорумци определено са в депресия
              Определено, но кои ли са те? Само погледни с какъв % надолу са днес индексите и познай от 2 пъти!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
                що не се скриеш някъде с глупостите си .
                именно Дянков е човекът заради когото сме на този хал . Ако Бойко не се усети да го махне ще му падне правителството .... въпрос на време е . въпросът е вие искате ли пак да дойде БСП на власт? щото натам отиват нещата ....
                Аз искам all_trader да дойде на власт. Би ли представил управленските си концепции? И по-специално конструктивните такива, защото аз до сега нищо конструктивно не съм чул, само хленчене и деструктивност от теб?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Каквото е дал това е и получил... Хората няма как да си плащат осигуровките защото нямат пари за хляб!!! С какво да ги плащат? С онези пари, които държавата дължи на частните фирми ли?
                  Не мога да те разбера коя позиция защитаваш в крайна сметка? Да си плащат ли държавните служители осигуровките или да не ги плащат? Защо си противоречиш така? Идеята на Дянков беше държавните служители да си плащат осигуровките, за да не се натоварват непосилно останалите работещи. Идеята бе посрещната на нож от военни, полицаи, политици, чиновници!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
                    Дянков каза "Плащайте си осигуровките", какво получи отсреща? После той бил некадърникът и той бил виновен! Вие се радвайте, че въпреки всички вмешателства и ограничения, които му поставят родните ви идоли, пак успява да си върши работата достатъчно добре.
                    що не се скриеш някъде с глупостите си .
                    именно Дянков е човекът заради когото сме на този хал . Ако Бойко не се усети да го махне ще му падне правителството .... въпрос на време е . въпросът е вие искате ли пак да дойде БСП на власт? щото натам отиват нещата ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
                      Дянков каза "Плащайте си осигуровките", какво получи отсреща?
                      Каквото е дал това е и получил... Хората няма как да си плащат осигуровките защото нямат пари за хляб!!! С какво да ги плащат? С онези пари, които държавата дължи на частните фирми ли?
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Мм да, някои съфорумци определено са в депресия

                        Симптомите са обичайните, всичко им се струва сиво и ужасно, а инвестиралите в български ценни книжа са им виновни за това

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          То трябва малко акъл да има човек за да се притеснява... В момента основният работодател в държавата България е самата държава и то за над 50% от заетите изобщо!!! Държавните служители не плащат осигуровки... Като прибавим пенсионерите и непълнолетните, то виждате каквъ малък % от заетите каква осигурителна тежест трябва да носи... Държавният апарат ПОСТОЯННО се разраства от 10 години насам... И краят на това разсрастване не се вижда! Това ако е нормална пазарна икономика то аз не знам какво не е?!?!...
                          Дянков каза "Плащайте си осигуровките", какво получи отсреща? После той бил некадърникът и той бил виновен! Вие се радвайте, че въпреки всички вмешателства и ограничения, които му поставят родните ви идоли, пак успява да си върши работата достатъчно добре.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
                            За безработицата изобщо не се притеснявам...
                            То трябва малко акъл да има човек за да се притеснява... В момента основният работодател в държавата България е самата държава и то за над 50% от заетите изобщо!!! Държавните служители не плащат осигуровки... Като прибавим пенсионерите и непълнолетните, то виждате каквъ малък % от заетите каква осигурителна тежест трябва да носи... Държавният апарат ПОСТОЯННО се разраства от 10 години насам... И краят на това разсрастване не се вижда! Това ако е нормална пазарна икономика то аз не знам какво не е?!?!...

                            А щях да забравя... Едно поне 50% от тъй наречения частен бизнес разчита на държавни поръчки за да закърпва двата края... И къде я видяхте тази пазарна икономика в България?
                            Last edited by Forex Master; 23.02.2011, 12:50.
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                              Значи не тге притеснява че някакви си прости цигани си седят безработни и точат помощи?
                              Евала!
                              Друго си е да взимаш по 50 лв помощ на месец!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                                Значи не тге притеснява че някакви си прости цигани си седят безработни и точат помощи?
                                Евала!
                                Изказа се и ти! Как точат помощи като не са регистрирани като безработни? Я ме светни? Или вземи да четеш преди да се изказваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X