IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България в депресия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
    България е в тежка депресия. Това явление се нарича инфлация и стагнация едновременно.
    не в депресия ,а в лудницата ще влезем от това непрекъснато мрънкане , оплакване ,сърдене , хленчене , плюене , хапане , повръщане и какво ли не още...

    Ако ти смяташ да мрънкаш и да се оплакваш цял живот ... прави го но в къщи под юргана . Няма нужда всяка седмица да отваряш тема за да се оплачеш за пореден път колко си нещастен... Всички разбрахме че си нещастниК

    Не разбра ли че основата на сегашната ситуация бе положена преди доста години.... избий си от тъпата глава че причината за твоето нещастие в момента е само и единствено в сегашното правителство....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
      Чиста проба популизъм. Щях да кажа, че съм изненадан, че Костов е паднал на нивото на Станишев, но всъщност не е така.
      За безработицата изобщо не се притеснявам, тъй като макар и да е над 20% едно 75% от тях са прости цигани, които даже не могат да отидат да се регистрират като безработни, а и те си имат други доста по-добри източници на доходи. Не говорете глупости, а започнете да мислите малко (с изключение на all_trader, за него знаем, че е загубена кауза).
      Значи не тге притеснява че някакви си прости цигани си седят безработни и точат помощи?
      Евала!

      Коментар


      • Чиста проба популизъм. Щях да кажа, че съм изненадан, че Костов е паднал на нивото на Станишев, но всъщност не е така.
        За безработицата изобщо не се притеснявам, тъй като макар и да е над 20% едно 75% от тях са прости цигани, които даже не могат да отидат да се регистрират като безработни, а и те си имат други доста по-добри източници на доходи. Не говорете глупости, а започнете да мислите малко (с изключение на all_trader, за него знаем, че е загубена кауза).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
          Ми ако се пообразовате малко може и да си намерите работа. Ето няколко хиляди обяви ви чакат http://www.jobs.bg/front_job_search.php
          за кви пари
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
            никой не знае точно колко е но и аз мисля ,че е над 20 %
            Много добре се знае! След преброяването виж колко български граждани са в работоспособна възраст и виж какъв процент от тях внасят вноски в НОИ за да се осигуряват... Останалите са зад борда и преживяват кой както може и ден за ден...
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Ми ако се пообразовате малко може и да си намерите работа. Ето няколко хиляди обяви ви чакат http://www.jobs.bg/front_job_search.php

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Ами че тя безработицата в момента е над 20%!
                никой не знае точно колко е но и аз мисля ,че е над 20 %

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IMRO Разгледай мнение
                  Костов предричаше 20% безработица...
                  Ами че тя безработицата в момента е над 20%!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IMRO Разгледай мнение
                    Костов предричаше 20% безработица и срив в икономиката по същото време миналата година. Изглежда мечтае пак за Виденова зима, след която властта да му се изтърколи ей-така в ръцете
                    безработицата е факт . едва ли си толокова наивни за да вярвате на НСИ .

                    седете и гледайте шоуто ..... ще става още по-зле just watch.....

                    Коментар


                    • По принцип теорията сочи че след рецесията следва депресия 2-3 години . Така че нищо ново под слънцето - ние ще сме в депресия до момента в които изравним предкризисните нива на БВП . Главният проблем в момента е не депресията а структорната криза в която се намираме в момента , нещо за което никой не пише . А изказванията на Костов - чист популизъм , жалко !

                      Коментар


                      • Костов предричаше 20% безработица и срив в икономиката по същото време миналата година. Изглежда мечтае пак за Виденова зима, след която властта да му се изтърколи ей-така в ръцете

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от slavkovrr Разгледай мнение
                          Определено тук съм съгласен с Костов!
                          Вие малоумни ли сте, кви сте?

                          Коментар


                          • Определено тук съм съгласен с Костов!

                            Коментар


                            • България в депресия

                              България е в тежка депресия. Това явление се нарича инфлация и стагнация едновременно.

                              Това предупреди лидерът на ДСБ и съпредседател на Синята коалиция Иван Костов.

                              По време на депресия в България алогично се увеличават цените и то на хранителните стоки, изтъкна той.

                              По думите му трябва силна, шокова антикризисна програма.


                              Един литър олио в България гони 3 лв., посочи Иван Костов и попита: „ Защо в плуващата в олио България цената му е два пъти по-висока от тази в Ротердам?"

                              [B]Някой блокира каналите за международна конкуренция за сметка на вътрешните монополи,[/B] алармира Костов и отбеляза, че няма и вътрешна конкуренция.

                              По думите му на стоковите борси няма сделки за зърно, което означава, че на светло никой не търгува.

                              „В чии ръце са тържищата и стоковите борси?", попипа лидерът на ДСБ.

                              Той коментира още, че не може да аплодира създаването на нова институция за борба с корупцията, защото в България вече има 30 такива институции.

                              Няма нужда от 31-ва, каза Костов.

                              „Ако се отнеме правото на министъра на вътрешните работи да подписва срс-та и бъде дадено на г-н Флоров, който е близък с вътрешния министър, какво точно се променя.", коментира още Иван Костов.

                              По думите му в момента се минимизират някакви щети.

                              Той отбеляза, че не вярва да могат да бъдат спрени деструктивните процеси в ДАНС и припомни, че в самото начало е бил против създаването на тази институция.

                              „Правителството дойде с голямо доверие да се справи с корупцията и престъпността, а Центърът за изследване на демокрацията отчете, че положението се е влошило.", добави Иван Костов.

                              Лидерът на ДСБ посочи, че сме свидетели на договарянето на един „срамен мир" между това правителство и организираната престъпност.

                              http://news.ibox.bg/news/id_1823126709
                            Working...
                            X