IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Министър Трайчо с 90 000 лв (62%) загуба от БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham
    Първоначално изпратено от Maq7
    Към Батя, Valuator, prodigal, B.Graham и останалите уважавани от мен форумци: само като видите кой е пуснал темата, защо въобще се занимавате...
    Забавляваме се подготвайки се за напрегнатия и динамичен борсов ден.
    Евалата на Трайчо.

    Коментар


    • Ми ако имаш предвид че надебелявам - да ще ми трябват тиратнти.А колкото до Трайчо - кефи ме.Дано да се справи
      B.Graham,
      имах предвид ,че когато един мъж почне да говори за екзотика , жена му го е хванала или ремонт да прави , да пере , почиства или да готви...
      Още ли си в позиция при тютюните... ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от meche_cveti93
        Варани,хамелеони,планински гущери .... всичко що е екзотика
        B.Graham,
        Вървиш май и ти към тиранти след варанти...?
        Ми ако имаш предвид че надебелявам - да ще ми трябват тиратнти.А колкото до Трайчо - кефи ме.Дано да се справи.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Варани,хамелеони,планински гущери .... всичко що е екзотика
          B.Graham,
          Вървиш май и ти към тиранти след варанти...?
          За министър Трайчев защо смятам че е в час ... нещо по същество .
          Когато го попитаха за приватизацията на БТН .. той отговори " най добрият вариант за по голяма цена е веднага на фондовата борса и без да се пипа акциза .. но има други фактори , като заетостта и финансите който играят роля за решение"
          За Белене , Бургас Алуксандруполис и Южен поток и БЕХ ясно показа ,че друг ги взема решенията.... той е само технически изпълнител на Борисов и Дянков ..... ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff
            Първоначално изпратено от johnnyBravo
            ...най-лесно е да се смеем от страни... типично по български! Защо всеки не си гледа своето канче. То е очевидно как всеки е велик инвеститор....
            Единственият велик е Остапа. Много велик.
            Освен това е стар като Слънцето и мъдър като живота.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от johnnyBravo
              ...най-лесно е да се смеем от страни... типично по български! Защо всеки не си гледа своето канче. То е очевидно как всеки е велик инвеститор....
              Единственият велик е Остапа. Много велик.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                Забавляваме се подготвайки се за напрегнатия и динамичен борсов ден.
                B.Graham,
                Да не спекулираш с варанти на Енемона.... само там е напрегнато и динамично ?
                Варани,хамелеони,планински гущери .... всичко що е екзотика
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Забавляваме се подготвайки се за напрегнатия и динамичен борсов ден.
                  B.Graham,
                  Да не спекулираш с варанти на Енемона.... само там е напрегнато и динамично ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Maq7
                    Към Батя, Valuator, prodigal, B.Graham и останалите уважавани от мен форумци: само като видите кой е пуснал темата, защо въобще се занимавате...
                    Забавляваме се подготвайки се за напрегнатия и динамичен борсов ден.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Към Батя, Valuator, prodigal, B.Graham и останалите уважавани от мен форумци: само като видите кой е пуснал темата, защо въобще се занимавате...
                      Every passing minute is another chance to turn it all around

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham
                        На мен пък Трайчо ми стана още по-симпатичен.Оказа се, че и той е човек като всички останали - загубил пари на борсата.Досега министрите бяха все безгрешни и почти безсмъртни зевсоподобни колоси.
                        И на мен. Бих отбелязал, че диверсификацията на портфейла е задоволителна, а способността му да стиска зъби и чака, учудваща. Много на негово място щяха да са изконсумирали с бягство още по-голяма загуба.
                        Интересен ми е оптимизмът на Трайков относно Химко, но.... Цели 0.25... Странно. Имаше моменти, преди години, когато се продаваха и на 0.5 ...
                        Говоря за времена, когато балонът се надуваше.

                        Коментар


                        • ...най-лесно е да се смеем от страни... типично по български! Защо всеки не си гледа своето канче. То е очевидно как всеки е велик инвеститор....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff
                            Първоначално изпратено от B.Graham
                            На мен пък Трайчо ми стана още по-симпатичен.Оказа се, че и той е човек като всички останали - загубил пари на борсата.Досега министрите бяха все безгрешни и почти безсмъртни зевсоподобни колоси.
                            По скоро зевсоподобни кобоси
                            И тяхната майка също
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham
                              На мен пък Трайчо ми стана още по-симпатичен.Оказа се, че и той е човек като всички останали - загубил пари на борсата.Досега министрите бяха все безгрешни и почти безсмъртни зевсоподобни колоси.
                              По скоро зевсоподобни кобоси

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя
                                Много е тъпо това което правите в тази тема. Трайчо бил загубил на БФБ и затова не ставал за министър. Баси простотията. Вярно че замрялата ни борса действа много зле на масата играчи - от скука мислят сякви глупости!
                                Вижда се че пича е инвестирал предимно през ИПО-та и държи акциите от доста време. Явно просто е дългосрочен, а не ежедневен трейдър. Човека вярва в БГ икономиката и си е направил една вноска за пенсия която сега му носи сериозна загуба, но след 15-20 г., кой знае...
                                Друго, я погледнете доходността която са му донесли "професионалистите" от Капман, долу-горе е като % с който и той сам се е нашил (при положение че ония са задължени да държат поне 10% кеш, а от него не се губи).
                                За мен е много по-важно да е честен и почтен и да работи за БГ икономиката, а не да е успешен борсов играч, нещо бъркате схемите!
                                абсолютно съгласен с казаното
                                А пешката караиванов първо да погледне себе си какъв специалист е във финансовата сфера ( достатъчно е човек да послуша неговото предаване и да разбере) и тогава да раздава оценки. Ау ау сега видях резултата от неговия "професионализъм"... само така пешка ,дерзай за по добри резултати в запорните съобщения.

                                Коментар

                                Working...
                                X