IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на форума в София?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Въпроса е да дадем предварителни предложения за дневния ред, по точно въпросите които ще обсъдим на това събрание.
    Имали кой да ги синтезира и записва?
    ами освен да взимам лаптопа и да водя бележки имам тренинг поне после ще спретнем един протокол от проведеното мероприятие, разпратен до всички с възможност за оценка и корекции
    There is no right way. Only your own way!

    Коментар


    • А, ако няко е злоупотребил с мен финансово кято ми е давал неверни или непотвърдени съвети, може ли да го изнасиля, без значение дали е мъж или жена?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Драги Черкезов,
        друго плюс на туй заведение е, че горе има около 4-5 маси, разположени така, че някоя група по интереси може да се обособи на отделна маса, без да се отделя от целия колектив - може да има и обща приказка и отделни разговори.

        Който иска да говори за БФБ, който иска за златце, който иска - за елмази, който иска (като мене) може да щъка от маса на маса.
        Импе,само без чаши на всяка маса!!!

        Коментар


        • Драги Черкезов,
          друго плюс на туй заведение е, че горе има около 4-5 маси, разположени така, че някоя група по интереси може да се обособи на отделна маса, без да се отделя от целия колектив - може да има и обща приказка и отделни разговори.

          Който иска да говори за БФБ, който иска за златце, който иска - за елмази, който иска (като мене) може да щъка от маса на маса.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            Че ще се съберем големите инвеститори е ясно.
            Въпроса е да дадем предварителни предложения за дневния ред, по точно въпросите които ще обсъдим на това събрание.
            Имали кой да ги синтезира и записва?
            Доцентът си е доцент! Респект д-р Черкезов!
            За мен знаете, че без обсъждане на имотните теми, както и тези за БФБ, злато и политика , бързо ще си тръгна без да допия и половин бира.
            За иновации като монсанто, пропелери, SCI и Мачо Пикчо, с удоволствие ще слушам капацитетите.

            Коментар


            • Че ще се съберем големите инвеститори е ясно.
              Въпроса е да дадем предварителни предложения за дневния ред, по точно въпросите които ще обсъдим на това събрание.
              Имали кой да ги синтезира и записва?
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Ето го:



                Казва се Кокенцето (The egg bar)

                Червеното леке е изходът на метрото - по-сгодно като местоположение от туй - здраве.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Заведението, дето аз предлагам - приятно - на два етажа - горе - места за около 18 души (напримерно) музиката е приятна и няма да дъни ного. Плюскане няма, ама има всевъзможно поркане - и към него фъстъчки и други подобни. Мястото - сгодно - точно на възелът на метровата фльонга - на ул. Лом - зад Булбамк. Там ходя 1-2 пъти седмично да си смуча конякът. Освен него всякакви уискенца, водушки, ромчета (в бутилки - не малки гъгнивци), винце, всевъзможни атрактивни и екзотически други пиенета - и - то се знай - бира всевъзможна. Ако се договорим, ще направя едно резервация около началото на месецът.

                  Не знам защо Лордов държи на 7-ий, ама аз нямам против тази дата - казах 8-ий само напримерно.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • изберете дата, ако мога ще дойда. Ако не мога здраве да е - другият път
                    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                    не е препоръка

                    Коментар


                    • Предлагам да се спрем на заведението посочено от Мариан или Императоров и дата 7-ми февруарийййй.

                      Коментар


                      • Аре ся локуми ...
                        Тургайте дата и адрЕз
                        който мой, ща дойде...
                        койт не мой, ща недойде ...
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
                          Ако успея да се измъкна и аз ще дойда.
                          Ако искаш да се отъркаш с бизнес елита, ще успееш, въпрос на мотивация!!!
                          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                          Коментар


                          • Няма нищо лошо да сме малко хора, така дискусията върви леко по-добре

                            Коментар


                            • Ако успея да се измъкна и аз ще дойда.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Зависи колко броя сме - и дали искате да плюскате или само да локате спирт. Ако второто - и ако не сме десетки - може да идем тоже в любимото ми заведенийце - дето е точно зад Булбамк.
                                супер ще е да се запознаем, особено по-новите, като мен

                                Коментар

                                Working...
                                X