IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на форума в София?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

    о шегувам се едва ли някой ще дойде, иначе предполагам ще има поне над 100 човека
    Питай ги за предстоящото пускане на фючърси на биткойна на CME до края на годината
    Новината е от преди 4-5 дни... пари още....

    Прогнози, модели, нови парици от въздуха /леко позамърсен от емисиите на ТЕЦ-овете, дето осигуряват над 40% от тока за най-яките крипто-ферми/....
    ...и като споменах последното, и допълнително парици от търговии с парникови емисии....
    ех.... размечтах се и аз...

    ама кво да не мечтаеш...
    с тоя потенциал, волатилности, доходности последните 12 месеца...Berkshire Hathaway вафли да ядат, че и другите корифеи по хедж-, медж- и други известни и неизвестни видове фондове също тоже....

    sky is the limit

    Мнението ми не е препоръка за нищо.

    Сега сериозно, ти кое ниво на CFA беше? Нещо имам спомен, че миналата година се похвали със CFA I, или съм в грешка? Да не си CFA II вече?

    Тва 10.11. и паметна дата се явява даже
    28 години преход, баси....едно поколение израсна вече на 112% в новите условия....
    Тоя преход като марш-на-скок в казармата... то не беше тичане, пълзене, 1 напред - 2 назад, промъкване тук-там, ляво, дясно, напред, кръгом и пак напред, подскоци, снишавания и кво ли още не....

    тогава, на т.нар. историческа дата, още млад и зелен, си мислех, че за 5 години ще се оправим....
    леле Боже, колко ми е бил акъла, като си помисля сега
    Те германците още не могат да се оправят на 100% с наследството си оттогава... пък ние с гайдите... ужаст

    Много ми се идва и на мен на сбирката, последно се виждахме миналото лято в Софарма Тауърс... имаше поне 25 човека според мен тогава...
    а Мариян що не е в листата още, а?
    нещо ме гложди, че имам служебен ангажимент некъв обаче.... ще видя кво става
    Last edited by Kildirim_Bei; 04.11.2017, 18:08.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

      о шегувам се едва ли някой ще дойде, иначе предполагам ще има поне над 100 човека
      Felbuzz, със собствениците на кафето съм водил разговор и са ангажирани 12-15 места. Ако мислиш да каниш и ще дойдат повече хора - кажи, за да се ангажират още места. Ще изпаднем в много глупава ситуация, ако се "изсипем" много хора, а места няма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

        колко човека са това?
        о шегувам се едва ли някой ще дойде, иначе предполагам ще има поне над 100 човека

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

          ще ги домъкна сфа-ците на срещата да им покажем това-онова
          колко човека са това?
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Питай на CFA конференцията кви нови модели и схеми се мислят при 0-леви и отрицателни risk-free rates, да не се случи някой гаф със съществуващите...
            че от много формули накуп, някоя да не даде фира с тия екстремални стойности

            Мнението ми не е препоръка за нищо.
            ще ги домъкна сфа-ците на срещата да им покажем това-онова

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
              Еха следващия петък се очертава борсов матон, през деня има CFA конференция а вечерта срещата
              Питай на CFA конференцията кви нови модели и схеми се мислят при 0-леви и отрицателни risk-free rates, да не се случи някой гаф със съществуващите...
              че от много формули накуп, някоя да не даде фира с тия екстремални стойности

              Мнението ми не е препоръка за нищо.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                кое е оранжавото кафе?
                На около 18 м от Кокенцето.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Еха следващия петък се очертава борсов матон, през деня има CFA конференция а вечерта срещата

                  Коментар



                  • 1. Black and white cat-foot
                    2. Императорът
                    3. ceneto
                    4. RAFAL
                    5. Felbuzz
                    [/QUOTE]
                    6. foggbg
                    7. O2
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

                      "Оранжевото кафе" - ул. Лом 1 - малката пресечка точно зад Министерството на здравето.
                      Мерси

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                        Пиши и мен O2, ноооо ми обясни адреса за да стигна до това кафене в 18:30 часа
                        "Оранжевото кафе" - ул. Лом 1 - малката пресечка точно зад Министерството на здравето.

                        Коментар


                        • Направете едно убаво фото накрая , да видим некои ора...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

                            Петък /10ноември/ от 18,30 става ли ? Добавяйте се в списъка за да знаем ориентировъчно колко ще се съберем.
                            Пиши и мен O2, ноооо ми обясни адреса за да стигна до това кафене в 18:30 часа

                            Коментар


                            • кое е оранжавото кафе?

                              Коментар


                              • за мен става
                                бавно и тихо нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X