IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Ако през 1944-та НЕ бяхме на страната на Хитлер нямаше да се налага да ни освобождават от никого.

    Направи паралел със сега , ако не се врем между шамарите няма да получим такива.........не е сложно нали!
    Кажи сега конкретно, с ясни думи, ако ни нападнат руснаците, ти на коя страна ще се биеш? В руската или българската армия ще си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

      Каква краварска история, бе? Една голяма държава нашадна вероломно една по-малка. Ако не я защитим утре ние ще сме на нейно място. Не искам утре тук да ми се мотат руснаци и да живея мизерно като в руската кочина.
      Ама разбира се ...Русия винаги когато сме били независими ни е нападала ...нале.
      Така ли ви думат в мазето на Козяк ???
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

        Тоя са го събудили от руското посолство и се е регистрирал преди 4 дни. За шепа копейки и майка си ще продаде.
        Е сега застъпих на смяна! ...изпих си кафето, проверих сметката - празна! ...още не са я захранили с копейките и си викам, я да натрупам малко актив и да изрина днес лайната (for free), та утре, не копейки, а с цели рубли да ме засипят!

        Ти, явно си толкова ограничен, че основни човешки принципи не можеш да схванеш!
        Каквото повикало, такова се обадило, но остави обаждането, но на балканите мой човек има много силно ехо!
        А лавини падат!!!

        Коментар


        • Обещаха на укринците че ще влязат в ЕС, то пък се оказа че такова нещо няма, сега и за НАТО им пуснаха мухата, но веднага се извиниха че и това не можело да стане...
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • markov, не е вярно САЩ не са готови да се бият и въобще не им е до война, просто се поизложиха на няколко пъти последно с Идъл, с Авганистан, а в самите щати нали виждате какво е положението - предмайданно. Данъкоплатците навсякъде имат претенции срещу данъците които плащат да получат нещо различно от резил, това е цялата работа. Аз не мисля че в Украйна ще има война, Русия ако щеше да се меси със сила през изминалите години до сега да беше го направила, но не става защото украинците все пак са и руснаци. На нас не ни е работа да си пъхаме носа там, например не е хубаво да обиждаш украинци и ако руснаци те чуят няма да им е приятно. Там украинско и руско население няма, те са руснаци от Украйна
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

              В цял свят развитите държави започват да помагат на Украйна още от сега. ...
              Сърбия, Македония, Гърция или Турция имаш предвид!? - прякото ни обкръжение
              Та ние ли?
              Ама ние не сме развита държава, бе джанам!

              Аз (ас), знам едно: И мама на тате не пуска гювеч!
              А като говорим за развитите, че и "демократични" държави, там интереса клати феса, толкова силно, че ориента само може да им завиди, колко фесове са успели да вербуват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
                Кампанията ви е невероятна, щом и аз, заспалият се събудих. Много сме, толкова много сме хората с български дух по тия земи, че ще върнем торта обратно в оборите.
                Тоя са го събудили от руското посолство и се е регистрирал преди 4 дни. За шепа копейки и майка си ще продаде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
                  Всеки дръзнал да въвлече и България в тази краварска история, е национален предател и защитник на чужди интереси!!!!
                  Каква краварска история, бе? Една голяма държава нашадна вероломно една по-малка. Ако не я защитим утре ние ще сме на нейно място. Не искам утре тук да ми се мотат руснаци и да живея мизерно като в руската кочина.

                  Коментар


                  • Ако целта на фобските драскачи е да сплотят страната ми, родината ми, България и затихващият български дух по родните поля, определено успяват!

                    Кампанията ви е невероятна, щом и аз, заспалият се събудих. Много сме, толкова много сме хората с български дух по тия земи, че ще върнем торта обратно в оборите.

                    Със Вашите камъни, по Вашите глави!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      предател като теб със сигурност ще се бие на страната на 'освободителите от фашизма' и днес.. и утре...
                      Предателите, обвиняват всеки друг в предателство, само и само да отървът кожата

                      Всеки дръзнал да въвлече и България в тази краварска история, е национален предател и защитник на чужди интереси!!!!
                      Когато двама си мерят морковите, не ни е работа да си врем зелника, защото като най-малки, ще го отнесем трайно и напоително

                      Истинските предатели, да се тропнат по главата и да замълчат, че ако наистина има нещо българско в тях, то предците им, ще се обърнат в гроба

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
                        Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие. - Нютон III
                        Това е гарантирано!

                        Но! Когато се засинееш да пилиш по всички честоти, ще се сблъскаш и с едно друго явление, по-слабо документирано - резонанс!
                        Разрушителната му сила е главоломна!!!

                        Няколко на пръсти преброими русофоби, излезли извън контрол, могат да се окажат големи откриватели!
                        ++1111
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                          А бе, лудият. Затапил си форума, от тебе две смислени изречения не може да напише човек.
                          Фончо, ред кретенчоо, прецикрипалче и прочие още профили с единно управление.....като ти се бие за Американски интереси пиши се доброволец в Донбас ...аз лично се ангажирам да ти платя самолетния билет до там .... и да не забравиш после да пратиш картичка от Сибир
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            предател като теб със сигурност ще се бие на страната на 'освободителите от фашизма' и днес.. и утре... докато има облаги.
                            Доколкото разбирам "предател" според теб е човек които НЕ иска да умира за американските интереси.

                            Според мен ПРЕДАТЕЛ е такъв който иска да ни вкара в поредната национална катастрофа , включвайки ни във война където нямаме никакви национални интереси!

                            Бих разбрал донякъде напъни да воюваме за Македония или Беломорието или северна Добруджа ...но не разбирам желанието на няколко психясали козяшки агенти да ни карат да умираме в някакъв конфликт без никаква връзка с България !
                            Last edited by markov; 22.01.2022, 13:08.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                              Помагат на приказки .....нахъсват Урките и искат да гледат сейр.
                              САЩ са готови да се бит с Русия до последния Украинец !
                              От нас зависи дали ще бъдем също пушечно месо в нечия чужда война !
                              А бе, лудият. Затапил си форума, от тебе две смислени изречения не може да напише човек.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                                Око през 1944 на бяхме на страната на Хитлер нямаше да се налага да ни освобождават от никого.

                                Направи паралел със сега ......не е сложно нали!
                                предател като теб със сигурност ще се бие на страната на 'освободителите от фашизма' и днес.. и утре... докато има облаги.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X