IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    тей тей. ВИЕ ПОЗНАВАТЕ ЛИ ЧОВЕК УБИЛ/застрелял друг човек?
    На мен ми се случи в КАЗАРМАТА. От оня 18г не остана нищо - тотално се побърка, цял живот няма да може да се оправи. Връзвахме го като куче и 3-ма го вардехме да не се самоубие/нарани. За 1 седмица го вкараха в клиника. Докато се уволня като пием беше тема на разговор - МЕСЕЦИ
    Поредното отклонение от темата. Да познавам и не един - за всеки е различно. Определено за 18г. е непредсказуем ефекта.

    Това с какво промени факта, че влезлия с взлом имаш пълното право да го убиеш законно, дори по българските закони?

    Коментар


    • Белчо Дончев

      ЧЕТЕТЕ БЕ, ХОРА!

      Всички, които защитават по някакъв начин Русия точно в този момент, просто не са българи! Русия убива не една държава, убива един народ, който ни е наистина страшно близък, просто не знаете колко ни е близък, бил съм в Украйна! Там всичко ухае едновремено и на Украйна, и на България! Русия убива този народ не за първи път! Прочетете за Голодомора, за Кръстю Раковски, племеник на Георги Сава Раковски (Учи в гимназиите във Варна и Габрово. През 1890 г. започва да следва медицина в Женева, Швейцария, където попада под влиянието на социалистическите идеи. По-късно следва в университетите на Берлин и Цюрих и защитава докторска дисертация по психиатрия в университета на Монпелие, Франция), бил министър председател на Украйна, не на Русия, което еднопосочно означава, че тогава такава държава Украйна има, разстрелян по т.нар. сталински списъци на 11 септември 1941, четете, бе хора! И ще разберете - защо Русия мрази България така безкомпромисно!

      И защо аз, като правоверен българин, мразя Русия така безкомпромисно!
      Защото чета!

      Коментар


      • Някой днес има ли празник- борн ин юесей???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

          Дори в България - влязъл с взлом в домът ти, можеш да си го убиеш както ти е удобно (отпадат ограниченията на законната самоотбрана). Влизането в кримския парламент е точно с взлом
          тей тей. ВИЕ ПОЗНАВАТЕ ЛИ ЧОВЕК УБИЛ/застрелял друг човек?
          На мен ми се случи в КАЗАРМАТА. От оня 18г не остана нищо - тотално се побърка, цял живот няма да може да се оправи. Връзвахме го като куче и 3-ма го вардехме да не се самоубие/нарани. За 1 седмица го вкараха в клиника. Докато се уволня като пием беше тема на разговор - МЕСЕЦИ
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • https://twitter.com/AZmilitary1/stat...55375921287168 лисичанск днес след като тактически са победили украинските киборги

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

              Русия има право да нападне Украйна защото беше готова да влезе в съюз с врага на Русия и да стане плацдарм за разполагане на войски и снаряжения за нейното унищожение . Избиваше рускоезично население в Източна Украина , като провокация и търсеше именно това което се случи . Е, случи се...
              Ще посочите ли кои са тези събития преди 2013г. (защото знамена на ДНР има от преди 2013г. ) или пак ще се ушумулите голословно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                Аналогиите ги правите вие.

                Русия има право да унищожи Украйна, защото САЩ не-знам-си-какво-си Кадафи е изключително опасна логика, защото развързва ръцете на всеки престъпник по света.

                Вероятно и Чикатило си има оправдание за убийствата. Или живия изрод от Беслан, който гние в Сибир доживот. Ама изслушайте го, вероятно си има причина 3 дни да държи с тротил на кръста 1200 деца жадни и молещи се за живота си.

                ​​​​​
                Русия има право да нападне Украйна защото беше готова да влезе в съюз с врага на Русия и да стане плацдарм за разполагане на войски и снаряжения за нейното унищожение . Избиваше рускоезично население в Източна Украина , като провокация и търсеше именно това което се случи . Е, случи се
                Само че беше излъгана и подведена от целокупния ти запад . Никой не може да спаси Украйна .
                Украйна ще влезе в границите на Русия .
                Харесва ли се или не на 10 000 българи предатели .
                Част от украинците започнаха да се усещат вече че са пушечно месо . Но , сорри късно е чадо .
                Олексей пак ще стане Алексей .
                Приеми го .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Ами и ти твърдеше нещо за отрицателни цени- ама като поисках да ми доставиш енергия избяга и дори не влизаш в темата. Ти самоуважение и достойнство нямаш ли- кажи като харамия- на ти господине 1000мегавата ел енергия на цена минус 5лв. за мегават- Вземете моля Ви тези 5000лв и ме споменавайте с добро

                  Хайде че жената ме врънка да сме ходили в турция, вече не ще да ходи във варна
                  Аз си ги ползвам, че вие не знаете как и пак килифарчите е несвързано с темата.

                  Та, ще доживеем ли какво сте чели? или питам оксиморон? Все пак твърдите факти по-сложни от какво е галон и какво литър, та е интересно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Tepxi, никакъв СССР 2 не коват, просто украйна тръгна да ги гони от Крим и тази война е само за това. Той мирът е много трудно нещо, много трудно се постига и като се почне с нарушаване на договорите с които е сглобен после вече трябват нови. 45 - та година свършва войната, до 65 - та не може да се стабилират системите да се изчистят от крайни хора, а с такива напред по дефолт не се върви. Важи и за СССР, за другите които са към тях, важи и за Запада и дори той минава през много тежка криза която е причината за виетнамската война. Едните правят концлагери, другите правят концлагери, понякога двама братя са от двете страни в различни лагери - единия е на страната на едните, другия на другите. А голяма разлика няма. За бившия соц.лагер разликата идва когато го оглавява украинец, изглежда се успокояват че го управляват и са те отгоре, но го докараха до изоставане. Те са южните руснаци.
                    Не вярвам на руснаците за "Украйна искаше да ни нападне" и "Украйна си искаше Крим".
                    Ясно е, че никой без ядрени ракети няма да нападне някой, който има.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                      Себеуважение нямате ли? Твърдяхте че сте чели нещо, посочете го
                      Ами и ти твърдеше нещо за отрицателни цени- ама като поисках да ми доставиш енергия избяга и дори не влизаш в темата. Ти самоуважение и достойнство нямаш ли- кажи като харамия- на ти господине 1000мегавата ел енергия на цена минус 5лв. за мегават- Вземете моля Ви тези 5000лв и ме споменавайте с добро

                      Хайде че жената ме врънка да сме ходили в турция, вече не ще да ходи във варна

                      Коментар


                      • Чухте ли какво е казал Лавров за посолтвото на Русия, като нищо ще го закрият. При всички положение това не е добре, защото когато нямаш дипломатически отношения с някой той въобще не се чуства ангажиран - почти не съществуваш за тази държава, да не говорим че може и война да ти обяви за два часа.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Ами иракчаните бягат какво повече искаш- а пък като искаш бройка- ами бягай да броиш А по имена жертвите искаш ли да ти ги изброя
                          Себеуважение нямате ли? Твърдяхте че сте чели нещо, посочете го

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                            Хахахахах , театрална постановка от 2 ма души. Много ''на зла гад '' гледа ''руснака '' , при предложението .
                            А бе ти верно ще излезеш доста лековерен .
                            хаха хихи, Rodpok, мълчи кат комунист на прост въпрос..... никво достойство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Аааааа искаш да сееш картофи на жълтите павета- ееееее добре тогава. Групата на чембърлейновците е направила според исторически документи план за нападение на СССР преди да свърши ВСВ- така че мира и гълъбите са за льольовците, за чембърлейните са разораната софия и сринатия петербург. Избери си ти на коя страна да си
                              Честно казано това ми е нова информация, ще прочета по въпроса.

                              Както и да е, тезата ми беше за чембърлейните и Хитлер. Интересен прочит на "Преклонена главица сабя не я сече". Е, какво винаги - посича я.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Къде в линка ви има за броя жертви в Ирак?
                                Ами иракчаните бягат какво повече искаш- а пък като искаш бройка- ами бягай да броиш А по имена жертвите искаш ли да ти ги изброя

                                Коментар

                                Working...
                                X