IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Хахаха-това ли е новата опорка,че Украйна щяла да става китайски протекторат?Ти за Украйна не бери грижа, тя ще влезе в ЕС.А китайски васал ще стане Русия.
    Click image for larger version

Name:	photo_2023-01-21_15-03-10.jpg
Views:	1
Size:	44.1 КБ
ID:	4014315

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      - Само заради теб, съвсем накратко: През далечната 2009-та, мой приятел от ГЕРБ ( - представи си!) ме помоли да съм идел като техен гост на учредителен конгрес или каквото беше там, и да му разкажа, когато се върна, какво става. Сам не можел но, понеже бил се познавал с Костадин Чакъров, оня му рекъл "прати някого"., и той помоли мен. Имах работа в София, а тук-и безплатен транспорт в удобно време, и да си видя племенниците. Така, отивам, седя си, и по някое време, почват да си избират органи. Докато се оглеждам, ония споменават и моя милост, а аз не вярвам на ушите си (никога не съм кандидатствал за партията им, пък тук ПРАС! ) И..ме избират, доде река "ама чакайте, аз съм само гост." И - дотам с "членството ми". Нито съм им стъпвал на заседанията, нито нещо съм подписвал, абе цирк.След това, на 2 пъти (ДВА ПЪТИ!) без да съм кандидатствал да влизам при тях, подавах заявления за напускане но, те така си "поддържат базата данни" оттези интернет регистри, че още не са го изтрили. По същия начин (нали сме "страната, от която е Джон Атанасов", озобретателят на компютъра) докато бях на действителна служба, ме викаха ...ЗАПАС. НА ДВА ПЪТИ. Първия път, през 1994-та. Отивам, с всички документи от поделвнието, по форма, казвам им, "имате грешка". И те се пощят нашите, "добре-казват, ще си актуализираме данните". И ги "актуализират" и, през 1998-ма, ПАК. ОЩЕ ОТ СЪЩОТО . пък и в призовката, от военното окръжие, ме "стягат", да не съм се бил отклонявал, щото, бла-бла-бла, плашат ме. Ами казах им, аз съм ей тук на 3 км от вас, в пиделението на Честово, елате ме закопчейте с военна полиция.- НЕ ДОЙДОХА. КРАЙ. Някой "узря", най-сетне.
      Та, така, Импотецие. Някои плащат, да ходят на цирк, докато на някои, им плащат, да го гледат отвътре. Свят пъстър, ехе-хе!

      Та, така с "актуалните данни" от Интернет. Истината се пише в книги, а с медиите, се разнасят лъжи.
      лъжец
      мошенник
      абе РУZОФИЛ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Не знам как да ти го обясня (не, пе е сложно но, ти не разбираш) но, АКО Русия реши да ни нападне, границата е просто цветна черта върху картата.
        Click image for larger version

Name:	photo_2023-01-20_21-21-03.jpg
Views:	1
Size:	51.0 КБ
ID:	4014309

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          И Е така, И НЕ Е така. (Парадокс, щото едновременно). Рози път, ще бачкат за 1/3 заплата и няма да мрънкат а, който мрънка, излита от китайската зона на Благодат. Може и нежно и тихо, да го засилят но, хайде, нека не са със 100, ами със "само"99%вероятност, китайците ще нахлуят. Разбира се, а мир. Ама все пак.
          Хахаха-това ли е новата опорка,че Украйна щяла да става китайски протекторат?Ти за Украйна не бери грижа, тя ще влезе в ЕС.А китайски васал ще стане Русия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

            Проблемът старшинка е, че бойните сови изядоха бойните комари
            За пръв път чувам сови да били ядяли комари, ама.щом казваш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              окрайне е на края на нищото. за кво им е на който и да е тази пропаднала територия? полша и прибалтиките са същите прецакани географски
              И Е така, И НЕ Е така. (Парадокс, щото едновременно). Рози път, ще бачкат за 1/3 заплата и няма да мрънкат а, който мрънка, излита от китайската зона на Благодат. Може и нежно и тихо, да го засилят но, хайде, нека не са със 100, ами със "само"99%вероятност, китайците ще нахлуят. Разбира се, а мир. Ама все пак.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Ами по подобна тема, са работили и японците в Манджурия, в т.нар. "Отряд 731". Гадно, ама факт.
                Проблемът старшинка е, че бойните сови изядоха бойните комари
                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  От рязкото обезценяване на юана, Китай ще изгуби много. Затова, пипат внимателно. Ей на, веднъж прогнозирах, и пак ще го река:Свършинли войната в Украйна, само те имат тези огромни количества горещи пари и ще станат най-активният възстановител на страната. Да, украинци може и да няма, ама онИ ще им внесат китайци, и - пито/платено. А и те знаят, как да се възползват. Украйна, ще стане техен търговски и индустриален форпост в сърцето на източна Европа. Пък и оттук, ще засолят контрола над Москва. Абе, ще им белеят косите на руснаците с тях
                  окрайне е на края на нищото. за кво им е на който и да е тази пропаднала територия? полша и прибалтиките са същите прецакани географски
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                    Мисля, че най-важно беше намирането на рояците с бойни комари.
                    Ами по подобна тема, са работили и японците в Манджурия, в т.нар. "Отряд 731". Гадно, ама факт.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                      За това казвам че Америка , Европа и Русия по добре да се съберат в една държава, вярно че ще бъде на тримата глупаци малко тази държава но пак ще е нещо по добро, да не ги забъркават една срещу друга частите и.
                      Няма да е по наше време.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                        Да не забравяме и десатанизацията
                        Мисля, че най-важно беше намирането на рояците с бойни комари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                          satz, то като не идва никой и хората почват да се надяват, ако не дойдат руснаците ще дойдат украйнците, ако не дойдат и те ще дойдат марсианците..винаги има някаква надежда..Важното е че и този път китайците ще ви ..а иначе май ви удариха съвсем открито за да покажат че могат. Ако някой сериозно си е помислил че Китай иска да цъфне щатския долар, при положение че са фрашкани с долари..ами по добре да вярва в Дядо Коледа или в каквато се сети друга благородна лъжа. Просто показват, сега ще се милитаризират и ще спрат износа на частите да дронове и други глупости, но трябва да видят кое може и как може да се използва.
                          От рязкото обезценяване на юана, Китай ще изгуби много. Затова, пипат внимателно. Ей на, веднъж прогнозирах, и пак ще го река: Свърши ли войната в Украйна, само те имат тези огромни количества горещи пари и ще станат най-активният възстановител на страната. Да, украинци може и да няма, ама онИ ще им внесат китайци, и - пито/платено. А и те знаят, как да се възползват. Украйна, ще стане техен търговски и индустриален форпост в сърцето на източна Европа. Пък и оттук, ще засолят контрола над Москва. Абе, ще им белеят косите на руснаците с тях
                          Last edited by Pyramid; 21.01.2023, 18:02.

                          Коментар


                          • За това казвам че Америка , Европа и Русия по добре да се съберат в една държава, вярно че ще бъде на тримата глупаци малко тази държава но пак ще е нещо по добро, да не ги забъркават една срещу друга частите и.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                              Старшинка, като си говорим за комедии, разкажи повече за ПП "Съюз на комунистите в България"
                              - Само заради теб, съвсем накратко: През далечната 2009-та, мой приятел от ГЕРБ ( - представи си!) ме помоли да съм идел като техен гост на учредителен конгрес или каквото беше там, и да му разкажа, когато се върна, какво става. Сам не можел но, понеже бил се познавал с Костадин Чакъров, оня му рекъл "прати някого"., и той помоли мен. Имах работа в София, а тук-и безплатен транспорт в удобно време, и да си видя племенниците. Така, отивам, седя си, и по някое време, почват да си избират органи. Докато се оглеждам, ония споменават и моя милост, а аз не вярвам на ушите си (никога не съм кандидатствал за партията им, пък тук ПРАС! ) И..ме избират, доде река "ама чакайте, аз съм само гост." И - дотам с "членството ми". Нито съм им стъпвал на заседанията, нито нещо съм подписвал, абе цирк.След това, на 2 пъти (ДВА ПЪТИ!) без да съм кандидатствал да влизам при тях, подавах заявления за напускане но, те така си "поддържат базата данни" оттези интернет регистри, че още не са го изтрили. По същия начин (нали сме "страната, от която е Джон Атанасов", озобретателят на компютъра) докато бях на действителна служба, ме викаха ...ЗАПАС. НА ДВА ПЪТИ. Първия път, през 1994-та. Отивам, с всички документи от поделвнието, по форма, казвам им, "имате грешка". И те се пощят нашите, "добре-казват, ще си актуализираме данните". И ги "актуализират" и, през 1998-ма, ПАК. ОЩЕ ОТ СЪЩОТО . пък и в призовката, от военното окръжие, ме "стягат", да не съм се бил отклонявал, щото, бла-бла-бла, плашат ме. Ами казах им, аз съм ей тук на 3 км от вас, в пиделението на Честово, елате ме закопчейте с военна полиция.- НЕ ДОЙДОХА. КРАЙ. Някой "узря", най-сетне.
                              Та, така, Импотецие. Някои плащат, да ходят на цирк, докато на някои, им плащат, да го гледат отвътре. Свят пъстър, ехе-хе!

                              Та, така с "актуалните данни" от Интернет. Истината се пише в книги, а с медиите, се разнасят лъжи.
                              Last edited by Pyramid; 21.01.2023, 17:52.

                              Коментар


                              • satz, то като не идва никой и хората почват да се надяват, ако не дойдат руснаците ще дойдат украйнците, ако не дойдат и те ще дойдат марсианците..винаги има някаква надежда..Важното е че и този път китайците ще ви ..а иначе май ви удариха съвсем открито за да покажат че могат. Ако някой сериозно си е помислил че Китай иска да цъфне щатския долар, при положение че са фрашкани с долари..ами по добре да вярва в Дядо Коледа или в каквато се сети друга благородна лъжа. Просто показват, сега ще се милитаризират и ще спрат износа на частите да дронове и други глупости, но трябва да видят кое може и как може да се използва.

                                Коментар

                                Working...
                                X