IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

    Кое трябваше да бъде оставено?!? Кадафи да съди лекари от различни националности на смърт, Саддам да избива кюрди или Милошевич да направи Балканите картофена нива?!?
    Коя от тия държави САЩ анексира?
    Коя от тия държави е в момента с правителство от друга националност?
    В коя от тия държави САЩ са наложили своята Конституция, своите закони, своя флаг?

    Бъди убеден, че Щатите бяха дотук да играят на световен полицай. А това, ще видите, има и своите минуси.
    Братле, аз чувам тази гледна точка но, НЕ Я СПОДЕЛЯМ. Сега, навлеците, налагат - а нашите, клекнаха вече - още куп глупости, които, УДРЯТ ПО БЪЛГАРСКИЯ ИНТЕРЕС. НЕ ПРИЕМАМ такъв диктат. А, на щатите, ИЗОБЩО, НЕ ИМ ПУКА нито за кюрди, нито за българи, нито за иракци, французи, немци и т.н. Отписали са ни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

      И това оправдава Русия? Гениално старшинка! Ако някой изнасили дъщерите ти и каже ... ми то и други го правят с други жени и аз така направих ... пак ли ще си на това мнение? Турция какво парче анексира от Сирия и Ирак? А НАТО от Сърбия? А Либия кой и взе земя? И т.н и т.н. Единствено и само Русия не спира да лампти за още и още и още. Оцапана е с кръв до ушите!
      Неее ВИЕ демонкрадски ФАШИСТИ оправдавате ФАЩ.
      И в момента ФАЩ водят десетки войни - ДЕСЕТКИ И ДНЕС. Една от тези войни е в усрайна. НЯМА нито една обявена като такава и ФАЩ въведоха тази уйдурма.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Украинските мобилизирани чрез лъжи, заплахи и измами ги пращат на заколение в Бахмут,
        и след огромни загуби на човешка сила, те вече не са между живите!
        Близките им излизат на протестен митинг в Харков! (ВИДЕО)

        https://rusvesna.su/news/1680880781

        Същата черна, злощастна съдба очаква и българските марионетки на САЩ/сатаНато, ако ги включат във войната...
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Добре, а защо не оставихте Историята да ги заплюе? Значи, или се прилагат ЕДНИ И СЪЩИ стандарти, или винаги, ще сме разделени. Кому е нужно всичко това?
          Кое трябваше да бъде оставено?!? Кадафи да съди лекари от различни националности на смърт, Саддам да избива кюрди или Милошевич да направи Балканите картофена нива?!?
          Коя от тия държави САЩ анексира?
          Коя от тия държави е в момента с правителство от друга националност?
          В коя от тия държави САЩ са наложили своята Конституция, своите закони, своя флаг?

          Бъди убеден, че Щатите бяха дотук да играят на световен полицай. А това, ще видите, има и своите минуси.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Стига бре, ти поне показваш някакво желание да чуеш и гледната точка. Аман от Уатабаутизма, Аман от" ама-той-САЩ" . Аматойсаща не е смекчаващо вината обстоятелство, "Иванчо прави така" също не беше, ако си забравил.

            Не съм протестирал в подкрепа на осъждащия български медици на смърт, не съм протестирал в подкрепа на убиващия кюрди с газ и палещ Кувейтски войни, не съм протестирал в подкрепа на организиращия в Косово втори мюсюлмански Холокост като Сребреница.
            И щеше да е хубаво всички тия злодеи да бъдат заплюти от историята, както стана с Леополд Белгийски и както ще стане и с доста западни лидери - къде от глупост, къде от наивност, къде от липса на елементарен хуманизъм.

            Добре, а защо не оставихте Историята да ги заплюе? Значи, или се прилагат ЕДНИ И СЪЩИ стандарти, или винаги, ще сме разделени. Кому е нужно всичко това?

            Коментар


            • Най-голямата екологична терористична атака в историята, която унищожава газопровод за Европа по време на енергийна криза, докато ескалира войната с Русия, и ООН не иска да разследва?

              Ето една компилация от американски политици, които казват: "Спрете газопровода "Северен поток".

              https://twitter.com/i/status/1644203511411007489

              Коментар


              • GiRo, как да не са анексирани територии от Сирия и Ирак, в момента има територии които са били на тези страни и сега не е ясно чии са. Дори си имат чорбаджии, които добиват петрол и той ежедневно се извозва..А Косово е сръбска земя и то не подарена на Сърбия както тези земи подарени на Украйна.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  Тогава не претендирайте за неутралност, щом Русия ви е по-драга от България.
                  Русоробче ( роб си на РУСИЯ в мозъка , та си се отнел ) , къде и кой от привържениците на РУСИЯ в конфликта и със колективния замирисал, запад , ти прочете това , което си умозаключил в соросоидното си постче ???

                  БЪЛГАРИЯ е по мила и драга на всеки ПАТРИОТ БЪЛГАРСКИ от всичко !!!!!
                  Но и всеки ПАТРИОТ БЪЛГАРСКИ е на РУСКА страна в сегашния й конфликт със соросоидите , американския банков , индустриален и военен рептилски конгломерат . И със подръжниците им - пудели и тролове по цял свят .
                  Няма начин да победите , набиите си го в главичките малки
                  А ако не ви харесва - вчера го написа - чамадан , вокзал , Брюксел ( ама там ще те питат , как се определяш - Родител 1 или Родител 2 ) - прав ви път . Но , тук няма да стане вашата . Заклевам се !!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Аз се чудя, защо не скачахте толкова когато Турция навлизаше в Сирия и в Ирак? А когато НАТО нападна Сърбия, къде бяхте? А, когато откъснаха от нея Косово? А Либия? А когато щатите нахлуха в Хаити? А в Гренада? (За Кипър не питам, т.к. си бил малък тогава). Забравяте удобно, че имаше Мински споразумения, че имаше декемврийски ултиматум, че имаше признаване независимостта на тези републики и сключени договори за взаимопомощ с Русия, ДНИ ПРЕДИ началото на СВО, които си бяха абсолютен знак, какво е на път да се случи и т.н. ЗАЩО ТОГАВА мълчахте? "За Украйна" означава и "за" цялата тази поредица от негодности и несправедливости, за които, мълчахте. Какво стана със справедливостта в тази ситуация?
                    Стига бре, ти поне показваш някакво желание да чуеш и гледната точка. Аман от Уатабаутизма, Аман от" ама-той-САЩ" . Аматойсаща не е смекчаващо вината обстоятелство, "Иванчо прави така" също не беше, ако си забравил.

                    Не съм протестирал в подкрепа на осъждащия български медици на смърт, не съм протестирал в подкрепа на убиващия кюрди с газ и палещ Кувейтски войни, не съм протестирал в подкрепа на организиращия в Косово втори мюсюлмански Холокост като Сребреница.
                    И щеше да е хубаво всички тия злодеи да бъдат заплюти от историята, както стана с Леополд Белгийски и както ще стане и с доста западни лидери - къде от глупост, къде от наивност, къде от липса на елементарен хуманизъм.


                    Коментар


                    • Шегаджиите Вован и Лексус, представящи се за Петро Порошенко, накараха френския експрезидент Франсоа Оланд да признае, че Минските споразумения са били уловка на НАТО за милитаризиране на Украйна, а западните държави свалиха демократично избраното украинско правителство през 2014 г.

                      https://twitter.com/i/status/1644063578415308800

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Дай да не прибързваме.
                        Какво да прибързвам, нали виждам какво пишат, такива безсмислици и се чудят как да отстояват позиция която нищо общо няма с тази на свободни хора..някакви фанатични уж брътвежи. Те въобще не са глупави и много добре разбират, кое е справедливо. Някой е казал на украинските управници, че трябва да проявят загриженост за цивилното население в зоните на военния им конфликт. И министърката им излязла с препоръки да се евакуират от къде беше.., те не знаят как се държи нормален цивилизован човек ръководител - да изпратят транспорт, дори граждани от други области да мобилизират с транспорт да отдат и да им помагат да се изнесат, да запечатат домовете им да сложат охрана която да ги пази доколкото е възможно..те са пуснали криминалнопроявените да воюват, защитят родината..абе тези въобще не са в ред. Всичките им журналистки от пропагандните канали - силиконки, да се смееш ли или да плачеш за нормалното им население, все пак сигурно имат и такова..И цивилизованите уж държави - наливат ли наливат оръжия в този конфликт.
                        Last edited by aleks262; 07.04.2023, 18:55.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Аз се чудя, защо не скачахте толкова когато Турция навлизаше в Сирия и в Ирак? А когато НАТО нападна Сърбия, къде бяхте? А, когато откъснаха от нея Косово? А Либия? А когато щатите нахлуха в Хаити? А в Гренада? (За Кипър не питам, т.к. си бил малък тогава).
                          И това оправдава Русия? Гениално старшинка! Ако някой изнасили дъщерите ти и каже ... ми то и други го правят с други жени и аз така направих ... пак ли ще си на това мнение? Турция какво парче анексира от Сирия и Ирак? А НАТО от Сърбия? А Либия кой и взе земя? И т.н и т.н. Единствено и само Русия не спира да лампти за още и още и още. Оцапана е с кръв до ушите!
                          Не е препоръка за каквото и да било.

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	FtHbG5oWYAEwMlR.jpg
Views:	1
Size:	39.7 КБ
ID:	4048890

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Pyramid, зависими са, изпълняват чужда воля а не собствената си.
                              Дай да не прибързваме.

                              Коментар


                              • Pyramid, зависими са, изпълняват чужда воля а не собствената си.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X