IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
    Подозирам че се е зародило след половин век червен терор. Изненадващо, нали?
    Брат'чед, падането на глава ти е противопоказано, що не се пазиш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агро
      • Днес, 16:55
        Този коментар от Mateev е изтрит от X_Y
        Причина: Не обиждайте хората и няма да ви трият.
      Хаха като гледам росотрепките колко са се обидили! Ти ги плюеш, те си мислят, че дъжд ги вали.
      Остава неясно, що си напрегнат, тогаз.
      Last edited by Pyramid; 08.05.2024, 18:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

        НЕПОБЕДИМАТА УКРАИНА
        'ма вярно ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Добре де, ТИ що се навърваш в поредицата балалайки? Живей си честно и почтено, свиркай си.
          Аз си свиркам, ама не съм от хората, които се кефят да са добре, когато другите са зле.
          Да съм материално осигурен, със семейство, образование и хобита е малка утеха, когато около мен е пълно с полудяли скотове, които мърсят НАРОЧНО, крадат с УДОВОЛСТВИЕ и ще те прецакат с РАДОСТ.

          И от сърце "благодаря" на Русия за щедрото спонсорство на всичко, което прави живота дори на успелите със собствени усилия в България по-малко приятен.
          Изисква се особен финес, за да взимаш пари от собствения си народ, за да правиш живота на другите народи гаден. Това е съдбата на русофилските народи - връзката с Русия е една токсична любов, в която освен корупция, пране на пари, чеченска мафия и източване на еврофондове няма много какво да получиш.

          Но колкото и да си мрънкам, това е положението. Като ми се живее в балканска държава, хем с традиционни ценности, хем без съсипия от Кремъл - ей ги Словения, Хърватия, че вече и Румъния. Щом съм тука, ще си грухтя и аз.

          Коментар



          • НЕПОБЕДИМАТА УКРАИНА

            Коментар


            • https://youtube.com/shorts/CzfY6nJlH...RCvu7fRepPmnNj

              Коментар


              • Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • https://youtube.com/shorts/OOTaPxsSb...N0pxf_u_UzpMVI

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                    Няколко от мурзилажа явно са на разпореждане, другите са по убеждение.
                    Убеждение в какво точно? Тия социални идеали с които са им промивали мозъчетата като деца-комунистчета отдавна са напуснали РФ и сега обитават едни западни брегове.

                    Какво точно е оцеляло в Русия от епохата на комунизма? Суперкорупция? Мизерия за народа? Нетърпимост към всеки, който се опита да се присъедини към върхушката чрез избори?

                    Някой може ли да ми разясни по-подробно "убежденията" че аз явно недоумявам?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                      Дечица, какво виждате на тази картинка?
                      Кога крадливият лъжец масов убиец и военнопрестъпник узурпира властта в русия ?
                      Вижда се че, т.нар.обменен курс рубла/долар, е ПОЛИТИЧЕСКИ МОТИВИРАНО определян. Нищо повече.

                      Коментар


                      • https://youtube.com/shorts/vF94Dolb1...1t8X_XbsReRBLL

                        Коментар




                        • Дечица, какво виждате на тази картинка?
                          Кога крадливият лъжец масов убиец и военнопрестъпник узурпира властта в русия ?

                          Коментар



                          • CAC 40 - Euronext (MX.F)
                            RTS Index USD - Russia (^RTS)


                            Дечица, какво виждате на картинката
                            Кога крадливият лъжец масов убиец и военнопрестъпник
                            започна "тридневната СВО" срещу Украина ?
                            Last edited by barbaron; 08.05.2024, 10:37.

                            Коментар


                            • Мечкан_Бикоядов, те се чудят как да си приберат контингента от Нигер, ще хвърлят ядрени бомби по Москва. Руснаците казват - ние обичаме американците, нека да дойдат при нас. Те не обичали, мразели американското правителство и американците и те го мразели и по този въпрос са единни.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар

                              Working...
                              X