IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SKP

    Бегай се скрий, черноработник.
    Нито на образоването можеш да ми стъпиш. Нито на парите.
    всички мурзилки сте мелеонери, туй стана ясно от няколко дни хахахахаха С образование от ПУЦ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      Какво се случи, в момента?
      Краварите не посмяха да отрежат достъпа на ЦБ нз РФ, до парите и за плащане на външни облигации. Друго?
      А да.. Азия, Африка и Ю.америка са на руска страна.
      Аман, от промити мозъци.
      Рашастан трябва да си плаща, по това две мнения няма Нищо че джуджи и компания халюцинираха за разплащания в девалвирани рупли.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        На мен ми се иска да ви видя мурзилките - в БГ армията да отбранявате Родината Ама понеже сте национални предатели, ще дезертирате до един
        Значи някакви идиоти правят войните.. правят и ебати парите... а ние да се бием.... хората не искат войни!!!! аз лично ще съм на някой остров далеч ти се бий колкото искаш!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
          Най-голямата грешка която в момента правителството на България може да направи е да предостави оръжие на Украйна и дефакто да направи българите участници в конфликта.Грешка равна на тази от 1915 година направена от Фердинанд.Ние имаме нищожно количество ракети С-300 които по никакъв начин не могат да спрат руската армия.В момента обаче нашите съюзници отвъд океана умишлено ни вкарват в конфликта.Да приемаш бежанци е едно.Да пращаш хуманитарна помощ същото.Да даваш оръжие на една от двете страни е акт на присъединяване в конфликт.Война.Много би ми се искало да видя тези които сега ще пишат срещу поста ми в момента в които завалят руските ракети в България............
          На мен ми се иска да ви видя мурзилките - в БГ армията да отбранявате Родината Ама понеже сте национални предатели, ще дезертирате до един

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

            А случая е като по учебник.В четвъртък идва Кьовеши и вечерта в 20.00 арестуват Борисов-не съм му фен и има за какво да го арестуват-в петък идва шефа на Пентагона да ни нареди да станем участник в нежелан от голямата част от хората конфликт.Защото съм сигурен че и тези които подкрепят Украйна не искат един ден те и децата им да се крият в подземията на блоковете......А натам отиват работите.Ние българите нямаме АБСОЛЮТНО никаква полза от каквото и да е включване във военния конфликт.Руските кораби с калибрите са на 200-300км от Варна.Дано разумните сили дори и с риск на кариерата си провалят този опит да ни хвърлят в конфликта.
            Рашките кораби са обстрелвали Балчик и Варна в миналото, глупи. Така че пошел нахуй и ти с тях сега
            Рашката червена армия от гладни азиатски скакалци окупира неутрална България през ВСВ и я вкара във войната след това - така ще стане и сега, докато се навеждате за да ви влязат и топките с обувалка!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

              Кой народ? Бесарабските българи ли? Унгарското и полското малцинства ли? Или 30-те% руснаци? Тях питаш ли ги,какво им е мнението, за режима в Киев. И какво са преживели.
              Украинците никога не са имали самостоятелна държава. а сега се разпасаха. Това е думичката. С краварска помощ.
              Ватниците не можете да завършите 8 клас, какво остана да си спомняте нещо по история

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                На видеото, жилеткиъе са с украински надписи. Този говори, за патриоти на Украйна. но в Русия, и у нас не е държавна политика. Проявяваме търпимист. Но не ги въоръжаваме. И да им даваме контрола, над цели региони.
                не изпускай русите - ЛНР и ДНР са си акции или спец операции на ФСБ - признаха си техни кадри. В такива случай точно тия агитки-лумпени им дай автомат и гледай какво става. путин въобще да не се прави, че няма заслуга за жертвите на този конфликт.
                Last edited by bertram; 17.03.2022, 23:52.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  айде стига и ти. говорят за Москва във видеото и е от 2004-та между другото.
                  пп дето ще бързаш като матросов на амбразурата изгледай филмчето

                  https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...B2%D0%B8%D1%87

                  Максим Сергеевич Марцинкевич -Тесак, който вече е мъртъв. убит е в център за задържане 2020-та.

                  не казвам, че ги няма същите тенденции в Украйна... има ги, но същите кретени ги има и в Русия, че и в нашите агитки за съжаление.
                  На видеото, жилеткиъе са с украински надписи. Този говори, за патриоти на Украйна. но в Русия, и у нас не е държавна политика. Проявяваме търпимист. Но не ги въоръжаваме. И да им даваме контрола, над цели региони.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    А случая е като по учебник.В четвъртък идва Кьовеши и вечерта в 20.00 арестуват Борисов-не съм му фен и има за какво да го арестуват-в петък идва шефа на Пентагона да ни нареди да станем участник в нежелан от голямата част от хората конфликт.Защото съм сигурен че и тези които подкрепят Украйна не искат един ден те и децата им да се крият в подземията на блоковете......А натам отиват работите.Ние българите нямаме АБСОЛЮТНО никаква полза от каквото и да е включване във военния конфликт.Руските кораби с калибрите са на 200-300км от Варна.Дано разумните сили дори и с риск на кариерата си провалят този опит да ни хвърлят в конфликта.
                    В интерес на истината изпращане на оръжие не се счита за включване във войната. Изпращане на редова войска би се счело. Не че това има значение за Русия - те тълкуват международното право, споразумения и конвенции както им е изгодно. Така че ако решат да ни нападнат, ще ни нападнат, независимо какво правим сега. Биха използвали сегашните ни действия като оправдание с пропагандна цел, но те няма да са първопричината за нападението.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                      А случая е като по учебник.В четвъртък идва Кьовеши и вечерта в 20.00 арестуват Борисов-не съм му фен и има за какво да го арестуват-в петък идва шефа на Пентагона да ни нареди да станем участник в нежелан от голямата част от хората конфликт.Защото съм сигурен че и тези които подкрепят Украйна не искат един ден те и децата им да се крият в подземията на блоковете......А натам отиват работите.Ние българите нямаме АБСОЛЮТНО никаква полза от каквото и да е включване във военния конфликт.Руските кораби с калибрите са на 200-300км от Варна.Дано разумните сили дори и с риск на кариерата си провалят този опит да ни хвърлят в конфликта.
                      Хм, опорката на Копейкин
                      Значи ще членуваме в отбранителен съюз, ама ще сме неутрални, даже по-неутрални от Швейцария
                      И да садим отсега цветята с които да посрещаме червените орки
                      44-та, като не сме си разваляли дипломатичеките отношения с СССР, да не би да не са ни нападнали
                      Даже лятото на 41 г в б-я са се водили преговори от името на Сталин за примирие със Хитлер

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                        Всички в Украйна говорят на руски, Пълен фейк.
                        Украинците, заместват "ы", с 'i". Пълен фейк. Сам си го изгледай.
                        Мы, как патриоты Украины......... Повече нужно ли е?
                        Взет един хонорар, за един фейк.
                        айде стига и ти. говорят за Москва във видеото и е от 2004-та между другото.
                        пп дето ще бързаш като матросов на амбразурата изгледай филмчето

                        https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...B2%D0%B8%D1%87

                        Максим Сергеевич Марцинкевич -Тесак, който вече е мъртъв. убит е в център за задържане 2020-та.

                        не казвам, че ги няма същите тенденции в Украйна... има ги, но същите кретени ги има и в Русия, че и в нашите агитки за съжаление.
                        Last edited by bertram; 17.03.2022, 23:39.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                          Всички говорят на руски.

                          А на 14:16 флага в кабинета на ултрадесния какъв е?
                          Всички в Украйна говорят на руски, Пълен фейк.
                          Украинците, заместват "ы", с 'i". Пълен фейк. Сам си го изгледай.
                          Мы, как патриоты Украины......... Повече нужно ли е?
                          Взет един хонорар, за един фейк.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                            Борисов е мразен поне от 70% от пълнолетните българи и ареста му ще е посрещнат с възторг и три дни коментари.През това време дано не направят белята нашите министри.Типична операция по програмиране на стадото.
                            само не разбрах защо казваш да влизаме в конфликт.
                            кои са русите, че да ни казват дали можем или не да продадем/дарим оръжие на украйна.

                            те питаха ли някой като започнаха 'операцията'

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                              А случая е като по учебник.В четвъртък идва Кьовеши и вечерта в 20.00 арестуват Борисов-не съм му фен и има за какво да го арестуват-в петък идва шефа на Пентагона да ни нареди да станем участник в нежелан от голямата част от хората конфликт.Защото съм сигурен че и тези които подкрепят Украйна не искат един ден те и децата им да се крият в подземията на блоковете......А натам отиват работите.Ние българите нямаме АБСОЛЮТНО никаква полза от каквото и да е включване във военния конфликт.Руските кораби с калибрите са на 200-300км от Варна.Дано разумните сили дори и с риск на кариерата си провалят този опит да ни хвърлят в конфликта.
                              Отличен анализ! Но не се страхувай. Този път имаме най-могъщия съюзник съществувал някога.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                чух я тази опорка от 2-3 места, но принципно боеко беше обявил, че ако е премиер ще даде оръжие на Украйна едва ли не сам ще го закра... та в този ред на мисли не е точно той за арест и отклоняване на вниманието.

                                ПП за пускането утре.... мисля, че е добре да мине по пътя на Арабаджиеви, Стайков и Баневи... така е редно ми се струва..
                                Борисов е мразен поне от 70% от пълнолетните българи и ареста му ще е посрещнат с възторг и три дни коментари.През това време дано не направят белята нашите министри.Типична операция по програмиране на стадото.

                                Коментар

                                Working...
                                X