IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

    Kaто малък много съм се чудел, как така дедите ми 500 години са живели под турско робство и встрани от Европа. Като те чета и ми се прояснява.
    Според икономически интереси бият барабани и под маршова музика вдигат лозунги, а наивните се надъхват и вдигат юмрук към небето. Професионалният актьор Зеленски играе ролята на живота си, за да опази американските частни икономически интереси, а елементарните разсъдъци по цял свят за готови на световна война за "да опазят свободата на Украйна". Трагедия. Винаги съм се чудил как са почвали подобни унищожителни и безсмислени войни, а то било лесно. Само пускаш тъжни снимки, може и рециклирани от предишни войни, и викаш много силно кой е лошия, когото трябва да накажем.
    Last edited by cyclop; 18.03.2022, 08:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

      Kaто малък много съм се чудел, как така дедите ми 500 години са живели под турско робство и встрани от Европа. Като те чета и ми се прояснява.
      За да не се чудиш още ето ти една малка тъжна история: Навремето едни смели и доблестни мъже под бурни овации и аплодисменти обявявали войни на който им падне. Даже измислили една песничка "Ний ще литнем срещу Англия ..." и въпреки че не литнали на никъде, София била опустошена. Не след дълго от север дошли едни други лоши хора и им взели и главите.

      Коментар


      • В клоаката,от вчера

        Коментар


        • Същата като да ти искат старите самолети Миг 29 при положение, че навигационните им възможности били равни на 0-ла понеже били унищожени. Те нямали кой и как да им направлява самолетите от земята вече, обаче искали да им се съберат самолети. Същото нещо като с тези стари зенитни комплекси, камионите им по на 40г. и като им ги дадем те ще успеят да изминат по 3000 км на собствен ход направо безаварийно и ще стигнат до Киев.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • fon, страшна логика, Украйна се бие да не ти наруши някой утре спокойствието.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

              България няма полза да се меси в игрите на големите.Нека американците дават ПВО-та.Нека те да гонят посланници.Да дават боеприпаси.Те има за какво да го правят-бранят империята си.Ни какво ще спечелим от това?Най-много в един момент да сме без газ и бензина веднага да стане 3.5-4лв ако петрола не е руски.И като дадем С-300 какво ще спечелим?Дай поне една реална полза за нас от даване на оръжие на Украйна и гонене на посланник.Полза от която народа ще спечели..
              Kaто малък много съм се чудел, как така дедите ми 500 години са живели под турско робство и встрани от Европа. Като те чета и ми се прояснява.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73

                Значи аз СЪМ БЪЛГАРИН.НЕ НАТОВЕЦ.НЕ РУСНАК.И мен ме интересува само и единствено да живея спокойно в България.Елементарното клише ако не си син си червен е за лелките и чичковците по телевизията.И за теб.Затова дращиш по цял ден тук.
                Ей, с такива Ганьовци е пълно у нас. Считат, че спокойствието е някаква даденост. Прави си някаква такава теория и се прави, че не вижда, как Украйна се бие точно, да не му наруши някой спокойствието утре с бомби по главата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                  Някой има ли предположения (информация поне аз не намирам), защо самолетът на Лавров снощи е излетял в посока Пекин и по средата на полета е обърнал отново към Москва?
                  Изпаднала е в полет бурма западно производство, която нито китайската, нито рашката индустрия може да произведе

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    И затова трябва да бъде обявена за персона нон грата
                    България няма полза да се меси в игрите на големите.Нека американците дават ПВО-та.Нека те да гонят посланници.Да дават боеприпаси.Те има за какво да го правят-бранят империята си.Ни какво ще спечелим от това?Най-много в един момент да сме без газ и бензина веднага да стане 3.5-4лв ако петрола не е руски.И като дадем С-300 какво ще спечелим?Дай поне една реална полза за нас от даване на оръжие на Украйна и гонене на посланник.Полза от която народа ще спечели.Например американците ще ни карат втечнен газ на половин цена.Или ще ни предоставят 20 годишен безлихвен заем за нова АЕЦ.Колко му е на Пауъл да принтира 10 милиарда долара....Нещо да ни дадът като си даваме задника под наем.........
                    Last edited by Hermes73; 18.03.2022, 00:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                      В нашия случай ще се счита.директно ни предупреди руския посланик.В официално обръщение.
                      И затова трябва да бъде обявена за персона нон грата, изживява се като генерал губернатор

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение

                        В интерес на истината изпращане на оръжие не се счита за включване във войната. Изпращане на редова войска би се счело. Не че това има значение за Русия - те тълкуват международното право, споразумения и конвенции както им е изгодно. Така че ако решат да ни нападнат, ще ни нападнат, независимо какво правим сега. Биха използвали сегашните ни действия като оправдание с пропагандна цел, но те няма да са първопричината за нападението.
                        В нашия случай ще се счита.директно ни предупреди руския посланик.В официално обръщение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          Хм, опорката на Копейкин
                          Значи ще членуваме в отбранителен съюз, ама ще сме неутрални, даже по-неутрални от Швейцария
                          И да садим отсега цветята с които да посрещаме червените орки
                          44-та, като не сме си разваляли дипломатичеките отношения с СССР, да не би да не са ни нападнали
                          Даже лятото на 41 г в б-я са се водили преговори от името на Сталин за примирие със Хитлер
                          Украйна НЕ Е ЧЛЕН на НАТО и България освен хуманитарни задължения от човешка гледна точка други няма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            всички мурзилки сте мелеонери, туй стана ясно от няколко дни хахахахаха С образование от ПУЦ.
                            Личи си. че ПУЦ-а, те е обларогодил. И сигурно , си служил в кеча.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              не изпускай русите - ЛНР и ДНР са си акции или спец операции на ФСБ - признаха си техни кадри. В такива случай точно тия агитки-лумпени им дай автомат и гледай какво става. путин въобще да не се прави, че няма заслуга за жертвите на този конфликт.
                              А не, нр казвам това. /Казвам, че хохолите дразниха, дразниха мечката, и накрая си го получиха. Естествено,че и руснаците играят така.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                                Значи някакви идиоти правят войните.. правят и ебати парите... а ние да се бием.... хората не искат войни!!!! аз лично ще съм на някой остров далеч ти се бий колкото искаш!!
                                Нали патриоти бяхте, а накрая - обикновени майцепродавци и дезертьори

                                Коментар

                                Working...
                                X