IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Само,че тъпунгерите сега не знаят на кой свят са от кеф,,, справка съседната тема..
    А случая е като по учебник.В четвъртък идва Кьовеши и вечерта в 20.00 арестуват Борисов-не съм му фен и има за какво да го арестуват-в петък идва шефа на Пентагона да ни нареди да станем участник в нежелан от голямата част от хората конфликт.Защото съм сигурен че и тези които подкрепят Украйна не искат един ден те и децата им да се крият в подземията на блоковете......А натам отиват работите.Ние българите нямаме АБСОЛЮТНО никаква полза от каквото и да е включване във военния конфликт.Руските кораби с калибрите са на 200-300км от Варна.Дано разумните сили дори и с риск на кариерата си провалят този опит да ни хвърлят в конфликта.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      Приятелю, това е Украйна. Не Русия. На гърба им пише на украински, Не на руски. Пак западна пропафаноганда, за овце...
      Всички говорят на руски.

      А на 14:16 флага в кабинета на ултрадесния какъв е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        чух я тази опорка от 2-3 места, но принципно боеко беше обявил, че ако е премиер ще даде оръжие на Украйна едва ли не сам ще го закра... та в този ред на мисли не е точно той за арест и отклоняване на вниманието.
        Опорките са за платените тролове, на мен никой не ми плаща а беше първото нещо дето ми мина през главата..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
          Михаил Подоляк о российских бомбардировках украинских городов

          Причём парадокс: бомбила не Западную Украину — основные разрушительные удары пришлись по городам Восточной Украины, где до 24 февраля действительно существовали более-менее пророссийские настроения. Нанесли массированные удары по жилым кварталам.

          Това не е просто френдли файър, това е братски файър

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

            https://www.youtube.com/watch?v=GV4v31azgQM

            07:24 ми е любимото.
            Приятелю, това е Украйна. Не Русия. На гърба им пише на украински, Не на руски. Пак западна пропафаноганда, за овце...
            СмЕЕЕЕЕх. даже и западняците, мислят Украйна, за руска.
            Last edited by SKP; 17.03.2022, 23:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Според мен ареста на Борисов е за отвличане на вниманието на хората.. !!! утре ще го пуснат.
              чух я тази опорка от 2-3 места, но принципно боеко беше обявил, че ако е премиер ще даде оръжие на Украйна едва ли не сам ще го закра... та в този ред на мисли не е точно той за арест и отклоняване на вниманието.

              ПП за пускането утре.... мисля, че е добре да мине по пътя на Арабаджиеви, Стайков и Баневи... така е редно ми се струва..
              Last edited by bertram; 17.03.2022, 23:17.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                Абсолютно.
                Само,че тъпунгерите сега не знаят на кой свят са от кеф,,, справка съседната тема..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Да, но човекът с хубав тен нали видя колко е убедителен днес ? Идва и насам.
                  Еми тогава да му благодарим че ще ни направи фронтова държава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    Според мен ареста на Борисов е за отвличане на вниманието на хората.. !!! утре ще го пуснат.
                    Абсолютно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                      Най-голямата грешка която в момента правителството на България може да направи е да предостави оръжие на Украйна и дефакто да направи българите участници в конфликта.Грешка равна на тази от 1915 година направена от Фердинанд.Ние имаме нищожно количество ракети С-300 които по никакъв начин не могат да спрат руската армия.В момента обаче нашите съюзници отвъд океана умишлено ни вкарват в конфликта.Да приемаш бежанци е едно.Да пращаш хуманитарна помощ същото.Да даваш оръжие на една от двете страни е акт на присъединяване в конфликт.Война.Много би ми се искало да видя тези които сега ще пишат срещу поста ми в момента в които завалят руските ракети в България............
                      Според мен ареста на Борисов е за отвличане на вниманието на хората.. !!! утре ще го пуснат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                        Най-голямата грешка която в момента правителството на България може да направи е да предостави оръжие на Украйна и дефакто да направи българите участници в конфликта.Грешка равна на тази от 1915 година направена от Фердинанд.Ние имаме нищожно количество ракети С-300 които по никакъв начин не могат да спрат руската армия.В момента обаче нашите съюзници отвъд океана умишлено ни вкарват в конфликта.Да приемаш бежанци е едно.Да пращаш хуманитарна помощ същото.Да даваш оръжие на една от двете страни е акт на присъединяване в конфликт.Война.Много би ми се искало да видя тези които сега ще пишат срещу поста ми в момента в които завалят руските ракети в България............
                        Да, но човекът с хубав тен нали видя колко е убедителен днес ? Идва и насам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                          И аз мислех, че няма да има нападение. Сгрешил съм. Путин е решил, веднъж завинаги, да приключи този проблем..
                          Ако Русия е проблема...то май си прав.

                          Относно нациките, потърси снимки на Рогозин - много му отива хитлеристкия поздрав

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                            Поредния украински фейк. Пусни изображението в Гугъл, и да видиш какво излиза. Кееп Калм, за такива хибридки, банва. Майтапя се. Подвел си се.
                            https://www.youtube.com/watch?v=GV4v31azgQM

                            07:24 ми е любимото.

                            Коментар


                            • Най-голямата грешка която в момента правителството на България може да направи е да предостави оръжие на Украйна и дефакто да направи българите участници в конфликта.Грешка равна на тази от 1915 година направена от Фердинанд.Ние имаме нищожно количество ракети С-300 които по никакъв начин не могат да спрат руската армия.В момента обаче нашите съюзници отвъд океана умишлено ни вкарват в конфликта.Да приемаш бежанци е едно.Да пращаш хуманитарна помощ същото.Да даваш оръжие на една от двете страни е акт на присъединяване в конфликт.Война.Много би ми се искало да видя тези които сега ще пишат срещу поста ми в момента в които завалят руските ракети в България............

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                На 39 съм, руския" мир" никой не го ще вече- дори кубинците, така че Путин може да си " разположи" ракетите на едно друго място
                                И аз не го ща. Ма и краварския, не го ща. Като гледам на какво приличат Ирак, Либия, Сирия и т.н. Добре, че нямаме американски петрол;, под нас.
                                Злато си имаме. Но ни го взеха. Урана, не ни го искат.
                                Last edited by SKP; 17.03.2022, 22:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X