IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

    Американците наистина изглеждат умерени на фона на европейските действия, поне на пръв поглед. С всички тези мерки, Европа създава терен за всеобхватна война. Ако Путин е отрязан отвсякъде какво друго му остава, какво има да губи? Направо на покана ми прилича

    Едно допълнение, ако позволите...

    Американците изглеждат "умерени" по различни причини.

    Не съм анализатор, нито мнението ми е пожелателно, но не бива да пропускаме реалностите: колкото и "невидими" да са подводниците, разположени в международни води, около крайбрежията на двата големи океана, американците са убедени, че тия подводници - не само съществуват, но и (за голямо съжаление!) - имат и достатъчно ядрени бойни глави на борда си...

    Мисля, че изявлението на Путин е визирало точно тия реалности, които в Америка добре разбират, независимо, че ние тук "чешем" езици и се правим, че не разбираме ИСТИНАТА, омаяни от пропагандата...

    В тоя дух, някой би ли ни припомнил някоя ("изтъркана") фраза на Гьобелс? Що е то пропагандата? Яде ли се, пие ли се? Аз не й отдавам голямо значение, но май серЙОзно греша?

    Коментар


    • pinoccio, ами случва им се на немците като не умеят да са съюзници, те видяха сметката на ЕС, всички инвестиции в Германия и те се къпят в пари, както Китай но по отношение на целия свят. ЕС с 27 държави, от тях в 7 вървят напред и 20 със затихващи функции, ще се обезлюдят и после какво, ще се населят с африканци ли..и с какво те са по добри от коренното им население.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


        Ако искаш да знаеш позицията на Китай, четеш globaltimes.cn

        Там водеща новина в момента е "China launches one of the largest Chinese citizens evacuations in Ukraine".... т.е. щом си тръгват, значи ще става "страшно".

        Мисля че на Зеленски му остават няколко дни.
        Ще поживеем и ще видим. Голяма динамика върви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
          Тенджерата с бавно сваряващата се жаба премина на силен огън...
          Тинк, тинк...
          Лошото е, че жабоците са всички европейци …

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Какъв бил бил интересът на Китай да се меси?

            Ако искаш да знаеш позицията на Китай, четеш globaltimes.cn

            Там водеща новина в момента е "China launches one of the largest Chinese citizens evacuations in Ukraine".... т.е. щом си тръгват, значи ще става "страшно".

            Мисля че на Зеленски му остават няколко дни.

            Коментар


            • Тенджерата с бавно сваряващата се жаба премина на силен огън...
              Тинк, тинк...

              Коментар


              • pinoccio, няма да възтановяват СССР, друго е. Китай е проблем, не е решение. Друг съюз, който ще доминират само научно в тази част в която са силни, защото идеята е за съюз между равни и Азия се пада малко встрани от него.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Не бива под въздействие на пропаганда и емоции да пишеш каквото и да било
                  Инфомирам се от всякакви сайтове - български, американски, английски и руски. Абониран съм за разнообразни фейсбук страници.

                  Ясни са ми и украинците, и руснаците. И американците, и европейците.

                  Разбирам, че Украйна в ЕС ще е краят за Русия, ама това сега по-добре ли е?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Резнаха им северен поток, а те иначе отдавна желаят да се отскубнат от синджира … на канцлер акт …
                    Сега ще видиш как ще изтръскат от пепелта пакта Молотов - Рибентроп, може би с по-кадифена обложка. Германците ще си потърсят и земите оттатък Одер. На поляците ще им се стъжни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Веднага ми светна червена лампа, че нещо се случва в между Германия и САЩ. Германците не смееха един камион с войници да напълнят.
                      Така е, но според мен изпушиха. Едва ли дори американците са очаквали подобно настървение. Погресаващо е колко са банално ТЪПИ хора на толкова ръководни постове. Кирчовците са на бая места. 100% си вярват на собствените фейкове. Според мен започна като игра, шашма, но вече се създаде критична маса и дори да искат ще им е много трудно да спрат.

                      И с другата шашма Ковида беше така. Започна собствен живот по едно време. Особено на Запад. Познати в Англия не можах да ги позная.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                        Както бях против медицинския фашизъм и ковид диктатурата, така съм и срещу диктатурата по принцип.

                        Путин беше гениален стратег, но вече полудя и му се привиждат геноциди и запалени руснаци навсякъде. Време е вече да се приключва. Преди да му се привиди и във Варна някакъв геноцид.
                        Не бива под въздействие на пропаганда и емоции да пишеш каквото и да било

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Веднага ми светна червена лампа, че нещо се случва в между Германия и САЩ. Германците не смееха един камион с войници да напълнят.
                          Резнаха им северен поток, а те иначе отдавна желаят да се отскубнат от синджира … на канцлер акт …

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                            Шегуваш се Обсадената с американски бази Германия ли?
                            Не се шегува... за съжаление. Няма бронебойни патрони открити.

                            Коментар


                            • Само да вметна, че и Латвия е на 10 ракетни минути от Москва. Не е това ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Която оня ден гласува за пръв път увеличен военен бюджет от сто милиарда евро …
                                Веднага ми светна червена лампа, че нещо се случва в между Германия и САЩ. Германците не смееха един камион с войници да напълнят.

                                Коментар

                                Working...
                                X