IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=XhHDa64Spdc
    "Владычица морей" опростоволосилась:Протаранившая ее фрегат российская подлодка оказалась британской

    А бе освен френските джурналисти започвам да обичам и някой наглобрити. Тези главанаци военните лъжат като разпрани

    Коментар


    • А бе много кълнете този путин бе, какво ви е направил човека- да пукне е най слабото. Карайте по спокойно, да не получи някой някоя аневризма

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

        В посока Киев нашите артилеристи уредиха магистрала към ада за
        командния пункт и поста за снабдяване
        на 35-та армия на Източния военен окръг на въоръжените сили на РФ
        .
        Главнокомандващият на въоръжените сили на Украйна генерал Валери Залужни
        показа видео с унищожаването на техниката на нашествениците.

        Препоръчва се за гледане със звук

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
          Считах, че Варна е много русофилски град, но се оказва, че деловите хора и там имат глави на раменете си и не приемат руския идиотизъм
          https://www.facebook.com/vhmirchev/v...20164661623256

          Ето, заради тези хора не ме е срам да се нарека българин, а не заради нашия изрод президент.
          Само да ти кажа че по едно и също време се проведоха митинги не само във варна, а също и в пловдив и бургас. Хората разправят че са им платили добре, но не казват колко добре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

            Този конфликт ще обхване не само съседни страни, но и цяла европа, ако сега не се спре путя, никакво навеждане няма да помогне, такива разбират само от сила
            ...която, ще им покаже едно Магаре. Е, браво

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

              От алеята на ангелите, те поздравяват:
              Само да вметна, че бежанци от Мариопул, има само от районите завзети от руснаците.
              Където има азовци, е забранена евакуацията. Крият зад жените и децата.
              П.П. Сбъркал си си ника. Това "s" отпред,трябва да е накрая.
              Опит за бягство на азовци- https://video.twimg.com/ext_tw_video...rjP.mp4?tag=12

              Коментар


              • Yori, със сила няма да стане, става с преговори които да завършат с доверие и това което е договорено да се изпълни. Дори Русия да се изтегли сега е по лошо за всички. Как се живее в такъв Свят ?
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • хич не ми се влизаше в диалог с тролската ви фабричка, но ще го направя за 1 и последен път
                  господа шесторно бустерирани, очакващи отрицателни цени на тока
                  разбирам, че да дращите за по пет стинки на символ, явно е някъв просперитет във вашите кариери. дращете по бустери, цени и вътрешнополитически буламачи и не ми пречите..
                  но да драскането по въпроси за национална сигурност, е леко нелицеприятно, включително и опасно

                  * моля не ме цитирайте, и не продължавайте диалога



                  Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                  Кое е адекватно? Да кажеш пред полския президент, че може да дадеш каски и бронежилетки, но само на цивилни и то предимно с български произход? Пълен позор за държавата ни. Бил натовски генерал - тъп шапкар от Славяново.

                  Коментар



                  • В посока Киев нашите артилеристи уредиха магистрала към ада за
                    командния пункт и поста за снабдяване
                    на 35-та армия на Източния военен окръг на въоръжените сили на РФ
                    .
                    Главнокомандващият на въоръжените сили на Украйна генерал Валери Залужни
                    показа видео с унищожаването на техниката на нашествениците.

                    Препоръчва се за гледане със звук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                      Считах, че Варна е много русофилски град, но се оказва, че деловите хора и там имат глави на раменете си и не приемат руския идиотизъм
                      https://www.facebook.com/vhmirchev/v...20164661623256

                      Ето, заради тези хора не ме е срам да се нарека българин, а не заради нашия изрод президент.
                      Най-много ме е яд,че два пъти съм гласувал за този руски боклук Радев

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        fon, ако му е казал така..браво на него, поляците са съседна страна която прекалено много се меси според мен. Ние нямаме интерес този конфликт да обхване и съседни страни.
                        Този конфликт ще обхване не само съседни страни, но и цяла европа, ако сега не се спре путя, никакво навеждане няма да помогне, такива разбират само от сила

                        Коментар


                        • fon, ако му е казал така..браво на него, поляците са съседна страна която прекалено много се меси според мен. Ние нямаме интерес този конфликт да обхване и съседни страни.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Правоприлагащите органи претърсват в Киев апартамента на близък приятел на Виктор Медведчук, политически стратег Михаил Погребински - източник на UP.

                            Погребински е основателят на GO, която постоянно изучава настроенията на украинците. Съобщава се, че впоследствие тази информация е била прехвърлена на Русия за планиране на политиката в Украйна.
                            При обиск в Погребински бяха открити фалшифицирани резултати от анкетата, където се предполага, че 46% от украинците подкрепят Путин

                            Та ето кой подведе путлера за настроението на украинците

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                              От алеята на ангелите, те поздравяват:
                              Само да вметна, че бежанци от Мариопул, има само от районите завзети от руснаците.
                              Където има азовци, е забранена евакуацията. Крият зад жените и децата.
                              П.П. Сбъркал си си ника. Това "s" отпред,трябва да е накрая.





                              https://uniconbg.com/post/62820--ale...t-snimki-.html
                              Хайде да не ми я пробутваш на мен тази долна руска пропаганда!Познавам Украйна добре,бил съм и в Донецк и в Луганск и в Крим много преди Евромайдана и знам как живееха там!Никога не е имало напрежение,никога не е имало издевателства от националисти над никого!Всичко това са гнусни лъжи!Навсякъде има болни мозъци,нацисти и фашисти,при нас в България си я имаме същата измет и на глава от населението са повече от тези в Украйна!Азов и Десен сектор се появиха в отговор на "Зелените човечета" и анексирането на Крим.Путин е един нагъл лъжец,крадец,убиец на деца и трябва да бъде спрян!Всички филми са тенденциозно направени,а конфликта с изгорените хора в Одеса е провокиран от сепаратистите по поръчка на Кремал! Нямали да поумнеете бе хора???
                              Владимир Горбулин: Ко второй годовщине российской агрессии против Украины (atlantic-bg.org)

                              Коментар


                              • Азербайджанските въоръжени сили влязоха в зоната на отговорност на руския "миротворчески" контингент на територията на Карабах и създадоха наблюдателен пост. Освен това от 24 до 25 март азербайджанските въоръжени сили нанесоха 4 удара от БЛА Bayraktar-TB 2 по части на Нагорни Карабах близо до населеното място Фурух.

                                По-рано арменското външно министерство съобщи за нарушаване от въоръжените сили на Азербайджан на линията на съприкосновение на границата с Нагорни Карабах в зоната на отговорност на руските "миротворци". Азербайджанските военни окупираха село Парух в Аскеранския район на "НКР".

                                Арменският премиер Никол Пашинян вече направи изявление, че ситуацията в Нагорни Карабах е напрегната и може да се превърне в криза.

                                Припомняме, както писа УНИАН, след началото на пълномащабна инвазия на Руската федерация в Украйна, Москва прехвърли част от "миротворческия" контингент от Нагорни Карабах (Азербайджан) в Украйна.

                                Коментар

                                Working...
                                X