IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Знаете ли (току научих подробности от френските новини в 20 часа) че:

    Украинският вицепремиер Михайло Федоров, който освен това отговаря
    и за дигиталната трансформация, се обърна към Илон Мъск в Twitter с молба за помощ
    след агресията на Русия и часове по-късно получи отговор.

    Илон Мъск активира бързо Starlink в Украина и достави необходимите терминали.
    Сега Starlink се ползва от Украинските дронове за точна локализация (дори нощем)
    на руските позиции и координатите на обектите се предават веднага
    на Украинската артилерия, която от километри разстояние ликвидира хирургически целите.

    Знаем го. Отпреди месец. Но се ликвидират с хирургическа точност, украински цели, не руски, Абе, пенсията ти във Лом, стига ли за стек олио?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Знаете ли (току научих подробности от френските новини в 20 часа) че:

      Украинският вицепремиер Михайло Федоров, който освен това отговаря
      и за дигиталната трансформация, се обърна към Илон Мъск в Twitter с молба за помощ
      след агресията на Русия и часове по-късно получи отговор.

      Илон Мъск активира бързо Starlink в Украина и достави необходимите терминали.
      Сега Starlink се ползва от Украинските дронове за точна локализация (дори нощем)
      на руските позиции и координатите на обектите се предават веднага
      на Украинската артилерия, която от километри разстояние ликвидира хирургически целите.

      Тази информация е от началото на м. март
      Руснаците, вече много мразят Мъск

      Коментар


      • Знаете ли (току научих подробности от френските новини в 20 часа) че:

        Украинският вицепремиер Михайло Федоров, който освен това отговаря
        и за дигиталната трансформация, се обърна към Илон Мъск в Twitter с молба за помощ
        след агресията на Русия и часове по-късно получи отговор.

        Илон Мъск активира бързо Starlink в Украина и достави необходимите терминали.
        Сега Starlink се ползва от Украинските дронове за точна локализация (дори нощем)
        на руските позиции и координатите на обектите се предават веднага
        на Украинската артилерия, която от километри разстояние ликвидира хирургически целите.


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

          Той не може да я вземе, не можа да пробие при Николаев, а само по море е кауза пердута
          Съмняваш се, че ако пусне артилерията, може да го срине Николаев за 3 часа? Че дори и с допотопните "Катюши".
          Ей на това, се основава цялата ви ибрикчийска пропаганда. На нежеланието на руснаците, да убиват мирни граждани.
          Не като краварите в Ирак. Сипеха си ракетите навсякъде, и накрая пехотинците влизат като победители.
          П..П. Да уточня, Ирак- 2 част. Че някои хора се опитаха, да представят първата война, като основна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            То и аз го искам ка-Путкин с белезници пред Наказателния съд в Хага,но желанията не винаги се сбъдватМоже пък аз да изляза късметлия
            По вероятно е като се събудиш някой да ти е отворил прозореца и на нощното шкафче букет с картичка от Путин

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Той не може да я вземе, не можа да пробие при Николаев, а само по море е кауза пердута
              Няма начин щом такъв военен капацитет и стратег като теб го казва...Да беше ходил поне войник

              Коментар


              • НА ДНЕШНИЯ ДЕН ПРЕДИ 78 г. АМЕРИКАНСКИ И АНГЛИЙСКИ САМОЛЕТИ ИЗСИПВАТ НАД 33 000 БОМБИ НАД СОФИЯ.

                Бог да я прости България. Никой не се и сеща за нея
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                  Още не е стигнал до Одеса, може да им я остави.
                  Той не може да я вземе, не можа да пробие при Николаев, а само по море е кауза пердута

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                    Да, уви прав си в анализа си ! Путкин ще иска на всяка цена да изолира от море Украйна....Аз също се опасявам от такъв вариант.
                    Още не е стигнал до Одеса, може да им я остави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                      Да, уви прав си в анализа си ! Путкин ще иска на всяка цена да изолира от море Украйна....Аз също се опасявам от такъв вариант.
                      То и аз го искам ка-Путкин с белезници пред Наказателния съд в Хага,но желанията не винаги се сбъдватМоже пък аз да изляза късметлия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        иска ми се да не е така, но и аз мисля, че джуджето няма да кандиса с Крим в процес на преговори за 15г, че и ЛНР и ДНР автономни (изолирани си бяха и преди).

                        Вземат ли морето на Украйна ще и отрежат единия крак. За мен джуджака иска морето.
                        Да, уви прав си в анализа си ! Путкин ще иска на всяка цена да изолира от море Украйна....Аз също се опасявам от такъв вариант.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                          Считано от 24.02.2022г., насам, думите: "Русия", "руско", "руснак", "руски гражданин", "Руска федерация", Въоръжени сили на Руска федерация", "гражданин на Руската федерация", "русофил", са мръсни, нецензурни думи! Сами си го направиха това рашките!

                          Забрави и буквата Z - при което Зеленски ставал на Еленски

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                            ................ а Бетовен - за куче!
                            A за това вината е единствено на Запада дето им обърква главите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              иска ми се да не е така, но и аз мисля, че джуджето няма да кандиса с Крим в процес на преговори за 15г, че и ЛНР и ДНР автономни (изолирани си бяха и преди).

                              Вземат ли морето на Украйна ще и отрежат единия крак. За мен джуджака иска морето.
                              По-скоро и двата. С Николаев обаче няма как да стане, защото от юг е река. Одеса е силно укрепена, та може би и затова се твърди, че тече изтегляне от други места и нарастване на усилията в Донбас, където пък е основната част от полевата армия на Украйна. Ето ти и украинското мнение по темата.

                              Российские оккупанты осуществляют отвод отдельных подразделений с территории Киевской и Черниговской областей.

                              Об этом сообщил в Facebook Генеральный штаб ВСУ.



                              https://www.segodnya.ua/strana/podro...b-1611705.html

                              Коментар


                              • Днес около Иркутск е забелязана влакова композиция със самоходни оръдия да пътува на запад...

                                Инак Путин има много, много по-големи амбиции от морето. Морето за него са трохи, но на първо време и това ще свърши работа. Добре че армията му е толкова смехотворна.


                                Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                иска ми се да не е така, но и аз мисля, че джуджето няма да кандиса с Крим в процес на преговори за 15г, че и ЛНР и ДНР автономни (изолирани си бяха и преди).

                                Вземат ли морето на Украйна ще и отрежат единия крак. За мен джуджака иска морето.

                                Коментар

                                Working...
                                X