IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
    Апропо, Геращенко твърди, че руските предложения са димки, докато се готвят и прегрупират. Силно се надявам да не е прав и тази война да свърши.
    иска ми се да не е така, но и аз мисля, че джуджето няма да кандиса с Крим в процес на преговори за 15г, че и ЛНР и ДНР автономни (изолирани си бяха и преди).

    Вземат ли морето на Украйна ще и отрежат единия крак. За мен джуджака иска морето.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Дали е директен или индиректен надник или просто когнитивен дисонанс, трудно е да се каже във всеки конкретен случай. Все пак това е идеология, която е увлякла маса народ и много от тях са овце без да имат лична материална изгода.


      О, ти и психолог ли си станал? Нищо, продължавай с писането на глупости, докато ти го позволява модерацията.

      Апропо, Геращенко твърди, че руските предложения са димки, докато се готвят и прегрупират. Силно се надявам да не е прав и тази война да свърши.

      Коментар


      • Дали е директен или индиректен надник или просто когнитивен дисонанс, трудно е да се каже във всеки конкретен случай. Все пак това е идеология, която е увлякла маса народ и много от тях са овце без да имат лична материална изгода.

        Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
        "Комсомолска правда" в русия го потвърдиха .Над 10000 убити ,Америка също го потвърди .Украйна също.Явно за теб и останалата русофилската сг** истината е такава за каквато ви дават надника

        https://www.thesun.co.uk/news/180234...ine-putin-war/

        Коментар


        • Докато се джавкате събитията се придвижват напред: Русия спира атаката към Киев

          Украйна се отказва от плановете си да си върне Крим и Донбас по военен път, предлага 15 г. преговори
          29 Март 2022
          Обновена
          13 391


          Поредният кръг от преговорите между Русия и Украйна стартира тази сутрин в двореца Долмабахче край Босфора и след над 3 часови разговори завършиха към 14 ч.

          Русия ще направи крачки по деескалацията на конфликта, казаха руските преговарящи и в същото време военното министерство на Москва обяви, че Русия е решила кардинално да съкрати бойните действия към Киев и Чернигов. "Това не означава прекратяване на работата на нашите военни в контролираните територии, става дума за съкращаване на състава на настъпателната операция", уточни военният министър Шойгу.

          Според CNN, позовавайки се на високопоставени източници от администрацията на САЩ, руските батальонни тактически групи вече са напуснали някои райони, съседни на украинската столица. Американското разузнаване описвало това като "голяма стратегическа промяна".

          "Първата ни победа е пренасянето на преговорите от Беларус в Турция. Ние виждаме Турция като една от гаранциите за сигурност за Украйна", заявиха от украинската делегация след преговорите. "Знаем, че световната система за сигурност е пропукана. Нашето предложение е за нова система от гаранции за сигурност за Украйна. Това е нов тип международен договор", обясниха украинците и подчертаха, че очакват гаранциите на САЩ, Франция, Турция, Германия, Канада, Полша, Израел. “Това е системата, върху която искаме да изградим ново бъдеще за Украйна”, категорични са пратениците на Киев.

          Украйна няма да членува в НАТО и няма да разполага чужди военни бази на своя територия.
          Поредният кръг от преговорите между Русия и Украйна стартира тази сутрин в двореца Долмабахче край Босфора и след над 3 часови разговори завършиха към 14 ч. Русия ще направи крачки по деескалацията на конфликта, казаха руските преговарящи и в същото време военното министерство на Москва обяви, че Русия е решила кардинално да съкрати бойните действия към Киев и Чернигов. "Това

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            А, ето, вашият човек го каза. Тука съм напълно съгласен с Фланкер. За първи път. Е, освен случаите, в които казва "не!" и после повтаря същото, което съм казал със свои думички
            Пак си се объркал и то сериозно. Няма как да те преповтарям, все пак не съм фантаст. Това обаче е нормално за теб и чисто и просто мога да го приема с усмивка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              "Комсомолска правда" в русия го потвърдиха .Над 10000 убити ,Америка също го потвърди .Украйна също.Явно за теб и останалата русофилската сг** истината е такава за каквато ви дават надника

              https://www.thesun.co.uk/news/180234...ine-putin-war/
              Съветвам те да си мериш приказките, защото нито съм част от някаква сган, нито някой ми дава надник.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Ти прочете ли какаво съм написал или... пак караш на автопилот

                ...в твоя Су-35 дето щял да сваля Ф-22
                Прочетох, дал съм си мнението, но подозирам, че както обикновено нямаш връзка с темата.
                Last edited by Flanker; 29.03.2022, 20:46.

                Коментар


                • А, ето, вашият човек го каза. Тука съм напълно съгласен с Фланкер. За първи път. Е, освен случаите, в които казва "не!" и после повтаря същото, което съм казал със свои думички

                  Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение

                  Не НАТО, а коалицията водена от САЩ. Русия не е САЩ, а Украйна не е Ирак. Апропо, и бомбени килими не е имало в онази война.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                    Числата ти са силно завишени и най-вероятно в резултат на четене на украински пропагандни източници. Лошо няма - всеки има право да вярва в каквото си поиска, а за останалите, както неведнъж съм писал, си има лоста и орикс.
                    "Комсомолска правда" в русия го потвърдиха .Над 10000 убити ,Америка също го потвърди .Украйна също.Явно за теб и останалата русофилската сг** истината е такава за каквато ви дават надника

                    https://www.thesun.co.uk/news/180234...ine-putin-war/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                      Считано от 24.02.2022г., насам, думите: "Русия", "руско", "руснак", "руски гражданин", "Руска федерация", Въоръжени сили на Руска федерация", "гражданин на Руската федерация", "русофил", са мръсни, нецензурни думи! Сами си го направиха това рашките!
                      И руската водка сами да си я пиятМайната им!

                      Коментар


                      • Ти прочете ли какаво съм написал или... пак караш на автопилот

                        ...в твоя Су-35 дето щял да сваля Ф-22

                        Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение

                        Пак глупости и фантасмагории на кило. Бомбени килими никой не е правил, това не ти е Виетнам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Не мога да повярвам- нато бомби 73-76 дни ирак с килими и нямаше тояги , а сега - тояги. Защо
                          Не НАТО, а коалицията водена от САЩ. Русия не е САЩ, а Украйна не е Ирак. Апропо, и бомбени килими не е имало в онази война.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Браво!

                            Колкото и да им повтаряш - те са като радиоточките - повтарят едно и също...

                            Ще опитам отново да им обясня, че Джуджи е от хората, които казват това, което мислят. Той има своите основания, които много от нас не разбират:
                            1. Денацификация на Украйна.
                            2. Демилитаризация на Украйна и неучастието й във военни блокове (НАТО).
                            3. Прави възможното, за да има по-малко жертви (но тия, срещу които е тръгнал ползват деца, жени и цивилни - като жив щит,....

                            Е, кой президент на велика сила би търпял това?
                            На Китай, или на САЩ?
                            Президентът на Русия - определено прави показно на Китай и на САЩ как се действа в подобна обстановка.

                            АКо някой не разбира горните истини - това е за негова сметка. Все пак имате възможност за мнение, което защитава една от тезите.


                            ​​​​​

                            Никой не отговори на съществения (риторичен) въпрос, който е една аксиома:

                            Прави ли Путин ПОКАЗНО на другите две могъщи световни сили (Китай и САЩ) - как се действа в аналогична обстановка?

                            Ако отговорът ви е утвърдителен - моите адмирации! Съгласен съм с вас.

                            Следствие от горната аксиома: ако някоя от трите световни сили (Китай, САЩ и Русия) - не действат според показното на Путин, то тази световната сила не е вече между първите три.

                            (ама да циврим и се тръшкаме тук - друга истина няма..., още повече това е валидно за "сухи съчки" като наЗЕ...) ... ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Какви килими като ПВО-то около Киев си функционира съвсем добре. Завчера Русия изстреля 70 ракети. Почти всичките свалени от украниското ПВО. Само осем стигат целта си. А само това упражнение на 26-ти март струва на руския данъкоплатец около $500 милиона.

                              Килими, ама ще има и много ковчези за руските пилоти Пък дали изобщо имат достатъчно обучени пилоти за климите...


                              Пак глупости и фантасмагории на кило. Бомбени килими никой не е правил, това не ти е Виетнам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                                Това е грозен, несъстоятелен рашистки фейк!
                                Арестович друго твърди, а днес още един отговорен фактор там обясняваше, че ще разследват извършилите на това престъпление.

                                Коментар

                                Working...
                                X