IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам май отстъплението на Z армията от Киев май е прегрупиране за ново нападение над града. Трябва още едно потвърждение поне. Но не ми звучи неправдоподбно. Първо руснаците за всичко лъжат. Второ Путин губи връзка с реалността. И трето, русите ядоха пердах, но не достатъчно, че да подвият опашка.

    Тая война с лудото джудженце няма как да е кратка колкото и да ни се иска.

    Коментар


    • А, руснаците били информирали... и ти веднага им се върза

      Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
      Точно руският е. Удар с Точка-У от 19-та бригада на ВСУ. Руснаците информираха миналата седмица, че са унищожили част от нея, но очевидно не е цялата.

      Коментар


      • fon на физичен обект ли или на такъв който излъчва сигнал ?
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
          Да не се караме. Старлинк е сателитен интернет.
          Кимни, ако си съгласна.
          Щатската ГПС система, е исъвсем друго. Това, че новите поколения ГПС-системи, използват и интернет за по-лесна триангулация, е трето.
          Типично изказване на "разбирач" колхозник. Starlink осигурява интернет и телефония, които жалките колхозници не могат да унищожават и заглушават, но има и странично качество - чрез Starlink може да се определя местоположението на даден обек с точност до 8 метра на този етап. Колхозниците могат да гледат системата само като телета.



          Коментар


          • Dury, е все някой трябва да нападнат, такава е логиката на глупавите войни.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              «19-я ракетная бригада нанесла точный удар ракетой Точка-У по складу ракетно-артиллерийского вооружения ВС РФ в поселке Октябрьское под Белгородом. С этих складов Россия поставляет боеприпасы для убийства украинцев», — пишет (https://www.facebook.com/butusov.yur...60764473963784) украинский журналист Юрий Бутусов.
              Судячи з вибуху та віддаленості складу 19-та ракетна бригада ЗСУ проводять ефективні перемовини про демілітаризацію та денацифікацію Росіі.

              Съдейки по взрива и разстоянието, 19-та ракетна бригада на ВСУ провеждат ефективни преговори за демилитаризация и денацификация на Русия....
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                това, че не си чувала, не означава, че няма. OneWeb се опитваха да направят същото нещо, но май не е особено ефективно. Ще уточниш ли, какво общо има интернета с конфликта?
                OneWeb, е на по-висока орбита и за сега се опитват , не казвам ,че няма да направят и те "съзвездие" , ще видим как ще им се развият нещата.
                Няма какво да уточнявам, военните украинци го ползват много, а какво правят с него всеки сам да си отговори.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Лично ,аз не съм чула или чела за нещо подобно на Старлинк, от никой друг. Хубаво ще е да е истина, но си мисля, че е отново пожелание на което да се хващат путинофилите
                  това, че не си чувала, не означава, че няма. OneWeb се опитваха да направят същото нещо, но май не е особено ефективно. Ще уточниш ли, какво общо има интернета с конфликта?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                    Мисля, че това не е Белгород в Руската федерация, а украинският Белгород, близо до Одеса - Белгород Днестровский. Дано не съм прав в предположението си, разбира се.
                    «19-я ракетная бригада нанесла точный удар ракетой Точка-У по складу ракетно-артиллерийского вооружения ВС РФ в поселке Октябрьское под Белгородом. С этих складов Россия поставляет боеприпасы для убийства украинцев», — пишет (https://www.facebook.com/butusov.yur...60764473963784) украинский журналист Юрий Бутусов.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                      Мисля, че това не е Белгород в Руската федерация, а украинският Белгород, близо до Одеса - Белгород Днестровский. Дано не съм прав в предположението си, разбира се.
                      Прав си, в предположенията. а златния, се оказва по т.п. смешник. и от зЕленски.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Dury, това са малки спътници и могат да приемат и предават сигнал за интернет, 1024 броя мисля. Той им ги дава, защото нямат никакви комуникации понеже им ги унищожиха руснаците. Безплатно защото това е и реклама, иначе този интернет е 99 долара за месец и може да имаш интернет и в най затънтената точка на Света мисля или такава е идеята. Навремето говореха за безплатен интернет, но как ще го направи безплатен..не е възможно колкото и евтини да са спътниците. Американците въобще не се усещат как с Украйна си правят онова нещо, за което казват че цяло село да се мъчи не може да ти го направи, но можеш да си го причиниш сам.
                        Какво се случва ? - Китай е в паника, Си Дзи Пин е несменяем вече до живот, там демокрацията в политическата и част е отречена напълно, както и в Русия. Защото те смятат че една смяна на ръководството създава риск от външно вмешателство с последваща държавна катастрофа. Отговора може да бъде само един - настъпва се яко педала на военната машина. Китай ще нападне със сила Европа и ще я унищожи. Защото това ще му гарантира сигурността и няма да нападне никакъв Тайван, Япония или...ще удари Европа.
                        Това за Старлинк, е така около 2000 бр. са по спомен ,но за червеничкото ми се иска да те попитам какво пушиш ?
                        Last edited by Dury; 29.03.2022, 23:04.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                          Мисля, че това не е Белгород в Руската федерация, а украинският Белгород, близо до Одеса - Белгород Днестровский. Дано не съм прав в предположението си, разбира се.
                          Точно руският е. Удар с Точка-У от 19-та бригада на ВСУ. Руснаците информираха миналата седмица, че са унищожили част от нея, но очевидно не е цялата.
                          Last edited by Flanker; 29.03.2022, 23:01.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Лично ,аз не съм чула или чела за нещо подобно на Старлинк, от никой друг. Хубаво ще е да е истина, но си мисля, че е отново пожелание на което да се хващат путинофилите
                            Да не се караме. Старлинк е сателитен интернет.
                            Кимни, ако си съгласна.
                            Щатската ГПС система, е исъвсем друго. Това, че новите поколения ГПС-системи, използват и интернет за по-лесна триангулация, е трето.
                            Пак кимни, ако си съгласна.
                            А руснаците, са си направили собствена ГПС система. Не САЩ. Защото от Вашингтон, могат да им манипулират, системите с насочване.
                            Просто е. ГПС е различно от интернет. Това, че са свързани за да се подпомагат. Не ги прави едно и също.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Ако е вярно, крайно време бе да им изнесат войната на тяхна територия, да видят кон боб яде ли и дали е хубаво с тия мечти за Хилядолетния Райх - оп, бе Хилядолетния Трети Рим - м@м@ им нацистка

                              ''Some Sources in Belgorod reported hearing what sounded like a Missile before the Explosion, and some Ukrainian Source are Claiming that the Depot was hit by a Ukrainian Military Fired OTR-21 Tochka-U Ballistic Missile.''

                              Мисля, че това не е Белгород в Руската федерация, а украинският Белгород, близо до Одеса - Белгород Днестровский. Дано не съм прав в предположението си, разбира се.

                              Коментар


                              • Dury, това са малки спътници и могат да приемат и предават сигнал за интернет, 1024 броя мисля. Той им ги дава, защото нямат никакви комуникации понеже им ги унищожиха руснаците. Безплатно защото това е и реклама, иначе този интернет е 99 долара за месец и може да имаш интернет и в най затънтената точка на Света мисля или такава е идеята. Навремето говореха за безплатен интернет, но как ще го направи безплатен..не е възможно колкото и евтини да са спътниците. Американците въобще не се усещат как с Украйна си правят онова нещо, за което казват че цяло село да се мъчи не може да ти го направи, но можеш да си го причиниш сам.
                                Какво се случва ? - Китай е в паника, Си Дзи Пин е несменяем вече до живот, там демокрацията в политическата и част е отречена напълно, както и в Русия. Защото те смятат че една смяна на ръководството създава риск от външно вмешателство с последваща държавна катастрофа. Отговора може да бъде само един - настъпва се яко педала на военната машина. Китай ще нападне със сила Европа и ще я унищожи. Защото това ще му гарантира сигурността и няма да нападне никакъв Тайван, Япония или...ще удари Европа.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X