IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Съгласен, не става. Задали са се продажби още на въглища, торове, алуминий, титан, уран, все такива дреболии. Да, още не са ги обявили но, са на път.
    Брех, Путин държал целия свят за топките и ние не сме знаели 20 години. Ма той с тия безценни и незаменими ресурси можеше и по милиард да направи литъра нефт и килограма тор, пак щяхме да плащаме - нали нямаме избор?

    Ще видим какво ще стане в крайна сметка. Вярно, че ЕС и САЩ се управляват от малоумници, ама в Москва е още по-зле положението.
    А тия изнудвания а-ла "без моя газ, нефт и торове ще умрете, държа живота ви в малките си монголски ръце" може да изнервят и най-великодушните народи тип Швейцария, Норвегия, Исландия и прочее.

    То утрешен ден Путин може да каже "Искам Полша, иначе няма газ". После "Искам Германия, иначе няма газ". После "Искам да опъна Макрон, иначе няма газ". Не става така.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      За съжаление е вярно, за точилки и камъни не знам и аз четох статията, но при мен няма такова нещо. Поне от 1 месец не съм виждал олио в магазина. Пуска се сутрин, който свари, той натовари. Жената каза че са и останали 2 бутилки и иска до края на седмицата да купи поне 2-3 още. Не съм много сигурен, но май струва около 3 евро бутилката слънчогледовото
      Ба си ми то тая година направо сичкия слънчоглед да го давам на ишлеме и да ти пращам олиото...Мазето мое ли да събере 10000 литра.Ше го търгуваме на черно ....ба си далаверата....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Пикай, пикай. Дано ти олекне.
        Ей сега, олекна ми, а вий пикайте газ, олио в по-лекия вариат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
          Ти си умрял от липса на газ ли! Хващай влака за москва, никой не те спира!!! НИе ще мрем тука вмсето тебе без руска газ. Да ти пикая на газта аз. Големи сте калитари. Е затова Путин ще ни блъска като маче у дувар, Щото му се кланяте като на падишаха
          Я не се репчи че мама и тати като не платят тока ще ти го спрат...То много лесно когато някой друг плаща да се репчим по форумите.Ще пасеш пред вас зимъска.Отде ви намират такива просто не е за вярване

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
            Ти си умрял от липса на газ ли! Хващай влака за москва, никой не те спира!!! НИе ще мрем тука вмсето тебе без руска газ. Да ти пикая на газта аз
            Пикай, пикай. Дано ти олекне.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

              И 1о кинта да е, не я ща. теева и газта. През оная работа ми е - колко ще да я правят!!!
              Разбира се и аз не я ща, ходя да си бера дърва в близката горичка без пари. Е малко на мингян мязам, ама пък екология

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                Ало тука помните ли кво реване беше, как рублата отивала към нула и Раша фалира до 1 месец, и кви псувни летяха по мой адрес като казах че санкциите удрят Европа главно. Щото и инфлацията(верижната) в Русия се стабилизира доста бързо, магазините днеска пак пълни с внос - Китай, Индия. Сега на Европа, Канада и САЩ лидерите откровенно говорят за продължителна инфлация и недостиг на храна. Оказа се че санкциите са оставили Судан без доставки на зърнени култури и е започнал режим. Просто Европа и САЩ със напечатани пари са изкупили фючърсите които Судан не можел да плати навреме и сега най-вероятно ще има умрели от глад. Ама тия неща не ги говорят по западните медии. Не че аз го предвидих това но санкциите вече очевидно са предназначени да ударят Европа, и то най-бедните в Европа, а не Русия. Само напомняне по леко с пропагандата.
                Помним помним помним и как ревяха че Путин се уплашил и подвил опашка са пак реват няколко евроатлантически глупака...Утре като идат в магазина и няма какво да купят или не могат да купят нищо а дома е студено друга песен ще запеят.Няма по тъпи парчета от евроатлатическите лгбту.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  За съжаление е вярно, за точилки и камъни не знам и аз четох статията, но при мен няма такова нещо. Поне от 1 месец не съм виждал олио в магазина. Пуска се сутрин, който свари, той натовари. Жената каза че са и останали 2 бутилки и иска до края на седмицата да купи поне 2-3 още. Не съм много сигурен, но май струва около 3 евро бутилката слънчогледовото
                  ...и това, е само началото ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Вярно, пусто. Пукваме и веки проблеми не ни ловят.
                    Ти си умрял от липса на газ ли! Хващай влака за москва, никой не те спира!!! НИе ще мрем тука вмсето тебе без руска газ. Да ти пикая на газта аз. Големи сте калитари. Е затова Путин ще ни блъска като маче у дувар, Щото му се кланяте като на падишаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      как смятате с оглед на долната статия в която се казва че говедарите искат хранителни продукти от русия, дали руснаците ще поикат плащане в рубли- все пак доларите и еврото са забранени

                      Как смятате по колко евро за рубла трябва да се цака за кило газ, петрол, тор или каквото ви дойде на ума
                      Стига с тия рубли бе. Може и в злато
                      ...предполагам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Валентине верно ли у немция нема олио и се млатят с точилки и камъни.Или нашите честни и свободни медии пак ни лъжат?
                        За съжаление е вярно, за точилки и камъни не знам и аз четох статията, но при мен няма такова нещо. Поне от 1 месец не съм виждал олио в магазина. Пуска се сутрин, който свари, той натовари. Жената каза че са и останали 2 бутилки и иска до края на седмицата да купи поне 2-3 още. Не съм много сигурен, но май струва около 3 евро бутилката слънчогледовото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                          Да те уволняват и да спират пещите! Такива допотопни производства са директно за затваряне!.
                          Услуга ни правят с руската газ!!! Да я махат и да ставаме енергонезависими. Веднъж се мре. Няма какво да ни плашат доживот тези цървули с руска газ.
                          Вярно, пусто. Пукваме и веки проблеми не ни ловят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Как смятате по колко евро за рубла трябва да се цака за кило газ, петрол, тор или каквото ви дойде на ума
                            И 1о кинта да е, не я ща. теева и газта. През оная работа ми е - колко ще да я правят!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                              аз не разбрах.., уж битката беше срещу някви жълто-сини нацисти и спасение на руснаците в Украйна
                              а то кво се оказало, битката за петро-квази-конвертируема рубла
                              интересното е,че никой в официална москва не говори за петрол, само газ-газ-газ
                              оставам си на мнението , че тия тръби дет изкопаха из европа само си хвърлиха стотиците милиарди на вятъра...
                              а успеха на квази-газо-рублата лично аз определям на не повече от 1%, или максимум 3 месеца
                              то ясно, че е готино да си имаш собствена национална печатница, ама тая работа не става само с бонби
                              Съгласен, не става. Задали са се продажби още на въглища, торове, алуминий, титан, уран, все такива дреболии. Да, още не са ги обявили но, са на път.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Братчед имаме едни пещи дето пекат боята на детайлите, в момента са на газ, ако искаш може да се цаниш за огняр да хвърляш въглищата в котела който шефа се гласи да купи
                                Да те уволняват и да спират пещите! Такива допотопни производства са директно за затваряне!.
                                Услуга ни правят с руската газ!!! Да я махат и да ставаме енергонезависими. Веднъж се мре. Няма какво да ни плашат доживот тези цървули с руска газ.

                                Коментар

                                Working...
                                X