IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


    гадно нещо е да се самоцитирам... , ни ми се и доспа... , но може да има проявяващи любопитство по гледната (неангажираща) точка... и май ще трябва да се жертвам...

    Гадно е да се самоцитирам..., но веждам, че това съм го казал...

    5. Френчетата (и другите) узряХА за някакъв Указ (забравих на кого беше Указа) и ТЕ отвориха (в Москва, РАЗБИРА се) своите евро и доларови сметки за плащане на руски (неправилен и недемократичен) газ...
    (не бързаме, защото според Би Би Си - при плащане на руски газ - Газпром дръпва евро/долари и "играе" на Московската борса за рубли... Указ, брат - мърдане няма, щоТ Джуджи не щял да го играе благотворително дружество..., ама, баси и наглия Джуджак!..., вече почва да ми лази по нервАта!...

    ииии, да не пропусна най-важното от алгоритъма ми: гадно нещо е да се самоцитирам...

    6. Баси и рублата! Ама ЩО на Московската, а не на Франкфуртската борса иска да играе тВа джуджИ? Аз мисля (неангажиращо), че Джуджи го играе.... не е сложно - продавач... Ми, даже и клиенти си има... И 40 % от доставките в Европа прави ... Що се прецакаха тия френчета (в Европа) така - те си го знаят...

    7. Но си има (за щастие!) и Арбитражен съд..., май В Стокхолма - "града голЕма)... и френчетата вече тръгнаА да се жЕлват тамО... ЧетРи години брат - и ще Злезе решението, брат... Ъм и година и половина - обжалване...

    Студът е лош съветник .. (напомням) ...

    И всичко - заради едни... санкции...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      по-гадно нещо от самоцитирането не познавам!...

      4. Узряхме (някога!) за някакъв Указ на Джуджи... (отделна точка от алгоритъма, защото периодът от 01 април 2022 може да продължи с години... (и десетилетия) ... пепел ми на езика!...

      гадно нещо е да се самоцитирам... , ни ми се и доспа... , но може да има проявяващи любопитство по гледната (неангажираща) точка... и май ще трябва да се жертвам...

      Гадно е да се самоцитирам..., но веждам, че това съм го казал...

      5. Френчетата (и другите) узряХА за някакъв Указ (забравих на кого беше Указа) и ТЕ отвориха (в Москва, РАЗБИРА се) своите евро и доларови сметки за плащане на руски (неправилен и недемократичен) газ...
      (не бързаме, защото според Би Би Си - при плащане на руски газ - Газпром дръпва евро/долари и "играе" на Московската борса за рубли... Указ, брат - мърдане няма, щоТ Джуджи не щял да го играе благотворително дружество..., ама, баси и наглия Джуджак!..., вече почва да ми лази по нервАта!...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        Гадно нещо е човек да се самоцитира....

        Е, алгоритъмът си е алгоритъм!

        3. Колко дни икономиката на Западна Европа ще запАда (надолу) - това не може да се каже. Тук Джуджи - дори факир да беше - нямаше да се справи...

        ...все пак, когато на французите (и френчетата) , но и на германците - им стане достатъчно студено... и икономиките им тръгнат към дъното...

        .... точно в този момент ще достигнат (според Би Би Си) до идеята, че Джуджи е подписал Указ, който е подписал - с начало, фиксирано на 01 февруари 2022 г....

        по-гадно нещо от самоцитирането не познавам!...

        4. Узряхме (някога!) за някакъв Указ на Джуджи... (отделна точка от алгоритъма, защото периодът от 01 април 2022 може да продължи с години... (и десетилетия) ... пепел ми на езика!...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

          Самоцитирането е признак за лош вкус, но алгоритъма продължава...

          2. Чуждите (вражески) страни (контрагенти) - се ослушват и днес (01 април 2022) като "гърмяни зайци"... (търсим повод, за да покажем, че Джуджи говори неща, които не мисли..., т.е. - че има неща, в които казаното от Джуджи се разминава с истината..., колкото и относителна и абстрактна да е тази философска категория, която някои от нас определят като истина...)...
          Гадно нещо е човек да се самоцитира....

          Е, алгоритъмът си е алгоритъм!

          3. Колко дни икономиката на Западна Европа ще запАда (надолу) - това не може да се каже. Тук Джуджи - дори факир да беше - нямаше да се справи...

          ...все пак, когато на французите (и френчетата) , но и на германците - им стане достатъчно студено... и икономиките им тръгнат към дъното...

          .... точно в този момент ще достигнат (според Би Би Си) до идеята, че Джуджи е подписал Указ, който е подписал - с начало, фиксирано на 01 февруари 2022 г....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
            Тук отново са се отплеснали в сферата на научната фантастика (хора - без работа и без визия за живота, след приключване на работното време)... Скучаете ли? Скучно е, да!

            .................

            И пак не успяхте да стигнете до възможно най- близкия до действителния алгоритъм, който върви...
            Все събирате: 2+2 и все различен отговор получавате. Ега ти! Два отговора нямате, които да са еднакви!

            ...........

            Алгоритъм.

            1. Русия не е благотворително дружество. (цитирам Джуджи, за когото мисля, че казва онова, което сам мисли)...
            ... следват обструкции, които продължават с дни - все "новини" между военни действия и зърнена реколта - от две различни вражески агенции, които се раздухват от феновете...

            (следва продължение, защото сме на прага на съдбоносния 01 април 2022 )
            Самоцитирането е признак за лош вкус, но алгоритъма продължава...

            2. Чуждите (вражески) страни (контрагенти) - се ослушват и днес (01 април 2022) като "гърмяни зайци"... (търсим повод, за да покажем, че Джуджи говори неща, които не мисли..., т.е. - че има неща, в които казаното от Джуджи се разминава с истината..., колкото и относителна и абстрактна да е тази философска категория, която някои от нас определят като истина...)...

            Коментар


            • Тук отново са се отплеснали в сферата на научната фантастика (хора - без работа и без визия за живота, след приключване на работното време)... Скучаете ли? Скучно е, да!

              .................

              И пак не успяхте да стигнете до възможно най- близкия до действителния алгоритъм, който върви...
              Все събирате: 2+2 и все различен отговор получавате. Ега ти! Два отговора нямате, които да са еднакви!

              ...........

              Алгоритъм.

              1. Русия не е благотворително дружество. (цитирам Джуджи, за когото мисля, че казва онова, което сам мисли)...
              ... следват обструкции, които продължават с дни - все "новини" между военни действия и зърнена реколта - от две различни вражески агенции, които се раздухват от феновете...

              (следва продължение, защото сме на прага на съдбоносния 01 април 2022 )

              Коментар


              • Уникален поток на съзнанието … аз излазям. Лека нощ

                Коментар


                • Selena, поведението може да се моделира, правят се профили..профили и се наслагват с компютърни алгоритми, нещата се получават. Примерно за Украйна е било учебникарско, те са доста примитивни в мисленето си и сега сме 2022г. и при тях времето като че ли е спряло някъде преди 2000-та година. Защо е лесно, защото са назад времево и изненади би имало при тези които са точно в днешния момент..тях по трудно ще ги моделираш, няма откъде да вземеш профили за бъдещето, макар че и това не е чак толкова невъзможно.
                  - Зеленски е пубична личност, много известна там и може да видиш какво представлява шоуто му, но е огледало на съзнанието на хората там и образа е не бих казал колоритен..голямо опростачване.
                  - Иначе това за което се питаш какво са правили всичките, няма да повярваш но едно и също по пандемията и други мероприятия. Но то се вижда с просто око, че е едно и също като примерно Китай и САЩ определено са по...Сега с Русия е друго, там го има това нещо чийто събирателен образ е Абрамович и примката е много здрава, защото става въпрос за сериозни потоци от богатство които са излъчвани от територията и държавата на РФ към такива лица. Затова Русия влезе в капана на войната, та да напуснат борда и доброзорно, защото доброволно не биха. Иначе за войната, само за пари става въпрос и за замитане на стари добиви на пари. Нали ако имаш една 20 годишна кола, ако пренебрегнем че е станала ретро е много трудно някой да ти я плати на цена като нова..обаче войната отваря такива сделки и се случват. Това за новия световен ред разбира се са глупости, те са некадърни и най елементарен ред да създадат че чак пък световен. Обаче са готвачи, правят манджи които в един момент ще изхвърлят и ще кажат - каквото стане.
                  В дъното са много провали и измами от последното десетилетие, да само за 10 години. Като се започне от шистовата революция и се стигне до правенето на енергия от боя. Има и много големи успехи, но как да кажа на преден план са хората с мая - много пари и тези успехи се прехвърлени на тяхно име, а тези които са ги постигнали те са дъното.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                    Докъдето може да ги закара. И да не е съвсем на Марс, пак бива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ама още доста требе да дерзае илоната. Рано е.

                      Докъдето може да ги закара. И да не е съвсем на Марс, пак бива.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Проблемът е, че нямаме две планети.
                        Ще се сместят

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                          [ATTACH=CONFIG]n3903051[/ATTACH]
                          +10

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                            Имаме. Червените на червената планета - Марс. Мъск ще ги превози.
                            Ама още доста требе да дерзае илоната. Рано е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Проблемът е, че нямаме две планети.
                              Имаме. Червените на червената планета - Марс. Мъск ще ги превози.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                На мен ми се струва че, клетката на нашата цивилизация, в момента, св дели. Засега -ядрото, а после - и останалите части.
                                Проблемът е, че нямаме две планети.

                                Коментар

                                Working...
                                X