IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • хах предполагам иронизираш..., но опцията за реекспорт въобще не е за пренебрегване...
    с очакващите нагласи повечето европейски "ястреби" да спрат да купуват руски петрол и очертаващите се цени на руски петрол от поне 25-35% надоло , опцията за реекспорт въобще не е пренебрежима
    и моля, не ме обвинявайете в мародерство..., целия "цивилизован" свят в момента се е наточил да мародерства....

    Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Разбира се, че ще мине гладко. Нали всички тролове тук работят за рубли. Другите да му мислят. Барбарон като дружка на Черпака даже ще прави реекспорт.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

      Въпроса е да се разбере линията "Ковид" - "Мерки срещу Ковид" - "Локдаун" - "Хиперинфлация" - "Войната в Украйна" - "Продоволствена криза".

      Не преставам да мисля, че с тия локдауни ни подготвяха за нещо. И не беше за грипна епидемия.
      И моето мнение е същото.Преди години прочетох в една от книгите на Джеймс Рикардс за плана ЛЕД-9......Момента на преоценка на долара спрямо суровините.Та Рикардс препоръчваше затваряне на всичко и всички до преминаване на първоначалния шок.И дано да има затваряне инак ще се разпадне обществената тъкан и ще се върнем няколко хиляди години надзад.
      Last edited by Hermes73; 31.03.2022, 23:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Ще те разочаровам, но има и по-просто обяснение. Самолетите пътуват навсякъде. Инфекцията се разпространява със скоростта на самолетите. Те са съвременните автобуси. Рано или късно щеше да се появи пандемия.
        Ще се повторя: Целия свят (без Танзания и Швеция - ебаси комбинацията) уби комар с базука. И го прави 2 години, като само увеличаваше силата на базуката.

        Към днешна дата всичко изглежда приключило. Аз не вярвам, че ни причиниха всичко това просто ей така.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

          Въпроса е да се разбере линията "Ковид" - "Мерки срещу Ковид" - "Локдаун" - "Хиперинфлация" - "Войната в Украйна" - "Продоволствена криза".

          Не преставам да мисля, че с тия локдауни ни подготвяха за нещо. И не беше за грипна епидемия.
          Ще те разочаровам, но има и по-просто обяснение. Самолетите пътуват навсякъде. Инфекцията се разпространява от въздуха в самолетите и със скоростта на самолетите. Те са съвременните автобуси. Рано или късно щеше да се появи пандемия.

          Отделно има връзка между описаните от теб събития, но тя може и да не е умишлено предизвикана. А че се получава последващо завихряне си е факт. Ефект на пеперудата, но не е задължително световна конспирация.
          Last edited by Selena; 31.03.2022, 23:06.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

            Не, че нещо, да не се засегнеш, нали, но щом вярваш в съществуването на подобна "теория" на конпирация, просто си много зле. Ама много.
            Не се обаждай, бе, алхимик. От твоите теории съм се заринал с тройунции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

              Братски Китай от рано започна да моделира поведението ......Та като дойде време за голямото затваряне-не заради грипа-стадото да е готово.....Щото идва голямо затваряне там......най-големите пазари ще са неплатежоспособни......
              Въпроса е да се разбере линията "Ковид" - "Мерки срещу Ковид" - "Локдаун" - "Хиперинфлация" - "Войната в Украйна" - "Продоволствена криза".

              Не преставам да мисля, че с тия локдауни ни подготвяха за нещо. И не беше за грипна епидемия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Путин заплаши Драги, че ако много държи да прати оръжия в Украйна, ще разкаже какво е имало в Бергамо. Това е достатъчно. И е много, много притеснително. Сега троловете тук ще ревнат като разгонени бизони, че е фейк. Хубаво, нека да е фейк. Има новини, за които няма линкове.
                Не, че нещо, да не се засегнеш, нали, но щом вярваш в съществуването на подобна "теория" на конпирация, просто си много зле. Ама много.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Е ясно. Ама се отклоняваме. Мене сега ми интересно утре като е първо число гладко ли ще мине купуването на газ в “рубли”.
                  Разбира се, че ще мине гладко. Нали всички тролове тук работят за рубли. Другите да му мислят. Барбарон като дружка на Черпака даже ще прави реекспорт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Shorty като види, че алъш-вериша не върви, ще излезе и ще каже - абе аз тука, така 1-воаприлски се пошегувах. Давайте еврата, че тая работа тъй както я мислих - май-май няма да я бъде!
                    p.s.
                    И все пак мисля, че ходът им с рублата не е лош, но дали ще се развие, точно както го планират?
                    По-скоро го виждам като някаква защитна реакция против пълния колапс на валутата им.
                    Ами като не си майстор на планификацията (Боже, иронията е пълна), то ти остава да се пробваш като майстор на импровизацията. Асъл историята се повтаря първо като трагедия и после като водевил. Няма го мънито да ме подсети как се казваше шефа на ЦБ на Хитлер. Само такъв би се оправил в подобна ситуация.

                    Жалко за избитите и осакатени дечица.
                    Last edited by Selena; 31.03.2022, 23:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Голем апокалипсис е в таз твойта глава. Успокой се малко. Никой не може точно да предвиди бъдещето. Някой може да си прави “планове” и дотам. Винаги се появява някакъв абсолютно непредвиден фактор и точно този фактор тотално обръща колата в друга посока.
                      Тук няма какво да добавя..........Фактора неопределеност е най-важния фактор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        Мене сега ми интересно утре като е първо число гладко ли ще мине купуването на газ в “рубли”.
                        Shorty като види, че алъш-вериша не върви, ще излезе и ще каже - абе аз тука, така 1-воаприлски се пошегувах. Давайте еврата, че тая работа тъй както я мислих - май-май няма да я бъде!
                        p.s.
                        И все пак мисля, че ходът им с рублата не е лош, но дали ще се развие, точно както го планират?
                        По-скоро го виждам като някаква защитна реакция против пълния колапс на валутата им.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                          Братски Китай от рано започна да моделира поведението ......Та като дойде време за голямото затваряне-не заради грипа-стадото да е готово.....Щото идва голямо затваряне там......най-големите пазари ще са неплатежоспособни......
                          Голем апокалипсис е в таз твойта глава. Успокой се малко. Никой не може точно да предвиди бъдещето. Някой може да си прави “планове” и дотам. Винаги се появява някакъв абсолютно непредвиден фактор и точно този фактор тотално обръща колата в друга посока.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                            Е ясно. Ама се отклоняваме. Мене сега ми интересно утре като е първо число гладно ли ще мине купуването на газ в “рубли”.
                            Гладко ще мине за германците
                            Педантичните германци още преди 4 години са разработили план как да действат при подобна ситуация
                            А вие можете сега да изкажете благодарност на Борисов и побратимите му, че нямате никаква друга алтернатива

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Абсолютно същото.
                              Е ясно. Ама се отклоняваме. Мене сега ми интересно утре като е първо число гладко ли ще мине купуването на газ в “рубли”.
                              Last edited by Selena; 31.03.2022, 22:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                А братски Китай чак ги запечатваше блоковете с оксиженисти. Що така? От обикновен грип ли?
                                Братски Китай от рано започна да моделира поведението ......Та като дойде време за голямото затваряне-не заради грипа-стадото да е готово.....Щото идва голямо затваряне там......най-големите пазари ще са неплатежоспособни......

                                Коментар

                                Working...
                                X