IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Повторението е майка на Знанието

    "В ночь на 30 июня украинские беспилотники атаковали территорию крупнейшего в России Новолипецкого металлургического комбината.
    Информацию об этом подтвердили в пресс-службе предприятия, пишет российское издание "Коммерсант".
    В компании утверждают, что атака была совершена "роем БПЛА".
    В НЛМК признали, что комбинат потерпел разрушения, однако не уточнили подробностей.

    По данным российского Telegram-канала Baza, атака дронов на комбинат началась в два часа ночи и длилась более часа. Всего за это время на территории было зафиксировано 7 взрывов."

    Коментар


    • mitko2848, не всички имат жени. Интернет се пълни с ботове.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
        СуперТричко твори усилено сентенции, извлича есенцията от потока на нета, затова няма време за редакции, не се чуди при такава творческа плодовитост все пак.
        Аз се чудя ако е жив човек как го търпи жена му или приятелката по цял ден да пише във форума

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Здрав генофонд се прави с много и всякакво смесване на гените. И това никога не е било проблем (Говоря за наш, тук. Проблем има при юдеите и днес, особено силен, на островните малочислени народи, ама не може да помогнем на всички.) Ниската прецизност на изказа ти ни информира че, с много неща не си наясно и те са твърде объркани в главата ти. Например, коя я тази, дето "е имала две български държави", остава чуденка за следващите поколения. На мен (за жалост, не запомних годините за които ставаше дума) са ми разказвали за някогашна единствена /твърде странна/ битка бежду българи и китайци, спечелена от "нашите" с помощта на съвършено точния календар и знанието че, в деня предстои ПЪЛНО СЛЪНЧЕВО ЗАТЪМНЕНИЕ.
          - Е, ТОГАВА прабългарите са живели някъде там, ДАЛЕЧ НА ИЗТОК В АЗИЯ и все си мисля, дрябвало е да са имали държава.
          Следва Волжка България и накрая, това дето сме.учили в школата за 681-ва година, в Онгъла.
          Затуй, кротвай се, най-добре. Не се злепоставяй сам.
          Официално България съществува от 681г,когато е подписан договор с Византия.Или ако трябва да съм точен с Източноримската империя..Дали е имало други български държави преди това няма значение. Важното е,че руският грол не знае,че е имало три български държави от 681г досега.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение
            И ако евентуално не е българин това какво ни пречи на нас! В крайна сметка за влизане във форума виза не се иска. Има си човека мнение, казва го. Ако не наршава правилата на форума всичко си е ок.
            Той тези негови мнения нали не ти ги втъква било венозно било с клизма! Като не си съгласен с тях кажи си твоето виждане и давай напред.
            Представя се за българин.И иска да представи гледната точка на руската пропаганда все едно е българска.
            Не мисля, че е редно да се разрешава на такива хора да пишат по форумите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Видно е по словореда на тоя супетрейдър,че използва онлайн преводач. Писал съм си с чужденки, които използваха онлайн преводач и текстовете им се четат по същият начин.
              Много пъти съм го засичал, че не знае елементарни неща от историята на България. Например твърди, че сега живеем във втората българска държава като дори всеки ученик знае, че сме в третата българска държава. И много други такива.
              И ако евентуално не е българин това какво ни пречи на нас! В крайна сметка за влизане във форума виза не се иска. Има си човека мнение, казва го. Ако не наршава правилата на форума всичко си е ок.
              Той тези негови мнения нали не ти ги втъква било венозно било с клизма! Като не си съгласен с тях кажи си твоето виждане и давай напред.

              Коментар


              • Ако някой не е виждал истинска ТРОЛ ФЕРМА

                https://www.facebook.com/reel/3628438094041224

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                  Кой точно е казал, че всички предци на българите са били българи. Това е огромна глупост и е поредната ти лъжа .
                  А, че е имала две български държави преди настоящата е факт, доказан от историците. За всички българи това е много важен факт.
                  Здрав генофонд се прави с много и всякакво смесване на гените. И това никога не е било проблем (Говоря за наш, тук. Проблем има при юдеите и днес, особено силен, на островните малочислени народи, ама не може да помогнем на всички.) Ниската прецизност на изказа ти ни информира че, с много неща не си наясно и те са твърде объркани в главата ти. Например, коя я тази, дето "е имала две български държави", остава чуденка за следващите поколения. На мен (за жалост, не запомних годините за които ставаше дума) са ми разказвали за някогашна единствена /твърде странна/ битка бежду българи и китайци, спечелена от "нашите" с помощта на съвършено точния календар и знанието че, в деня предстои ПЪЛНО СЛЪНЧЕВО ЗАТЪМНЕНИЕ.
                  - Е, ТОГАВА прабългарите са живели някъде там, ДАЛЕЧ НА ИЗТОК В АЗИЯ и все си мисля, дрябвало е да са имали държава.
                  Следва Волжка България и накрая, това дето сме.учили в школата за 681-ва година, в Онгъла.
                  Затуй, кротвай се, най-добре. Не се злепоставяй сам.

                  Коментар


                  • mirodes, не всички, никой от техните предци не е бил българин в някакъв момент назад във времето преди да се появи етнос наричащ себе си българи.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • +10
                      Вече няма съмнения. Вече е ясно че, не точно е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Българин,който не знае,че е имало ТРИ български държави, не две.Та това го знае и детето ми в първи клас.
                        Модераторите са виновни, че позволяват на руски трол да разпространява руска пропаганда.
                        3 (три) са били само тук, на и отсам Дунав, а има съществували и преди това. А пропагандата е твой проблем, както и на твоите братя, евро-тъпанарите. Нормалните хора си филтрират информацията и не се товарят с глупости. Че си системно претоварен виждам и, ти отдавна би трябвало да забележиш, колко те щадя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Три пъти съм държал психотест, та със сигурност съм доказано нормален.Въпросът е,че ти такъв тест няма да издържиш. Видно е ,че си куку.
                          Аз съм държал 4 психотеста СЛЕД армията (за оръжие) и нормален излизам и на 4-те. (Значи, не е ТОВА Критерият. Измисли друг някакъв.) А, за това какво ти се (при)вижда, със сигурност, не нося отговорност. Лекувай се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            mirodes, историята е пропаганда, всички грамотни летописци чиито творения се намират впоследствие са пропагандисти и то от прилично висок ранг. Те тези неща са ги написали за да наложат своята истина, и повярвай че са били по умни от теб. Истината и лъжата не съществуват, но единственния начин да не се изтрепете е да бъде излъгани и да повярвате в някакви твърдения. Човека, мисленето му са много по сложо устроени, това което наричат сега квантово. По същия начин както са те убедили че е имало три български държави биха могли успешно да те убедят че са били 5. Ти сега като излезеш на улицата и срещаш различни българи нали ? Пропагандата ти казва че техните предци са били винаги българи, нали е така ! Само че това нещо не е вярно, но не е и лъжа.
                            Кой точно е казал, че всички предци на българите са били българи. Това е огромна глупост и е поредната ти лъжа .
                            А, че е имала две български държави преди настоящата е факт, доказан от историците. За всички българи това е много важен факт.
                            Last edited by RUBLA; 30.06.2024, 17:28. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • mirodes, историята е пропаганда, всички грамотни летописци чиито творения се намират впоследствие са пропагандисти и то от прилично висок ранг. Те тези неща са ги написали за да наложат своята истина, и повярвай че са били по умни от теб. Истината и лъжата не съществуват, но единственния начин да не се изтрепете е да бъде излъгани и да повярвате в някакви твърдения. Човека, мисленето му са много по сложо устроени, това което наричат сега квантово. По същия начин както са те убедили че е имало три български държави биха могли успешно да те убедят че са били 5. Ти сега като излезеш на улицата и срещаш различни българи нали ? Пропагандата ти казва че техните предци са били винаги българи, нали е така ! Само че това нещо не е вярно, но не е и лъжа.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                mirodes, по словореда нищо не може да разбереш, вие така и не разбрахте че като пишете това се използва да се усъвършенстват разни програми с които в някакъв момент ще си говорите сами. Улеснявате ги максимално да ви копират. Българин съм си и мога да пиша много правилно, всъщност така и пиша, не забелязвам да съм неразбран. Някои хора тук са точно такива програми и не е странно че не са русофили.
                                Българин,който не знае,че е имало ТРИ български държави, не две.Та това го знае и детето ми в първи клас.
                                Модераторите са виновни, че позволяват на руски трол да разпространява руска пропаганда.

                                Коментар

                                Working...
                                X