IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Мисля че поне в тоя случай може да му се вярва. Казва че няма намерение да окупира Украйна ( с изключние на донбас и луганск в адм.им граници). То и според анализаторите за това трябва поне тройно по голяма армия.
    Допълнително най много да свърже с коридор крим с тях си мисля.
    Цялата патаклама ще е да се даде урок на когото трябва че червените линии ( особено пък на голяма ядрена сила) не трябва се пристъпват.
    Дано. Май сме на път да си решим демографската криза като страничен ефект. 4000 вече са поискали убежище в България.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      Мисля че поне в тоя случай може да му се вярва. Казва че няма намерение да окупира Украйна ( с изключние на донбас и луганск в адм.им граници). То и според анализаторите за това трябва поне тройно по голяма армия.
      Допълнително най много да свърже с коридор крим с тях си мисля.
      Цялата патаклама ще е да се даде урок на когото трябва че червените линии ( особено пък на голяма ядрена сила) не трябва се пристъпват.
      Ама честно съм разочарован от теб как си се назобал с елементапни лъжи и простотии от "експерти". Само тука на сайта, като видиш писанията и би трябвало да си наясно, че е точно обрагното.

      ЦЯЛА Украйна е целта. Идеята е да се изличи нацистката антируска идеология и да бъде направена една бедна Швейцария. Надявам се знаеш как е устроена Швейцария. Украйна просто не съществува. Сегашното е една Анти-Русия, която издевателства върху руското население и православна вяра и опитва да провежда някакъв франкенщайнски етнически експеримент.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Вярно е, за жалост българите намаляваме. Ама и след евроатлантическото робство България ще я има. И пак ще си бъде с Русия, защото сме една кръв и една вяра. А след вас ще има само червей.

        Американците и вас ще изоставят. Както преди изоставиха грузинските, афганските и украинските си тролове. От грешната страна на историята сте. Айде, Киро ще го вземат в самолета, ама за вас няма да има място.
        Ти не си руски брат и никога няма да бъдеш. Пропагандата на тодор живков и БКП добре са ти промили мозъка. Българите нямат нищо общо с руснаците

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Ша видиш как думкат на баба ти розавите кюлоти.Украинците ще се предадат без бой.Путин ще бъде посрещнат като освободител
          Путин е един побъркан нещастник който иска на всяка цена да запази власта си. Путкин трябва да бъде свален с камъни от народа му

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Хаха, ако стане мобилизация баш срещу руснаците ще дигнем оръжието, ще знаеш. Няма българин да вдигне оръжие срещу руснак, за да направи кефа на некви ненормални джендъри зад океана.

            Не върви пропагандата тук, брат. Объркал си адреса. Не мина пропагандата за СТРАШНАТА болест, не минава и за лошата Русия.
            Аз ще вдигна оръжие срещу българите русофили и ще ги натикаме на влаковете и марш към русия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

              И аз. Това не е само война срещу Украйна. Украйна ми е твърде далечна страна. Това е война срещу човешкия морал. Така, че ще се бия не само като българин, но и просто като човек.
              Много си патетичен, ама разкажи за това - кой създаде прецедентите? Защо не разкажеш за бомбардираните болници в Белград, за изсипаните касетъчни бомби с обеднен уран, за взрива от ракови заболявания като следствие, за доматите на баба ми, които спряха да растат за цели 20 години.
              Last edited by pinoccio; 24.02.2022, 09:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Не знам дали сериозно си мисли нещо такова, но каквото и да си мисли путкин са пълни глупости. Войната е непредвидимо нещо.
                Що бе, нали до вчера беше предвидимо как украинците ще дадат отпор, а Русия ще погине под страшните санкции и от шубе няма да посмее да шавне.

                Сега стана непредвидимо. Пилетата на грил по-малкопсе въртят от българомразите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  Аз като българин ще се бия против окупатора путкин и престъпнят му олигархичен режим. Истинският българин не е с Русия. С Русия са само изпадналите българи фенове на възраждане които са и комунисти. И вас ще избием
                  Колкото и малко да ти плащат, пак си хвърлят парите на боклука.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Абе нали правиха някакви противотанкови ровове уж...те си минават през кпп-та така като гледам какво казват укрите, доколкото им разбирам.
                    А пък съобщенията за десанти в одеса и другаде може и да са преувеличени.
                    Е па те кога си взеха Крим 2014та, 3/4 от украинцските войници минаха директно в руската армия. Цели екипажи от ВМФ-то до един. Че и в Афганистан имаха всякаква техника. Ама никой не беше луд да се бие срещу собствения си народ, за да пази някакви крадливи американски лакеи и група джендъри, прекалили с холивудските бози.

                    Накаква съпротива може да започне единствено на запад от Киев. Ако си повярвал на медийните и форумни тролове, че т.нар. украинци са против Русия, хубаво е да се замислиш колко от представата ти за света е твоя и колко е налята директно от телевизора.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Мисля че поне в тоя случай може да му се вярва. Казва че няма намерение да окупира Украйна ( с изключние на донбас и луганск в адм.им граници). То и според анализаторите за това трябва поне тройно по голяма армия.
                      Допълнително най много да свърже с коридор крим с тях си мисля.
                      Цялата патаклама ще е да се даде урок на когото трябва че червените линии ( особено пък на голяма ядрена сила) не трябва се пристъпват.
                      Не знам дали сериозно си мисли нещо такова, но каквото и да си мисли путкин са пълни глупости. Войната е непредвидимо нещо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        Аз като българин ще се бия против окупатора путкин и престъпнят му олигархичен режим. Истинският българин не е с Русия. С Русия са само изпадналите българи фенове на възраждане които са и комунисти. И вас ще избием
                        И аз. Това не е само война срещу Украйна. Украйна ми е твърде далечна страна. Това е война срещу човешкия морал. Така, че ще се бия не само като българин, но и просто като човек.

                        Коментар


                        • Хегемонията на американците приключи. Сега е наред Тайван и американците ще се приберат да си отглеждат марихуаната в къщи. Това им е за Югославия, Сирия, Ирак и Либия - всички те унищожени без санкцията на ООН на десетки хиляди километри от бреговете им. Сега Джо Байдън лее сълзи, че ще забрани на Путин да ходи на море - ще минира пътя му до плажа с изрезки от вестниците на пропагандата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                            Аз като българин ще се бия против окупатора путкин и престъпнят му олигархичен режим. Истинският българин не е с Русия. С Русия са само изпадналите българи фенове на възраждане които са и комунисти. И вас ще избием
                            Така е!
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                              Цитирам текст от днешната статия на инвестора:


                              И си задавам въпрос: Понеже доста го раздразниха, дали ще прелапа цялата Украйна?
                              Мисля че поне в тоя случай може да му се вярва. Казва че няма намерение да окупира Украйна ( с изключние на донбас и луганск в адм.им граници). То и според анализаторите за това трябва поне тройно по голяма армия.
                              Допълнително най много да свърже с коридор крим с тях си мисля.
                              Цялата патаклама ще е да се даде урок на когото трябва че червените линии ( особено пък на голяма ядрена сила) не трябва се пристъпват.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bbd Разгледай мнение

                                Русофоб значи Българомразец .
                                Просто вие си вървете при вашите , че на Белене му трябва само козметичен ремонт .
                                Тук е България .
                                А България е с Русия .
                                Аз като българин ще се бия против окупатора путкин и престъпнят му олигархичен режим. Истинският българин не е с Русия. С Русия са само изпадналите българи фенове на възраждане които са и комунисти. И вас ще избием

                                Коментар

                                Working...
                                X