IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хайде наздраве за санкциите, междувпрочем имаме ли брониран самолет за сметките с русия

    „Русия е износител на газ, нефт, въглища, торове от такъв мащаб, че няма кой да я замени. Тя може да си позволи да води война, защото знае, че няма да ѝ се наложат особено големи санкции. Европа е в много лошо положение”, каза в студиото на „Здравей, България” енергийният експерт Боян Рашев.

    „Само заради вчерашното увеличение на нефта и газа, на Европа са ѝ нужни още 36 млрд. Цените не могат да растат до безкрай – ще стигнат една точка и ще започнат да падат, но кога ще стане това, не е ясно”, смята Васко Начев.
    По думите му до края на юни България няма друг вариант, освен руския газ. След това можем да покрием 1/3 от нуждите си с азерски газ.

    Според Боян Рашев хранилището в Чирен е пълно на 20% от капацитета си, което би покрило само за няколко дни нуждите на страната ни от газ, и то при положение, че заводите спрат работа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Пълно лицемерие. Ядем плодовете на една система, но защитаваме друга система.
      Ами нали затова скачахме по площадите едно време

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Аз съм на борсата единствено да правя пари. Това, че се налага да го пиша е лудост някаква. Вече бая години от големите държави Русия е страната с най-малко ограничения върху индивидуалната свобода. Все още не се налага да си оставяш телефона вкъщи, когато отиваш до някое забранено място. Това е факт, а не мнение.

        ---

        добавка - да страх ме е, че скоро няма да имам достъп до Лондон, Франкфурт, до някои банкови сметки и прочие. Ще го отрежат за мое добро, да ме предпазят да не си загубя парите. Брюксел мисли за мен, грижи се.
        Чемодан - вокзал - Москва

        Там добре ще се погрижат за теб и парите ти.
        Last edited by Selena; 25.02.2022, 12:07.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
          Валерката Георгиев е един от най-великите диригенти в света. Гледал съм го в Лондон - меастро! Сега ще го карат да се обяснява все едно не е диригент, а генерал... Друго обаче ми е интересно. Руснаците по света стоят зад Русия, но живеят на запад. На мен ми изглежда малко лицемерно това.

          https://impressio.dir.bg/noti/la-ska...-si-za-ukrayna
          Баш за хора на изкуството, спортисти и подобни не е лицемерно. Те за Русия се състезаваше един кореец на миналата олимпиада. Това не значи, че не обича Корея. Проблем има в случаите коги някой политик го прави. Абрамович по едно време водеше Камчатка, а живееше в Лондон.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
            Валерката Гергиев е един от най-великите диригенти в света. Гледал съм го в Лондон - меастро! Сега ще го карат да се обяснява все едно не е диригент, а генерал... Друго обаче ми е интересно. Руснаците по света стоят зад Русия, но живеят на запад. На мен ми изглежда малко лицемерно това.

            https://impressio.dir.bg/noti/la-ska...-si-za-ukrayna
            Пълно лицемерие. Ядем плодовете на една система, но защитаваме друга система.

            Коментар


            • Министерството на отбраната на Украйна заяви, че "врагът" е в квартал Оболон, на около 9 километра северно от парламента на Киев в центъра на града.

              Властите насърчиха местните да приготвят коктейли Молотов, за да се борят, като същевременно съветват другите да потърсят подслон.

              Много бързо влязоха в Киев. Даже съм разочарован - за по малко от 2 дни превзеха Украйна.


              https://twitter.com/AlchevskUA/status/14971...menta-sa.521637

              Коментар


              • Валерката Гергиев е един от най-великите диригенти в света. Гледал съм го в Лондон - меастро! Сега ще го карат да се обяснява все едно не е диригент, а генерал... Друго обаче ми е интересно. Руснаците по света стоят зад Русия, но живеят на запад. На мен ми изглежда малко лицемерно това.

                https://impressio.dir.bg/noti/la-ska...-si-za-ukrayna
                Last edited by anonymous6718; 25.02.2022, 11:57.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Не е така, поправих си грешката. Ти си четвъртия "българин"

                  Най-чудното е, че са се намерили 3-ма българи във форума,
                  които са харесали тази отвратителна реплика !!!
                  Не разбрах мразиш ли тези хора, харесваш ли ги, що ли??

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Т.е. да перефразираме, ти си перфектен конформист режещ клона, на който седи. Виждаш стената едва, когато стигне до носа ти и си привърженик на система, при която нито ще имаш достъп до ориенталска кухня, нито до Лондон или Франкфурт, щото натам вървят работите … еми дерзай …
                    Аз съм на борсата единствено да правя пари. Това, че се налага да го пиша е лудост някаква. Вече бая години от големите държави Русия е страната с най-малко ограничения върху индивидуалната свобода. Все още не се налага да си оставяш телефона вкъщи, когато отиваш до някое забранено място. Това е факт, а не мнение.

                    ---

                    добавка - да страх ме е, че скоро няма да имам достъп до Лондон, Франкфурт, до някои банкови сметки и прочие. Ще го отрежат за мое добро, да ме предпазят да не си загубя парите. Брюксел мисли за мен, грижи се.
                    Last edited by terziеv; 25.02.2022, 11:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                      Така е, но все пак още санкции спъват развитието, намаляват оборотите и въобще не са добри, за който и да е бизнес.
                      Определено не са добри за ЕС тези санкции- вчера газа удари 1600 долара- по кого удрят санкциите, по газпром- ами че той си има достатъчно клиенти в русия, по ЕС- определено, по китай- не, по уса- не. Определено ще намалят оборотите , но в ЕС

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                        178 0 3 !ОТГОВОРИ Анонимен преди 4 минути Този ход на Путин е мега казано уникален.Сега почвам да разбирам защо Тръмп го нарече гениален. Първо връщаш си територия колкото половин Европа.Второ унищожаваш пряка военна заплаха спрямо себе си.Трето предизвикваш повишение на цените на всичко, с което в момента меко казано унищожаваш икономиката на така наречения западен свят.Пето показваш на всички съюзници на САЩ колко струваш за тях.Шесто показваш на целия останал свят, че от САЩ и ЕС вече не зависи много.Сигурно има и други причини. Прочети още на: https://www.dnes.bg/index/2022/02/25...ininite.521609
                        И най-вече грандиозния успех - как да фалираш Рашастан за 3 дни Започваш война с Украйна и халвинга вече е факт, следва още.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          По първото подчертано да ти кажа, че Украйна не е велика сила и изпитва огромна трудност да се справи с нападението на кремълската шайка.
                          По отношение на второто много бъркаш. Украйна е единна нация, която беше нападната и това я сплоти още повече и затвърди връзката между народ и управление. Зеленски е избран със свободни и демократични избори със смазващо превъзходство. Вярно е, че Русия когато превзема държава върви със списък на нейния елит подлежащ на изтребление. Само за първите месеци на съветската окупация в България след 1944 г. Окупатора е избил десетина хиляди българи. Елита на нацията си е заминал. В случай, че повторят това с Украйна е възможно и да пречупят народа, но тук говорим за мащаби на зверствата, които са десетки и стотици пъти над тези, които руснаците са причинили на България за да ни държат оковани в подчинение. Не мога да отрека, че за мен е много важно руската агресия да спре пред Киев и Мариупол, за да не се налага да се спира пред София и Варна.
                          Твърдението ти, че САЩ трябвало да се изтеглят от Украйна е абсурдна пропаганда, защото там американци няма, камо ли армия, даже посолството се евакуира, но там е руската армия, която се опитва да унищожи свободния избор на една нация.
                          4д- има 6 лаборатории /говедарски / в украина. Какви са те- руски, украински или някакви други??Когато някой /независимо руснаци или американски или немци/превземе страна е нормално да натисне другомислещите. Така е станало в бг, в германия, в говедария и навсякъде по света. Дай боже руснаците да разбият тези лаборатории, но трябва и да разбият и останалите, в грузия например

                          Ах да и да не пропусна- има издадена заповед на руснаците че търсят за престъпление срещу човечеството 23 човека- украинци- отделно доколкото съм чел имат данните на всички участници в убийствата на хората включително и на тези участващи в паленето на хората

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                            Укайнско-натовската армия в Луганска област търпи тежки загуби, над 500 души за избити, изгубени са около 10 км територия, при това укрепени от години позиции. Най-тежките боева са там, в Суми, който е вече под руски контрол. Водят се боеве край Мариупол. Руснаците държат Херсон и Мелитопол, забелязано е тяхно движение в посока Запорожие, което означава, че се опитват да обкръжат голямата украйнско-натовска армия, която защитава линията от Харков-Маруипол.
                            ако там имаше натовска армия, бъзливите рашки помияри все още щяха да си лаят от тяхната страна на границата

                            Коментар


                            • Великата армия със циркони, кинжали, сатани за два дена стигна от крим до Мелитопол, май не са изучавали операция Барбароса руските военни

                              А украинската армия е в насипно състояние, щом нея не могат да преодолеят, къде се пънат срещу американците
                              Last edited by Yori; 25.02.2022, 11:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                                Ако беше толкова велика сила, сутринта вече щяха да са завзели президентския дворец в Киев.

                                Има 24/7 камери на Киев, няма никакви украински войски, 100-200 десантчика макс щяха да са хванали Зеленски

                                Американците след фиаското в Иран при Картър, не са имали издънки, ювелирни операции
                                Явно играеш твърде много игри или живееш в Холивуд. Лошо няма, но в реалността е друго.

                                Апропо, при акцията по унищожаването на Бен Ладен, американците изгубиха един Блек Хоук (аварийно кацане) - оказа се секретен, та после го унищожиха с авиация. Но, пак повтарям, това е в реалността, в игрите и филмите е друго. А от дивана е най-лесно.

                                Коментар

                                Working...
                                X