IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Стига с това име. Аз се казвам така, както са ме кръстили моите родители, и не се срамувам от името си, каквото и да е то. Същото важи и за тебе и в това няма нищо лошо.

    Да не би да се опитваш да пробутваш във форума расизъм и расова дискриминация, или отново си търсиш безсмислени опорки. Не само си смешен, а и си жалък нещастник. Промитият ти мозък ти пречи да се насладиш на живота. В него има само злоба, завист и садизъм, при това толкова много, че чак не можеш да се сдържиш да плещиш врели-некипели из форумите..
    ...Друго е, да си горд нещастник но, това е друга тема, налЕ, само за Избрани.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Не се отклонявай. Беше рекъл нещо за моята народност, ама се замота насред думата. Първо там "ме довърши", моля.
      Откъде да те знам.На мен ми приличаш на българин.Ако си някакъв друг мен не ме бърка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Мнозинството на Генералната асамблея на ООН казва точно обратното, ноооо Група путлеристи за вас са по-важни?
        Косово???отделено с решение на техния общински съвет. Не знам колко човека са били, но да кажем 100- ако искаш и 200. Докато тук си има референдум. Предполагам че няма нужда да ти обяснявам за правото на самоопределение или самоопределение може да има само по отношение на задника ти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Ами руски са. Ам ти си наред, нали.
          Руски е само промитият ти мозък.

          Един фалшифициран референдум под дулата на автоматите не е основание площи от една държава да се присвояват от друга. Иначе ако можеше така, знаеш ли колко много референдуми щяха да се направят по света?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            А как са се казвали Васил Иванов Кунчев, Христо Ботев, Георги Сава Раковски?Наистина много странни имена за българи-Васил, Георги, Христо.
            За всеки неграмотен антибългарин - това са турски имена!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              А да си имаме уважението.Ебат ги руските военни техните колеги от Чечня. Даже се обърнаха лично към Рамзан Ахматович в клип, за да му се оплачат.
              Не се отклонявай. Беше рекъл нещо за моята народност, ама се замота насред думата. Първо там "ме довърши", моля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Попитах и теб и всички във форума кой как щеше да се казва ако не бяха руснаците да ни освободят от турско робство. До момента съм получил 2 отговора- единия от селена , другия от импотента. И двата бяха общо взето еднакви - че са щели да се казват какво се казват сега. Ако и твоят отговор е такъв може ли да ми кажеш турско име росомир дали съществува. Защото валентин определено не съществува
                А как са се казвали Васил Иванов Кунчев, Христо Ботев, Георги Сава Раковски?Наистина много странни имена за българи-Васил, Георги, Христо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  ...и твоят задник-сред укропските? Ами що се дърпаш, тогава? Голям праз, че ви ...на тъмно.
                  А да си имаме уважението.Ебат ги руските военни техните колеги от Чечня. Даже се обърнаха лично към Рамзан Ахматович в клип, за да му се оплачат.

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/10000988662...36867028125547

                    филм на български журналисти за донбас- порошенко- нашите деца ще ходят на градина и на училище, а техните ще стоят под вала/ какво означава не знам. До 2020 убити по 10000 човека от двете страни

                    Филма е на български

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Попитах и теб и всички във форума кой как щеше да се казва ако не бяха руснаците да ни освободят от турско робство. До момента съм получил 2 отговора- единия от селена , другия от импотента. И двата бяха общо взето еднакви - че са щели да се казват какво се казват сега. Ако и твоят отговор е такъв може ли да ми кажеш турско име росомир дали съществува. Защото валентин определено не съществува
                      Стига с това име. Аз се казвам така, както са ме кръстили моите родители, и не се срамувам от името си, каквото и да е то. Същото важи и за тебе и в това няма нищо лошо.

                      Да не би да се опитваш да пробутваш във форума расизъм и расова дискриминация, или отново си търсиш безсмислени опорки. Не само си смешен, а и си жалък нещастник. Промитият ти мозък ти пречи да се насладиш на живота. В него има само злоба, завист и садизъм, при това толкова много, че чак не можеш да се сдържиш да плещиш врели-некипели из форумите..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        ...и твоят задник-сред укропските? Ами що се дърпаш, тогава? Голям праз, че ви ...на тъмно.
                        ... на тъмно ги бият ... Ти какво си си помислил пак бе, старшинка? Човек да не ти остави три точки и веднага те избива на мъжки ласки
                        Не е препоръка за каквото и да било.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          Милошевич и той така беше...
                          И беше прав но, "правото", реши да го убие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                            То като няма с какво друго да се похвалите 8 месеца, нека да е тока. Тъкмо украинците на тъмно ги ..., старшинка
                            ...и твоят задник-сред укропските? Ами що се дърпаш, тогава? Голям праз, че ви ...на тъмно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Милошевич и той така беше...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Занзибарски ли са?
                                Ти верно не си със всичкия си.
                                Ами руски са. Ам ти си наред, нали.

                                Коментар

                                Working...
                                X