IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А бе сега като признаха русия за спонсор на тероризма европата дали ще иска да търгува с русия. Щото ето вчера газпром разтовари един кораб в гърция недемократичен терористичен газ

    Коментар


    • mirodes, без рускотурската война нямаше да се случи разпада на Османската империя. Тя има своите покровители обаче и руския цар плаща висока цена за това, което си позволява да направи. Това е истината, другото да знаете са лъжи. Отслабването на Османската империя и разпада и не устройва всички онези, които пишат писма два пъти - да се хване Левски и да се убие. А какво се случва с Левски е дълбоко пазена тайна.

      Коментар


      • Вече са известни имената на убийците на руснаците

        Коментар


        • Сега ми дойде на ума за полския трактор- каква е вероятността поляците да се гласят да нападнат на украйна и затова да не са били подготвени за атаката на кантара и трактора, зер кантар и трактор- какво да им защитаваш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Аз не казвам как са се казвали тогава, а как са щело да се казват сега. Нали си учил по история че бг граничи със себе си- например рода на жена ми е от беломорска тракия, но според бабата са дошли турците и са им казали в рамките на 1 час да се махат. Всеки взема каквото може и тръгва. Прадядото - всъщност пра-пра-пра се връща в селото. Повече никой не го вижда

            В момента много хора ходят до одрин на пазар- аз съм ходил до истанбул на екскурзия- как пък не видях нито един турчин да се казва левски или христо или сава- само меймед, али, гюнайдън
            Албания придобива независимост след Балканската война. Черна гора на Берлинския конгрес. Така че в историята може да има много различни варианти на алтернативна история. Ако Османската империя не беше се разпаднала нямаше да има съвременната Турция. И нямаше да има тоя турски национализъм.Варианти много.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Добре. Сега, да гласува още една, че е намерил газ, нефт, торове, пшеница, все такива дреболии.
              Какво общо има газа и нефта с това дали един терорист е терорист?

              Да не би да намекваш, че ако един терорист има газ и нефт, му е позволено да изтребва невинни хора, жени и деца?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Добре. Сега, да гласува още една, че е намерил газ, нефт, торове, пшеница, все такива дреболии.
                Що се хвалите винаги с нещо, което ви идва наготово. Похвалете с нещо, което сте направили. Чипове, автомобили, роботи и т.н. Само не ми казвай за Сармата.
                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  ...Друго е, да си горд нещастник но, това е друга тема, налЕ, само за Избрани.
                  Къде се месиш между шамарите "другарю" Тодор Несторов?

                  Ако случайно не знаеш:

                  Тодор - произлиза от гръцкото Theodoros, което означава Божи дар
                  Нестор - произлиза от гръцкото nestor - име от античната митология

                  Нещо много гръцко има в тебе и в твоите родители. Трябва ли сега и аз като v_tin във всеки втори постинг да го намеквам?

                  Само ми е любопитно откога гърците ги е ухапала мухата це-це и след това са повярвали в руската пропагандна машина, но няма да ти задавам този въпрос, още повече че не ме интересува отговора.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Европейският парламент съгласува резолюция,
                    с която признава Русия за спонсор на тероризма.
                    Добре. Сега, да гласува още една, че е намерил газ, нефт, торове, пшеница, все такива дреболии.

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Откъде да те знам.На мен ми приличаш на българин.Ако си някакъв друг мен не ме бърка.
                        Еййй, хеле. Олекна ми. И позна, ти да видиш!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          А как са се казвали Васил Иванов Кунчев, Христо Ботев, Георги Сава Раковски?Наистина много странни имена за българи-Васил, Георги, Христо.
                          Аз не казвам как са се казвали тогава, а как са щело да се казват сега. Нали си учил по история че бг граничи със себе си- например рода на жена ми е от беломорска тракия, но според бабата са дошли турците и са им казали в рамките на 1 час да се махат. Всеки взема каквото може и тръгва. Прадядото - всъщност пра-пра-пра се връща в селото. Повече никой не го вижда

                          В момента много хора ходят до одрин на пазар- аз съм ходил до истанбул на екскурзия- как пък не видях нито един турчин да се казва левски или христо или сава- само меймед, али, гюнайдън

                          Коментар


                          • Европейският парламент съгласува резолюция,
                            с която признава Русия за спонсор на тероризма.

                            Коментар


                            • GiRo, като се изселят руснаците от тези области май остават само 10 процента украинци, доста зловещо. Ами те войните се губят по време на мир. Като си загубил вече, полза да си внушаваш че не си и някакво право било на твоя страна. В България ако настане бедност, също ще се стигне до..не ми се написва даже.

                              Коментар


                              • Американцы потребовали от России вернуть остров Врангеля

                                Первоисточник публикации: https://politikus.info/video/148238-...vrangelya.html
                                Politikus.info

                                хахахаха- руснаците незаконно държали изконно говедарска територия- това в клипчето. Ей, тези нямат спирачки

                                Коментар

                                Working...
                                X